dowolna

Domy lubelskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Świdnik Mały

Kolonia Świdnik Mały,lubelskie

1 300 000 zł222 m² 5 865,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 918 m²

Chciałbym zaoferować Państwu, wyjątkowy, dwurodzinny dom o powierzchni ok 222 m2 i powierzchni użytkowej 151m2 znajdujący się w otoczeniu zieleni na działce o powierzchni 2918 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słotwiny

Słotwiny,lubelskie

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Słotwiny, gmina Karczmiska. Gospodarstwo położone jest na działce o powierzchni 950 m2 w Słotwinach. Stoi tu dom drewniany nadający się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudnik

Rudnik,lubelskie

1 499 000 zł256 m² 5 864,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Wyjątkowy dom na granicy Lublina - komfort, spokój i świetna lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, zadbanego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smugi,lubelskie

1 999 999 zł300 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z dużą działką w otoczeniu zieleni Smugi pod Lublinem Wyjątkowe miejsce, w którym komfort spotyka się z naturą. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Janowiec,lubelskie

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Dom z nowoczesną instalacją, niskimi kosztami utrzymania i pięknym ogrodem Janowiec nad Wisłą Ten dom nie tylko dobrze wygląda, on realnie oszczędza pieniądze każdego miesiąca. Nowa pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnik

Świdnik,lubelskie

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 159 m²

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność. Oferuję piękny dom wolnostojący o powierzchni 200 m2 powierzchni użytkowej w miejscowości Krępiec. Dom usytuowany na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

790 000 zł146 m² 5 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis nieruchomości: na przestronnej, 2000-metrowej działce znajduje się pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami, drzewami i krzewami, tworzącymi atmosferę prywatnego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

780 000 zł75 m² 10 344,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:36 011 m²

Prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym wykonany z bala o pow. całkowitej 76,32 m2 (użytkowej około 60 m2) znajdujący się w Majdan Skrzynieckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Batorz

Batorz,lubelskie

679 000 zł217 m² 3 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Batorzu. Piękna, spokojna okolica przy lesie. Idealny pod wynajem, prowadzenie firmy lub wielopokoleniowej rodziny. Powierzchnia całkowita 217m2, użytkowa 182m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabniak

Grabniak,lubelskie

1 250 000 zł98 m² 12 727,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Oferta sprzedaży domku wolnostojącego całorocznego o powierzchni całkowitej 98,21m2 nad jeziorem w Grabniaku Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

879 999 zł128 m² 6 865,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 128 m2 w zabudowie bliźniaczej, z rynku pierwotnego w Jakubowicach Konińskich, na działce ok. 450 m2. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Lublin,lubelskie

1 250 000 zł432 m² 2 893,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na sprzedaż - Lublin, sławinek Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina - na Sławinku. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Baraki

Baraki,lubelskie

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Oferuję na sprzedaż siedlisko składające się z dwukondygnacyjnego domu (z 1998 r.) o pow. ok. 240 m2, budynku gospodarczego, drewutni, blaszanego garażu o pow. 35 m2 oraz drewnianego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

169 000 zł56 m² 3 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 356 m²

Siedlisko idealne do celów wypoczynkowych, położone w Słotwinach, gmina Karczmiska. Nieruchomość położona jest w odległości ok. 40 km od Lublina, 9 km od Kazimierza Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie o pow. całkowitej 220m2, użytkowej 190 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 500 m2 położonej w Lublinie, os. Węglin) Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podzamcze

Podzamcze,lubelskie

579 000 zł104 m² 5 587,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który znajduje w nowo budowanej inwestycji Osiedle Słoneczne Pojezierze Park II w Łęcznej- podzamcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

8 900 000 zł714 m² 12 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja: lublin, sławin Powierzchnia całkowita: 714 m2 Cena: 8 900 000 zł Oferta na wyłączność - Biuro Nieruchomości Kwadrat Opis nieruchomości Wjeżdżając na teren tej rezydencji, od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Moszna,lubelskie

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym domem na sprzedaż, położonym w malowniczej miejscowości Moszna, zaledwie 18 kilometrów od Lublina. Ta piękna, zielona okolica blisko Nałęczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marynin

Marynin,lubelskie

1 290 000 zł440 m² 2 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący piętrowy dom o powierzchni całkowitej około 440 m2 znajdujący się w miejscowości Marynin (gmina Konopnica). Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Majdan Mętowski

Majdan Mętowski,lubelskie

1 520 000 zł254 m² 5 984,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesny design, najwyższą jakość wykończenia i unikalną lokalizację. Ten elegancki, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 780 000 zł130 m² 13 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękny dom całoroczny o powierzchni 130 m2, położony w Cholewiance, 2 km od Kazimierza Dolnego. Jest to rewelacyjna lokalizacja pozwalająca korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wólka Abramowicka

Wólka Abramowicka,lubelskie

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Przedmiotem oferty jest niesamowity dom liczący około 500 m2 powierzchni całkowitej, usytuowany jest na pięknym terenie składającym się z dwóch działek o łącznej pow. 2479 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Lublin,lubelskie

797 000 zł79 m² 10 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 2 - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. - uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 499 999 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta domu na sprzedaż, który mieści się zaledwie 2km od zalewu Zemborzyckiego. Dom wolnostojący jednorodzinny 2 kondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

2 599 000 zł300 m² 8 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:932 m²

Sprzedam dom położony w Lublinie w dzielnicy Szerokie. Nieruchomość z 2007 roku - znajduje się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 932 m2. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamenhofa

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł314 m² 3 824,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom przy ulicy Zamenhofa w Lublinie Lokalizacja: lublin, ul. Zamenhofa Powierzchnia domu: 313,78 m2 Ilość pięter: 3 piętra mieszkalne oraz przyziemie Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Urzędów

Urzędów,lubelskie

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Urzędowie, zaledwie kilka minut od Kraśnika. Nieruchomość usytuowana na działce 2800m2. Projekt domu , Dom doskonały". Cechy oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

525 000 zł170 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 755 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom usytuowany w I linii zabudowy, w malowniczej miejscowości Brzeźnica Bychawska gm. Niedźwiada. Na działce znajduje się zabudowa z lat 90-tych XX wieku: 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

2 500 000 zł225 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom przy ulicy: aleja Spółdzielczości Pracy w Lublinie z 2 lokalami usługowymi Lokalizacja: lublin, ul. Aleja Spółdzielczości Pracy Powierzchnia domu: 225 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Abramowicka

Wólka Abramowicka,lubelskie

2 200 000 zł500 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karolinów

Karolinów,lubelskie

274 500 zł100 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta domu / siedliska na sprzedaż, który mieści się w Karolinówce powiat Chełmski. Gospodarstwo usytuowane jest na działce 48a które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tomaszowice

Tomaszowice,lubelskie

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 276 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 250 m2, położonego na obszernej działce o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobre

Dobre,lubelskie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 111 m²

Na sprzedaż gospodarstwo w miejscowości Dobre koło Wilkowa dom z lat 80., zabudowania gospodarcze w bardzo dobrym stanie, duża stodoła oraz ponad 80 arów ziemi (działki nr 1894.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Spiczyn

Spiczyn,lubelskie

1 349 000 zł310 m² 4 355,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Spiczyn, o powierzchni użytkowej ok. 78m2 (całkowitej ok. 310m2) na działce 20-arowej. Nowoczesny dom, wyposażony w praktyczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 690 000 zł131 m² 12 900,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 131 m2, położony w Lublinie na Czechowie Północnym. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 1350 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reformacka

Chełm,lubelskie

3 999 999 zł623 m² 6 423,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:576 m²

Na sprzedaż historyczna kamienica z sutereną , garażem , posadowiona na działce prostokątnej o powierzchni 581 m2, zlokalizowana w ścisłym centrum Chełma przy ul. Reformackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drzewce-Kolonia,lubelskie

750 000 zł291 m² 2 578,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Drzewce-Kolonia pod Nałęczowem, o powierzchni użytkowej ok. 146m2 (ok. 291m2 pow. całkowitej) na 15-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółkiew-Kolonia

Żółkiew-Kolonia,lubelskie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 928 m²

Na sprzedaż parterowy dom z 2014 roku o powierzchni 100 m na 30 arowej działce, położony w spokojnej miejscowości Kolonia Żółkiew (gm. Żółkiewka, pow. krasnostawski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dominów

Dominów,lubelskie

990 000 zł137 m² 7 226,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom wolnostojący 135 m2 w stanie deweloperskim- dominów Cena: 990 000 pln - tylko do końca grudnia! Powierzchnia użytkowa domu: 137 m2 Powierzchnia działki: 400 m2 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

1 150 000 zł225 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

1. Podstawowe informacje Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice Typ nieruchomości: dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa: ~150 m2 (2 kondygnacje) Powierzchnia działki: 713 m2 Cena ofertowa: 1 150 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lubartów

Lubartów,lubelskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, który mieści się w centrum Lubartowa. Powierzchnia użytkowa to około 150m2, w całości podpiwniczony (ok. 90m2). Dom.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij