dowolna

Domy lubelskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 267 ogłoszeń

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy, parterowy dom w stanie surowym otwartym w Strzeszkowicach. Powierzchnia użytkowa 99,59 m2, całkowita: z garażem jednostanowiskowym i kotłownią 130,11 m2. Przewidziane są 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 436 zł175,32 m² 8 153,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż dom B2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ulicy Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr E o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Masz dość ciasnych kawalerek, gdzie otwarcie lodówki wymaga wyjścia na korytarz? Za cenę mniejszą niż 30-metrowy "apartament" w mieście, możesz mieć 130 m własnej przestrzeni na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł78 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, ekonomiczny w utrzymaniu domek położony w rejonie Śródmieścia. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł151,10 m² 4 599,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Nałęczów - dom o powierzchni 151 m2 z 2 garażami (3 miejsca postojowe), położony na działce 7a, w centrum Nałęczowa. Idealny jako inwestycja pod wynajem lub dom jednorodzinny. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

842 800 zł301 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Kraśniku o powierzchni użytkowej wynoszącej około 300 m2. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów z optymalną izolacją.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł97 m² 3 762,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wraz z osobną działką znajdujące się w miejscowości Kobylany. Dom znajduje się w centralnej części miejscowości Kobylany przy ul. Słonecznej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł804 m² 1 990,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Dobrze skomunikowana nieruchomość: - w otoczeniu o zróżnicowanej zabudowie, w tym mieszkaniowej, - sąsiadująca z budynkami użyteczności publicznej, - zlokalizowana na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł133 m² 8 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 046 m²

Na sprzedaż zabytkowy dom o niezwykłej architekturze i historii, położony w samym sercu malowniczych Puław. Podstawowe informacje: - powierzchnia działki: 2046 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł115 m² 3 026,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, częściowo podpiwniczony, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Wysokie (woj. lubelskie) przy ul. Leśnej 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, na działce o pow. 1000 m2 w Lublin - Zemborzyce. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość na obrzeżach miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferujemy na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania położony w spokojnej i cichej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Witoszyńskiego. W niewielkiej odległości znajduje się główna droga.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł120 m² 9 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 831 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym wraz z budynkami gospodarczymi, położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Lublin - dzielnicy Węglin, przy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł66 m² 2 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko w malowniczej miejscowości Oleśniki, położonej w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do Lublina i Świdnika. Dom o powierzchni 66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł204 m² 3 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500. Powierzchnia użytkowa 203,6 m , działka 1203 m w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł144,19 m² 18 031,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na wzgórzu przy ulicy Szkolnej, zaledwie 700 metrów od kazimierskiego Rynku stoi nowoczesna willa o powierzchni całkowitej ok. 180 m . Posadowiona na działce 495 m , została pomyślana.

Szczegóły ogłoszenia

969 320 zł168,80 m² 5 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Dąbrowicy, blisko Lublina! Oferujemy piękną i przestronną nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Dąbrowica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim - w zabudowie bliźniaczej, budowany wg indywidualnego projektu. Bez podatku pcc. Odbiór do użytkowania II kwartał 2026 roku. Budynek oddzielony garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przestronne domy w spokojnej okolicy w Rakowiskach. Parametry domupowierzchnia użytkowa: 110,68 m2garaż w bryle budynku: 18,27 m2 miejsce na jedno auto Ponadstandardowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł80 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z ulgą po całym dniu. Wyobraź sobie , że poranki zaczynają się ciszą, śpiewem ptaków i kawą wypitą bez pośpiechu. Ten dom właśnie taki jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł165 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Budować czy kupić? Jeśli marzysz o własnym domu, nie musisz przechodzić przez nerwy związane z budową. Dokumentacja, czas, dobór solidnej ekipy budowlanej czy nieprzewidywalne koszty,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł82 m² 1 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 037 m²

Na sprzedaż stary drewniany dom na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2037 m , położonych w gminie Rokitno, niedaleko Białej Podlaskiej. Cena: 130 000 zł. To nie jest ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł41 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:863 m²

Dom z drewna 41 m kw. do remontu na działce 863 m kw. w Dęblinie 100 m od Wisły przy szlakach rowerowych Stężycy i okolic. Dom: -powierzchnia 41 m kw. -parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł180 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Stylowo urządzony, elegancki dom przy ulicy Czerniawy, z pięknie wykończonymi, jasnymi wnętrzami, słonecznym tarasem i wyjściem do ogrodu, w którym można postawić jacuzzi, saunę lub.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł240 m² 4 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Dom z widokiem w Krasnobrodzie o powierzchni 240 m znajduje się na działce 1109 m . Dom gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 431 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł1 600 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł170 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną we Włodawie na skrzyżowaniu ulic Rzemieślniczej z ulicą Korolowską (drogą wojewódzką nr 812) Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł138,40 m² 8 092,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiem Piotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Są nieruchomości, które łączą w sobie przestrzeń, świeżość po remoncie i spokój lokalizacji ten dom spełnia wszystkie te oczekiwania. Na sprzedaż oferujemy przestronny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 825 m²

Są takie miejsca, gdzie czas zwalnia. Gdzie cisza naprawdę istnieje. W miejscowości Typin, w otoczeniu natury i ciszy, znajduje się siedlisko, które daje coś więcej niż przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł154,50 m² 5 889,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy w Dysie z szybkim dojazdem do Lublina, ciesząc się komfortem własnego domu za cenę mieszkania w mieście. Dlaczego warto? Duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł115 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Proponujemy Państwu do wynajmu dom o powierzchni 115 m2. Do dyspozycji jest tu salon z kominkiem i balkonem, kuchnia, łazienka, sień - na parterze oraz sypialnia z wygodną garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 983 m² 201,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 983 m²

Działka 1983 m - mpzp + usługi, wszystkie media, opole Lubelskie ul. Dolna Idealna pod dom, inwestycję lub działalność gospodarczą Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1983 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Położone pod lasem siedlisko - dom wraz z budynkami gospodarczymi w Wierzchowiskach Dolnych, gmina Bełżyce. Na działce o powierzchni 8300m2 oprócz domu są jeszcze dwa murowane budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na skraju lasu, tam gdzie cisza ma swój własny rytm, a wiatr szepcze historie sprzed lat, stoi dworek z duszą pamiętający rok 1905. Otulony zielenią, zanurzony w starodrzewiu, trwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł260 m² 4 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Urokliwy dworek z 1902 roku, nieobjęty nadzorem konserwatorskim, położony na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 5 500 m , w malowniczej gminie Rybczewice, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł210,60 m² 5 223,17 zł/m²