dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 078 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 078 ogłoszeń

80,06 zł/m²12,49 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - Adres: ul. gen. Sikorskiego, biłgoraj Powierzchnia: 12,49 m Piętro: parter Czynsz: 811,85 zł / miesiąc (+ vat) Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²117 m² 2 340 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przestronny lokal użytkowy w korzystnej cenie Uniwersalny lokal użytkowy przeznaczony pod dowolną działalność (handlową, usługową) w miejscowości Lublin w dzielnicy Konstantynów,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²10 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem miejsca z przeznaczeniem pod paczkomat, zlokalizowanym przy dworcu w Chełmie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł31,70 m² 7 886,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo/handlowy, lublin Armii Krajowej, o powierzchni użytkowej 31,7 m Przeznaczenie: - działalność uslugowo-handlowa i gastronomiczna Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²250 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmę powierzchnię biurową w dzielnicy dziesiąta, bardzo atrakcyjna lokalizacja - ulica Feliksa Strojnowskiego, lublin Nieruchomość jest: - dobrze skomunikowana, - nadaje się do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

23,20 zł/m²194 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 194m2, lublin, czuby Parter - 65m2 - gabinet/sala sprzedaży + pomieszczenie gospodarcze + toaleta + przedsionek, piwnica - 129m2 - 6 pomieszczeń + toaleta, duże.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²30,70 m² 1 658 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego o powierzchni 30,7 m , usytuowanego na III piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²75 m² 5 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 75m2 - Lublin, ścisłe Centrum - okolice ul. Wieniawska Lokal będzie wykończony na koszt wynajmującego! Obecnie stan deweloperski - nowe budownictwo, drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

89,47 zł/m²19 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szukają Państwo atrakcyjnego biura dla swojego biznesu ? Ta oferta jest dla Was! Lokal biurowy 19m2 -1 piętro w budynku z windą -wystawa okienna za zachód Części wspólne: - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia pokoje biuro o pow. 14 i 28m2, na piętrach 1-3, z czynszem od 500 zł netto + media, * Lokale znajduje się w kompleksie magazynowo-biurowy, dostępne również.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 60m2 - Lublin, centrum Pierwsze piętro, lokal wymaga adaptacji - właściciel partycypuje w kosztach remontu! Cztery pomieszczenia, obecnie są to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. 3 maja | 75 m Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 75 m , położony przy ul. 3 maja - w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy głównym.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²140 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni ok. 140m2 zlokalizowanego na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku biurowym w Lublinie. Budynek o wysokim standardzie technicznym, klasa: b+/a-.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²2 620 m² 44 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt zlokalizowany w strefie przemysłowej dzielnicy Wrotków - wschodniej, gospodarczej części Lublina. Teren w pełni ogrodzony, utwardzony, z możliwością organizacji ruchu kołowego.

Szczegóły ogłoszenia

52,24 zł/m²67 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze niedaleko Starego Miasta. Super lokalizacja - blisko targ, sklepy, przystanki Mpk, stare Miasto, uniwersytet Medyczny. Do wynajęcia lokal pod gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojego biznesu w sercu Śródmieścia - zacznij działać od pierwszego dnia! Wyobraź sobie miejsce, do którego klienci trafiają naturalnie - z ruchliwego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

26,93 zł/m²278,48 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia o łącznej powierzchni około 278,48 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

510 400 zł58 m² 8 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 58m2 - Lublin, lsm okolice ul. Zana. Czynsz administracyjny około 460zł miesięcznie, stan lokalu - do odświeżenia, lokal typu "open space". Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 40m2 - Lublin, ścisłe Centrum Pierwsze piętro - winda w budynku, ogrzewanie własne dla budynku, nadmuchowe. W lokalu przyłącze internetu.

Szczegóły ogłoszenia

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 40m2 - Lublin, centrum Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu, lokal z wejściem z ulicy, parter, duże witryny wystawowe, dwa pomieszczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²18,50 m² 463 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni około 18,5m2 - Lublin, zadębie, ulica o dużym natężeniu ruchu. Pierwsza linia zabudowy - lokal dobrze widoczny z ulicy. Ogrzewanie miejskie - wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, oferuję do wynajęcia lokal w centrum Puław przy ulicy Piłsudskiego. Lokal o powierzchni około 60 m2 z wyjątkowo dobrym przeznaczeniem na usługi ale nie tylko. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 117 m2, zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Śródmieście. Wykorzystywany na działalność biurową, kancelarię. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł314,20 m² 7 956,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek komercyjny położony w Lublinie na osiedlu Ruta na Czubach. Lokalizacja Osiedla Ruta jest częścią dzielnicy Czuby. Jest domem dla kilku tysięcy mieszkańców. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł251 m² 7 171,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwa lokale handlowo-usługowe o powierzchni łącznej 251m2 z - Lublin, czuby. . tj. - lokal nr. 1 o pow 201m2 - lokal nr. 2 o powierzchni 50m2 Obecnie lokale oddzielone.

Szczegóły ogłoszenia

35,70 zł/m²61,62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Fabrycznej. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²95 m² 7 410 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 95 m w nowoczesnej inwestycji Onyksowa Design przy ul. Onyksowej w Lublinie, w dzielnicy Czuby (część Węglin Południowy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63 m² 10 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Dzielnica lsm, ul. Krasińskiego Na sprzedaż lokal o powierzchni 62,80 m , składający się z trzech odrębnych pomieszczeń. Do lokalu przynależny łazienka, magazynek, pomieszczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 000 zł10 678 m² 824,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż hala produkcyjna Z magazynem oraz budynkiem biurowym W chełmie najważniejsze informacje O nieruchomości: - powierzchnia działki 10 678 m2 - powierzchnia głównej hali.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²540 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu biurowego do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w budynku biurowym, na 1 piętrze a łączna.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 zł/m²180 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się z budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy/usługowy do Wynajęcia - Krakowskie Przedmieście 51, lublin 122 m | 8 540 zł/miesiąc (70 zł/m ) - do negocjacji + media Wyjątkowa oferta wynajmu przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²700 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piętrowy budynek biurowo-usługowo-handlowy położony przy ulicy Krochmalnej w centralnej części Lublina. Nieruchomość stanowi część rewitalizowanego obszaru, na którym powstaje Zintegrowane.

Szczegóły ogłoszenia

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest 30.

Szczegóły ogłoszenia

3 282 020 zł334,90 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż w pełni zaadaptowany i gotowy do pracy lokal biurowy o łącznej powierzchni 326,77 m , usytuowany na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²900 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Poszukujesz nowoczesnej przestrzeni magazynowo-produkcyjnej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na powierzchni 900 m znajdziesz funkcjonalny obiekt położony w pobliżu Kurowa, który spełni.

Szczegóły ogłoszenia

74,67 zł/m²37,70 m² 2 815 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal 37,70 m2 w biurowcu w centrum miasta. Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 37,7 m (powierzchnia użytkowa: 47,7 m ) zlokalizowane w samym centrum miasta. Biuro znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²9 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zalety Po remoncie. Dobry standard. Witryny. Miejsce na dużą reklamę. Położenie W pobliżu Galerii Gala. Media Prąd, ogrzewanie, wodociąg, kanalizacja. Do ceny najmu należy doliczyć podatek Vat.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²350 m² 15 068 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o łącznej pow. 350m2 znajdujący się na I piętrze w skład którego wchodzi otwarta przestrzeń z możliwością podziału, wydzielona część socjalna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł91,70 m² 6 423,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis nieruchomości Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta, co zapewnia duży ruch klientów i nabywców. Okolica jest dobrze skomunikowana, posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²67 m² 1 206 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 67m2, lublin, bursaki Lokal usytuowany w przyziemiu w budynku biurowo-usługowym, lokal składający się z trzech pomieszczeń, toalety.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij