dowolna

Domy lubelskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ksawerówka

Ksawerówka,lubelskie

280 000 zł50 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferta sprzedaży siedliska z domem murowanym z białej kamiennej cegły - naturalny kamień tworzy unikatowy klimat wiejskiej posiadłości. Ksawerówka gmina Fajsławice. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

1 549 000 zł231 m² 6 693,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 778 m²

Szukasz przestrzeni, w której od razu poczujesz się jak w domu, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, mocno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

897 777 zł128 m² 7 004,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Okazja dom skrajny! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta pieszo do nowoczesnej szkoły podstawowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Porosiuki

Porosiuki,lubelskie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Sprzedaż wymarzony dom W porosiukach! Z garażem W bryle budynku Stan deweloperski 100 m Działka 389 m Ogród Taras Ogrzewanie podłogowe Gotowy do zamieszkania! Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Kurów,lubelskie

225 000 zł129 m² 1 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

W ofercie dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni zabudowy 129 m2, położony w Kurowie, gmina Kurów. Dom usadowiony na płaskiej działce o powierzchni 1876 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł258 m² 4 647,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz kameralnego domu w cichej i malowniczej okolicy. Ten dom jest stworzony dla Ciebie. Dom wolnostojący z 2003 roku o pow. użytkowej ok. 165 m2 znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Steniatyn-Kolonia

Steniatyn-Kolonia,lubelskie

160 000 zł92 m² 1 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż dom drewniany, ocieplony, położony na dużej działce o powierzchni 3050 m2. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń oraz bliskość natury, przy jednoczesnym zachowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 380 000 zł277 m² 8 588,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Oferujemy na sprzedaż dworek z okresu międzywojennego w centrum miasta, otoczony pięknym ogrodem. Powierzchnia 400 m2. Na 1 piętrze znajduje się 100 m2 powierzchni i na poddaszu 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

1 549 000 zł225 m² 6 881,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Uniszowice (gm. Konopnica), o powierzchni użytkowej 111m2 (całkowitej 225m2) na działce 15-arowej, położony przy ul. Wojciechowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielczyk

Biała Podlaska,lubelskie

332 000 zł110 m² 3 006,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Szukasz miejsca, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów i bez przeróbek po kimś? Ten dom daje Ci właśnie taką możliwość. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kurów

Kurów,lubelskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 198 m²

Marzysz o spokojnym życiu na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku? Oferuję Ci wyjątkową nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Lejno

Lejno,lubelskie

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Prezentuje na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny o powierzchni całkowitej 96m2 znajdujący się w miejscowości Lejno usytuowany na działce o powierzchni 507 m2, oddalony 1km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowiny

Nowiny,lubelskie

299 500 zł75 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 487 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, który mieści się w Nowinach powiat Chełmski. 2.5 km od Chełma. Powierzchnia użytkowa na parterze to około 75 m2, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzeszkowice Małe

Strzeszkowice Małe,lubelskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastków

Jastków,lubelskie

1 499 999 zł215 m² 6 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Hit cenowy Dom 215 m z działką 9 ar Jastkowie! 0% prowizji brak pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 215 m , położony na działce 9 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Ekskluzywny, prestiżowy dom z 2021r w stanie deweloperskim do wykończenia we własnym zakresie. Wybudowany z materiałów wysokiej jakości. Na parterze salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępiec

Krępiec,lubelskie

2 199 000 zł200 m² 10 974,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesna, parterowa rezydencja blisko Lublina - zamieszkaj komfortowo w harmonii z naturą. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gilów

Gilów,lubelskie

805 000 zł130 m² 6 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom rekreacyjny całoroczny w wyjątkowym punkcie widokowym Roztocza Zachodniego, duża działka. Wyjątkowy dom z duszą całoroczny, drewniany, na wzgórzu z zachwycającym widokiem, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 599 000 zł303 m² 11 877,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

*Oferta sprzedaży wyjątkowego domu* Oferujemy na sprzedaż unikatowy dom, usytuowany w Jakubowicach Konińskich, na działce o powierzchni 1500 m2 położony w otoczeniu starodrzewia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni wśród Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chełm,lubelskie

5 500 zł340 m² 16,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Dom na wynajem - ul. Ceramiczna | 204 m2 + piwnica 120 m2 | duża działka 1428 m2 | idealny dla firmy Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom położony przy ul. Ceramicznej, oferujący ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

780 000 zł110 m² 7 107,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasnobród,lubelskie

779 000 zł211 m² 3 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu pod lasem w samym sercu Roztocza, przy ulicy Joachima Lelewela w Krasnobrodzie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piszczac

Piszczac,lubelskie

220 000 zł106 m² 2 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 443 m²

Rezerwacja Na sprzedaż murowany dom o powierzchni 106 m , położony w miejscowości Piszczac. Budynek został wykonany z pustaka i cegły, wymaga remontu, ale dzięki solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kijany

Kijany,lubelskie

2 500 000 zł190 m² 13 157,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom nad rzeką wieprz kijany | malownicza oaza ciszy I natury Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię wyłącznie śpiew ptaków, a pierwsza kawa smakuje najlepiej na przestronnym tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

780 000 zł110 m² 7 107,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jarosławiec

Jarosławiec,lubelskie

720 000 zł130 m² 55 542,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Jarosławiec, zaledwie 4 km od Zamościa. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Cienista

Okuninka,lubelskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam domek z bali nad Jeziorem Białym, bardzo cicha i spokojna okolica, blisko jeziora około 5-6 minut spacerem do plaży przy Rusałce. Działka o powierzchni 500m2, domek 50m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górka Lubartowska

Górka Lubartowska,lubelskie

639 000 zł189 m² 3 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Górce Lubartowskiej, o powierzchni 24 arów miejsce, w którym czas płynie wolniej. Przestronny dom o powierzchni 189 m z salonem, jadalnią, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 957 000 zł396 m² 7 467,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemce

Niemce,lubelskie

779 000 zł114 m² 6 851,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! dom oddany do użytkowania! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Gmina niemce - Rudka Kozłowiecka dom Z działką 400m2! 4ar Prestiżowe mini osiedle domków. Nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jarosławiec,lubelskie

1 099 000 zł159 m² 6 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu na Osiedlu Jarosławiec pod Zamościem. Nieruchomość położona jest na wschód od Zamościa, 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

1 149 999 zł215 m² 5 348,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Okazja dom wolnostojący oddany do użytkowania deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Głusk,lubelskie

1 150 000 zł94 m² 12 234 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzycie Państwo o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Państwa idealną ofertę! Polecam Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

1 149 999 zł212 m² 5 424,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Okazja dom wolnostojący deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serniawy

Serniawy,lubelskie

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom 100 m Serniawy, gm. Sawin | 19 arowa działka | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję państwu dom jednorodzinny o powierzchni 100 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Długie,lubelskie

1 149 000 zł211 m² 5 445,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w miejscowości Długie pod Lublinem. Niniejsza oferta dotyczy domu wolnostojącego - o powierzchni użytkowej ok. 146 m2 z dwustanowiskowym garazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długie

Długie,lubelskie

950 000 zł156 m² 4 502,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w miejscowości Długie pod Lublinem (gm. Wólka, przed obwodnicą). Do sprzedania jeszcze 6 z 8 bliźniaków, a także domy wolnostojące. Niniejsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nasutów

Nasutów,lubelskie

779 000 zł111 m² 7 009,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) wpłacasz 1% zaliczki A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! ( Masz czas na sprzedaż swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasutów

Nasutów,lubelskie

779 000 zł111 m² 7 009,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) jak kupić ? wpłacasz 1% zaliczki przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

930 000 zł128 m² 7 280,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom wolnostojący parterowy o pow. 127,74m2 w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Bychawka Trzecia na działce o pow. 1150m2. Dom składa się z: parter: - pokój dzienny połączony.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij