dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 078 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 078 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca otrzymuje pół roku wakacji czynszowych! Przedstawiamy państwu na wynajem (lub sprzedaż) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²386,70 m² 20 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest budynek usługowy znajdujący się w ścisłym centrum Kocka (powiat lubartowski, województwo lubelskie). Świetna lokalizacja przy rynku głównym miasta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz lokalu w ścisłym centrum Lublina, z mocną ekspozycją i wygodnym dostępem dla klientów, ten adres spełnia te warunki. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia w Lublinie na Czubach przy ul. Armii Krajowej, lokal handlowo - usługowy o pow. 35 mkw., składający się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza. Wejście do lokalu bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²324 m² 13 932 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny, dobrze doświetlony lokal użytkowy po remoncie, przeznaczony pod działalność usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Bronowice. Dostępna powierzchnia znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny, ustawny lokal usługowy o powierzchni 104 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141 m² 7 085 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Bronowice. Lokal położony na parterze w budynku mieszkalno-.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 276 zł158,54 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 158 m , zlokalizowana na trzecim piętrze (4. kondygnacja) nowoczesnego budynku z 2014 roku. Obiekt wyróżnia się kameralnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 500 zł87 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 87 m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł634 m² 4 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny budynek z 2013 roku w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł677 m² 4 209,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo - usługowy z częścią mieszkalną. Budynek w całości wynajęty ( informacje dotyczące cen najmu dostępne w naszym biurze) lokal poziom -1 ( 143,4 m2 ) lokal parter (.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,09 m² 7 965,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy (50 m ) pod gabinety, klinikę weterynaryjną, usługi beauty. Lublin ul. Szwoleżerów. Oferta, która łączy w sobie rozsądną cenę za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy Lubelskim Deptaku (ul. Krakowskie Przedmieście). Biuro obejmuje niezależną kondygnację z całodobowym dostępem. Na powierzchnię 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Dziękuje pośrednikom:) Szukasz lokalu pod swój biznes? Bardzo dobrze trafiłeś:) Mam do wynajęcie nowoczesny, narożny, przestronny i doświetlony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 380m dwukondygnacyjny. 80m 2 parter, 300 m2 piętro. Osobna klatka schodowa łącząca te dwa lokale. Wejście od ulicy oraz dużego własnego parkingu. Parter- lokal z łazienką I piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 800 m² 54 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia bezpośrednio powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 1800 m2, w budynku zlokalizowanym w Zamościu przy ul. Okrzei 32. Część oferowanych powierzchni ok. 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

37,86 zł/m²145,26 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin* Przedstawiamy do wynajęcia jednopoziomowy lokal o powierzchni ok.145 m2 położony w niedalekiej odległości od ul. Lipowej z głównym wejściem strony ulicy. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny biurowiec | lsm | okolice ul. Tomasza Zana | Lublin Szukasz biura w rozpoznawalnej, biznesowej lokalizacji Lublina? Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²36 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 36 m2 składający się z 2 pokoi. Lokal położony na I piętrze budynku biurowego. Podana cena uwzględnia opłaty (ogrzewanie, prąd, wodę).

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²12 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana w Borownicy, bezpośrednio przy zjeździe z drogi ekspresowej S19 Węzeł Janów Lubelski Północ. Położenie zapewnia szybki i wygodny dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

33,10 zł/m²72,50 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 72,5 m , położony na I piętrze zadbanego budynku z windą. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²182,30 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 182,3 m , położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego w ścisłym Śródmieściu Lublina. Lokal będzie dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-uslugowy w ścisłym Centrum Puław przy ul. Fieldora Nila 18. Lokal znajduje się na parterze i ma dużą witrynę od frontu. Rozkład pomieszczeń : - główna sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal idealny na gabinet terapeutyczny w centrum miasta | Oferuję na wynajem jasny, słoneczny lokal usługowy położony przy ul. Orlej w Lublinie. Pomieszczenie biurowe usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²182,30 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 182,3 m w biurowcu, dostępny od 1 listopada 2026 roku. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i jest w pełni wykończony. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 72 m2 zlokalizowany w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście w sąsiedztwie Grand Hotel. Warunki najmu: 40 zł/ m2 netto, +vat 23%, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy - 1 pomieszczenie. Lokal położony na II piętrze budynku usługowo-biurowego. Lokal posiada klimatyzację. Lokalizacja Konstantynów, w pobliżu ul. Nałęczowskiej, al.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze w kamienicy w Centrum Lublina. Bardzo dobrze widoczne i ruchliwe miejsce z dużym przepływem ludzi. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²24 m² 1 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na IV piętrze usługowo-biurowego budynku z windą. Obok budynku Parking. Lokalizacja Konstantynów, w pobliżu ul. Nałęczowskiej, al. Kraśnickiej. Z tego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł137,60 m² 6 468,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: atrakcyjny lokal na parterze przy ul. Koncertowej Idealny na Twoją działalność! Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni użytkowej 137,6 m , rozciągający się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł314 m² 6 369,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek na sprzedaż o łącznej powierzchni około 314m2 - Lublin, czuby. Bardzo dobra lokalizacja handlowo-usługowa. 3 lokale użytkowe tj. - przyziemie o pow około 106m2 - przystosowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

;** Świetna lokalizacja - niski czynsz! ** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów! ** śródmieście.: polecam do zakupu lokal usługowy o pow. 70 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

20,37 zł/m²491 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 491m2, lublin, śródmieście Trzy kondygnacje w kamienicy, wysoki parter: 168,55m2 - składający się z dużej sali + pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł81,40 m² 9 705,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81,4 mkw. Znajduje się na parterze. Posiada witryny. Doskonały na biuro, punkt usługowy itp. Obecnie wydzielone zostały 3 gabinety, poczekalnia, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²150 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni 150m2 w którym znajduje się wydzielona sala konferencyjna okolo 20m2 a pozostała część powierzchni to sala open space. Lokal posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Przedstawiamy na wynajem nowoczesny lokal fryzjerski o wysokim standardzie wykończenia. Lokal charakteryzuje się przestronnymi pomieszczeniami które zostały zaprojektowane w bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi;.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij