dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 175 ogłoszeń

165 000 zł2 000 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o powierzchni ok. 2000m2 każda, położone w miejscowości Chmiel-Kolonia, gmina Jabłonna. *** działki W kształcie prostokąta**** Działki oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 004 m² 71,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż! Działka budowlana w miejscowości Okszów przy ul. Świerkowej. Powierzchnia- 3004m2 Lokalizacja: - 5 min do Chełma - 25 min do Dorohuska mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do sprzedania działkę o powierzchni 3400 mkw. o nr ewidencyjnym 118/8. Działka zlokalizowana w miejscowości Samoklęski kol. 2, gmina Kamionka, powiat Lubartowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 896 m² 10,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Żerocinie, powiat Bialski. Nr. ewidencyjny 63. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 50 896 m , zlokalizowaną we wsi Żerocin, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 479 m² 202,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek pod budowę w Panieńszczyźnie nr 675 i nr 676 Aby kupić działkę rolno-budowlaną i się na niej pobudować nie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł431 m² 406,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta dostępna tylko w biurze bm Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 431 m , położona w malowniczej miejscowości Grabniak na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek o numerach 153/3 oraz 154/3, położonych w urokliwej i spokojnej miejscowości Skowieszyn. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł50 000 m² 0,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynajmę grunty pod budowę farmy fotowoltaicznej. Są to grunty IV - V klasy. Wadą tej lokalizacji jest częściowo podmokły teren oraz położenie w obszarze parku krajobrazowego. Zaletą dobre.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 989 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1989 m2 w miejscowości Zalutyń w gminie Piszczac. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 200 x 9,74. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Wojszynie niedaleko Kazimierza i Janowca Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gminie Głusk , obręb Wilczopole Kolonia Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w gminie Głusk, miejscowość Wilczopole Kolonia. Najważniejsze cechy: - usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł7 726 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 77 arów w malowniczej miejscowości Łabunie , w województwie lubelskim. Opis działki: powierzchnia: 77 arów (7726.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 3000m2 każda, z udziałem w wewnętrznej drodze dojazdowej. Dojazd do działki w pierwszej linii zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł3 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna i ustawna działka budowlana! Działka budowlana-Starościn, gmina Kamionka, pow. Lubartów, 30 arów, budowlana, media, 150 zł m2, do negocjacji! Działka:1 - 1 linia zabudowy - prostokąt - 30.

Szczegóły ogłoszenia

1 863 000 zł5 400 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Lublinie w dzielnicy Czechowa o powierzchni 5400 m2. Działka położona w pierwszej lini zabudowy. Działka idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł18 886 m² 21,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: dyle, gm. Biłgoraj, : w kilku słowach: dziewięć działek o łącznej powierzchni 1,88 ha położonych w malowniczej, zielonej okolicy gminy Biłgoraj w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 275 m² 132,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Majdan Mętowski gmina Głusk zlokalizowane w drugiej linii zabudowy. Przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł4 200 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stoczek Kolonia - Duża działka rolno-budowlana w doskonałej lokalizacji. 42 ary w gminie Niemce - Stoczek Kolonia. Działka szeroka, z dostępem do niedalekich mediów. 17 arów.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 600 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m2, stanowiąca enklawę wewnątrz zagospodarowanego osiedla jednorodzinnego. Nieruchomość położona w centrum miasta Krasnystaw,.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł1 800 m² 94,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro vesta przedstawia Państwu działkę znajdującą się w miejscowości Jaroszewice tuż koło Bełżyc. Lokalizacja ta jest niezwykle korzystna, gdyż działka zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł21 900 m² 2,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Las położony na dwóch działkach. Działka o numerze '30' - 1,06 ha Działka o numerze '90' - 1,13 ha Znajdują się w miejscowości Piszczac Kolonia. Zapraszam do kontaktu! Cena podlega.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze stawem w Snopkowie Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę ładnej, unikatowej działki budowlanej z możliwością wykopania własnego stawu i bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 119 m² 120,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szeroka działka budowlana ok. 12 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów Możliwość zakupu większej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 5000m2 (nr geodezyjny 40), położona w miejscowości Macoszyn Duży gm. Wola Uhurska, w woj. lubelskim, w powiecie włodawskim. Działka pięknie położona,.

Szczegóły ogłoszenia

864 400 zł3 070 m² 281,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przeznaczona pod tereny aktywności gospodarczej ag w dzielnicy Zadębie. Pozostały do sprzedaży dwie działki - każda o pow.3070 m2 lub jako całość 6140m2. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod inwestycję? Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji, widocznej i ze świetnym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę! lokalizacja Oferta nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży kompleks 6 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy na każdą z nich i udziałem w drodze , mieszczących się w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 500 m² 95,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 ar Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową zagrodową oznaczonym w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Moszenkach - widok na pola, wąwozy oraz lasy Pięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, nałęczowa oraz trasy szybkiego ruchu S17.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nałęczów - polecam do zakupu dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 5343 m2 z możliwością zabudowy. Działki sprzedawane jako całość. Nieruchomość położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł1 100 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży 11 arowa działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie o powierzchni 1100 m2 z Warunkami Zabudowy, przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy Cicibór Duży osiedle relax Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 110 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 300 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zalety W planowanej strefie inwestycyjnej Optymalne wymiary,cicha okolica,dojazd drogą asfaltową, dwie drogi dojazdowe Cena do rozsądnej negocjacji. Położenie Dys, przy ul.Bernatówka MEDIA.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł12 700 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,27 ha z możliwością zabudowy Dereźnia Majdańska, gmina Biłgoraj Położenie i okolica: - korzystne położenie w niewielkiej, spokojnej miejscowości, -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1,25 m² 168 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,25 ha z domkiem wśród lasów Kunki, gm. Susiec Marzysz o miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca nad lasem? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona 15 minut od centrum Lublina w miejscowości Tomaszowice Kolonia - gmina Jastków. Bardzo ładna okolica, otoczona częściowo nowoczesną zabudową z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

136 500 zł901 m² 151,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki zlokalizowane w miejscowości Łuszczów Drugi. Dostępujące są następujące powierzchnie: działka w II linii zabudowy od drogi asfaltowej o pow. 901 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

5 658 000 zł2 436 m² 2 322,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka budowlana o wysokim potencjale inwestycyjnym, położona przy głównej arterii komunikacyjnej Lublina. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, którzy chcą natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 895 m² 164,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie każda działka daje tak komfortowe warunki do budowy ta łączy świetne proporcje, uzbrojenie i dobrą lokalizację. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1895 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Miejscowość położona w odległości 11km od granic Lublina. Nieruchomość gruntowa w miejscowości Krasienin-Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł12 600 m² 5,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,26 ha - Staw, gm. Chełm Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,26 ha, położona w miejscowości Staw, gmina Chełm. Nieruchomość oznaczona jest numerem ewidencyjnym 243.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij