dowolna

Działki lubelskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 174 ogłoszenia

390 000 zł2 745 m² 142,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna działka Kazimierz Dolny ul. Słoneczna, dobra lokata kaptału

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 039 m² 122,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1039 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy Styrzyniec, ul. Sosnowa, gmina Biała Podlaska, woj. lubelskie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 478 m² 39,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na obrzeżach miasta Biłgoraj, ul. Batorego Położenie i okolica: działka zlokalizowana przy drodze powiatowej , tuż przy granicy miasta, bezpośrednie sąsiedztwo stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 162 m² 382,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, lublin w dzielnicy Sławin - 1162 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi.

Szczegóły ogłoszenia

5 595 200 zł8 608 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy Al. Warszawskiej 161 w Lublinie jednej z głównych arterii miasta, zapewniającej doskonałą ekspozycję i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 950 m² 152,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rozpocznij nowy rozdział wśród lasów, rzek i czystego powietrza 29,5 - arowa działka pod zabudowę w malowniczym Bondyrzu! Bondyrz, gm. Adamów Położenie i okolica: malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł949 m² 658,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 949 m2 przy ul. Jaspisowej na Węglinie Południowym. Przeznaczenie z mpzp- 2M zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę w gminie Niemce. Ważne informacje: - 8 km od Lublina, - działka o powierzchni 1000 m2, - dostęp do drogi publicznej, - 2 linia zabudowy, - media: woda, prąd, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł6 711 m² 222,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Terespolu przy ul. Przelotowej. Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 1924/4 o powierzchni 6 711 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na Twój wymarzony dom? Mamy to! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1286 m2 (0,1286 ha), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Bortatycze,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 601 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana w miejscowości Oleśniki, oddalona o 4 km od miejscowości Trawniki, powiat świdnicki. Piękna, rodzinna, spokojna okolica. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 170 m² 76,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż cztery działki budowlane znajdujące się w miejscowości Zaberbecze -9 km od Białej Podlaskiej. Działki w kształcie prostokąta, teren płaski łatwy do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość 20 min od lublina! Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną o charakterze usługowo-komercyjnym, obejmującą działkę budowlaną o powierzchni 25 ar (2 500.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8 800 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość położonej w Telatynie, składającej się działki 0,88 ha, na której znajduje się drewniany dom, drewutnia, piwnica ziemna.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 031 m² 184,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Już tylko 4 działki budowlane W motyczu w pięknej lokalizacji obok lasu. Cena 185 zł/m2 powierzchnie: działka nr 1 - 1122 M2 działka nr 2 - 1031 M2 działka nr 3 - 1047 M2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł3 803 m² 249,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W biurze lokum, zapraszam na prezentację! Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3803mkw położone w miejscowości Dys gmina Niemce,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 532 m² 441,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę rolno - budowlaną w Lublinie przy ulicy Poligonowej, działka posiada aktualny Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Powierzchnia działki 4532.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 541 m² 74,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Po sprzedaży pierwszych działek w tej lokalizacji, do oferty trafia kolejnych 5 parceli budowlanych z wz w miejscowości Pniówek, zaledwie 4 km od granic Zamość. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 181 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Firlej przy ul. Serockiej. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego mn zabudowa niska, jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł911 m² 160,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 911 m2 (nr ewid. 1420/20 ) znajdującą się na terenie pomiędzy ul. Kościuszki a ul. Jana Pawła II w Krasnymstawie. Działka kształtem zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w gminie Miączyn, powiat zamojski Powierzchnia: 3200 m Na sprzedaż oferuję działkę o numerze ewidencyjnym 26, położoną w obrębie Miączyn pgr, w gminie Miączyn,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 490 m² 67,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w trakcie podziału, każda o powierzchni 2590m2 ( 26ar) Miejscowy Plan przewiduje dla działek : Dla terenów oznaczonych symbolem 186rm, 187rm, 188rm (załącznik nr 13).

Szczegóły ogłoszenia

502 000 zł8 847 m² 56,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami W krakowie ul. Kamienna 8, 30-001 kraków ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie: prawa użytkowania wieczystego gruntu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 800 m² 219,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 18 arów położona w miejscowości Panieńszczyzna (gm. Jastków), zaledwie 4 km od granic administracyjnych Lublina. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę w gminie Niemce. Ważne informacje: - 10 km od Lublina, - działka o powierzchni 1580 m2, - przy drodze asfaltowej gminnej, - 1 i 2 linia zabudowy, - media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks sześciu działek budowlanych w miejscowości Krebsówka ul. Zamkowa, niedrzwica Duża, tylko 15 km od granic Lublina. Działki znajdują się na pograniczu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł14 800 m² 10,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To jest oferta dla osób szukających działki budowlanej z własnym lasem! Na sprzedaż działki 130/1 plus 136/2 o łącznym areale 1,48ha i szerokości ok. 30m. Wieś Kochanów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł10 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 ha w miejscowości Góry gmina Markuszów. Jeżeli pragniecie Państwo uciec od miejskiego zgiełku, ale mieć dobry dojazd do miasta (do centrum Lublina 25.

Szczegóły ogłoszenia

525 600 zł2 920 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

nieruchomości Lublin* 1. Przeznaczenie: oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną w malowniczym terenie, przeznaczoną częściowo pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną M4a , na.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 350 m² 250,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budynek magazynowo-produkcyjny | ok. 230 m | działka 1 350 m | Snopków / Jastków park Na sprzedaż budynek magazynowy / hala o powierzchni ok. 350 m , zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 500 m² 192,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka położona w miejscowości Dys, w malowniczym rejonie Doliny Ciemięgi. Świetna propozycja dla osób posiadających ciekawy pomysł na biznes. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 800 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! oferta sprzedaży działki żdanów, blisko zamościa Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Żdanów, zaledwie kilka minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 676 m² 176,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1676 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! rezerwacja! Na sprzedaż działki w Ludwikowie gmina Spiczyn Działka budowlana o 1200m2 Działka w II linii zabudowy od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie, 14 arowa łąka nad rzeką! Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca tereny zielone znajdujące się na zboczu bezpośrednio nad rzeką Ciemięgą w otoczeniu pól i łąk. Wg.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, zalesie, wilkołaz, 11 ar, budowlana, działka: - 1 linia zabudowy - 1100 m2 - wymiary 23,5m szerokości x 47,5m głębokości Media: wszystkie w działce - prąd na działce sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 070 m² 163,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaciszna działka budowlana w Kazimierzu Dolnym przy ul. Góry. Powierzchnia 1070 mkw, wymiary 30*35 metrów. Działka leży przy bocznej, utwardzonej drodze prowadzącej tylko do kilku sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o pow. 1000 m2. Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Jakubowice Konińskie-Kolonia. Media : woda, prąd, gaz. Wymiary działki : szerokość 28 m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł6 991 m² 98,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 70 arów ciszy i przestrzeni - Motycz, czyli działka pod dom marzeń blisko Lublina Są miejsca, które dają spokój nie dlatego, że są gdzieś daleko , ale dlatego, że są mądrze.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł5 244 m² 49,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 366/2 Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m ), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów,.

Szczegóły ogłoszenia

99 777 zł800 m² 124,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 800m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody Przybysławskie gm. Garbów zaledwie 10km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij