dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 077 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 077 ogłoszeń

800 000 zł205 m² 3 902,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 205m2 - Lublin - Śródmieście- bardzo dobra lokalizacja - lokal położony przy bardzo ruchliwej ulicy, oraz w głównym ciągu pieszych! Duże, widoczne witryny.

Szczegóły ogłoszenia

33,63 zł/m²113 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 113m2 - Lublin, ścisłe Centrum Lokal obecnie ma wymienione wykładziny oraz lampy na ledowe, lokal na pierwszym piętrze - wejście od klatki schodowej, okna lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²250 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę powierzchnię handlowo-usługową na ul. Hutniczej w Lublinie. Możliwość wynajmu większej powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

95,78 zł/m²490,56 m² 46 986 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Jasnej o pow. 490,56 m2 z dużymi witrynami. Możliwość powiększenia lokalu o dodatkową przestrzeń. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 579 200 zł223,70 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,70 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

34,78 zł/m²46 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal w nowoczesnym biurowcu przy ul. Mełgiewskiej - wolna pow. biurowa 46 m2 Biuro klimatyzowane, w pełni wyposażone, toalety, pomieszczenie socjalne, recepcja. Idealne na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy ul. Długa, możliwość dowolnej adaptacji, cena netto, możliwość wynajmu większej powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł99,80 m² 6 513,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal handlowo- usługowy zlokalizowany przy ul. Fabrycznej 11 naprzeciwko Galeria Gala.Lokal o łącznej powierzchni 205 m (wraz z pomieszczeniami przynależnymi)Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²108 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o funkcji handlowo - ekspozycyjnej zlokalizowany na parterze budynku biurowo - usługowego przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Bezpośrednio przy budynku (lokalu) miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²25 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu na wynajem bardzo ładne lokale , różnej konfiguracji i wielkości. Lokale znajdują się w samym centrum Abramowa , w pobliżu Urzędu Gminy i kościoła przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł743,20 m² 1 774,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek gastronomiczno-hotelowy położony w miejscowości Adamów - 15 km od Zamościa, 8 km od Krasnobrodu, 110 km od Lublina. Wykończona gastronomiczna część budynku i przystosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 382 500 zł275 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 275m2 na planie prostokąta (w przybliżeniu). Doskonała prestiżowa lokalizacja w centrum Lublina przy ulicy Północnej 5. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł460 m² 6 934,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu obiekt handlowy wynajmowany ogólnopolskiej sieci spożywczej Stokrotka. Obiekt znajduje się w miejscowości Dębowa Kłoda.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy, położony przy ul. Jan Sawy w Lublinie cena brutto + dodatkowo media + czynsz administracyjny

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²118 m² 6 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o powierzchni 118m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 796 000 zł133 m² 13 503,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w Centrum o powierzchni 133 m2, położony na parterze budynku biurowego klasy A, możliwe przeznaczenie handlowe, usługowe, gastronomiczne. Cena netto + Vat

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²261,90 m² 14 143 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. użytkowej 261,90 m2 składający się z 7 pomieszczeń biurowych oraz oddzielnej kuchni. Lokal znajduje się na ostatnim, III piętrze. Uniwersalna.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²950 m² 34 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy ofertę wynajmu samodzielnego, przestronnego obiektu komercyjnego o powierzchni 950,85 m . Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 2071 m w strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

29,32 zł/m²133 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia , ścisłe Centrum, duży ruch pieszy, dolna kondygnacja, możliwe przeznaczenie gastronomiczne

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni około 60m2 - Lublin - lsm Lokal typu "open space" Wejście z ulicy, lokal doskonały na każdy rodzaj działalności - również gastronomię, ogrzewanie miejskie. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

517 290 zł40,10 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokale handlowo/usługowe na p arterze łącznie około 1500m2 - Lublin Czechów, pojedyncze lokale o powierzchni użytkowej: 40,1m2 ; 51,88m2 ; 72,44m2 ; 85,13m2 ; 120,54m2 ; 124,83m2.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy o pow ok 16 m2, na I piętrze, w budynku biurowym. Ogrzewanie miejskie. Parking przed budynkiem. Możliwość zawieszenia reklamy przed wejściem, cena 500 pln.

Szczegóły ogłoszenia

31,30 zł/m²16,36 m² 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Kraśnik przy ul. Kolejowej 55. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

52,45 zł/m²28,60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy o pow. 28,60 m położony w Białej Podlaskiej przy ulicy Sadowej 11-21. W skład lokalu wchodzi: przestronne dobrze naświetlone biuro pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²25 m² 688 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 25m2, lublin, bronowice Lokal typu "open space" Toalety w częściach wspólnych budynku, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Absolutny top na rynku najmu powierzchni biurowych w Lublinie. Na wynajem w pełni wykończone, nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne biuro o pow. ok. 720 m2 zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł103,85 m² 8 473,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 103,85 m zlokalizowany w bliskim pobliżu ul. Tomasza Zana w Lublinie. Lokal położony na III piętrze budynku łączącego funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

33,80 zł/m²72,49 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z ulicy. Duża, dobrze widoczna witryna zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych. W skład lokalu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale po około 100m2 - gmina Konopnica Budynek wolnostojący, parter o powierzchni około 100m2 w tym: - salon o powierzchni około 54,1m2 - pokój o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²142,63 m² 9 984 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal do wynajęcia w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu w Litevski Art Residence o powierzchni 142,63 m2. Litevski Art Residence znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

56,18 zł/m²53,40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

49,83 zł/m²60 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia mieszkanie - lokal, idealny pod cichą działalność typu gabinet psychologiczny lub kancelarię w centrum Lublina. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

93,84 zł/m²115,71 m² 10 858 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy/usługowy o powierzchni 115,71 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze reprezentacyjnej, zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu Lublina. Wejście przez.

Szczegóły ogłoszenia

28,62 zł/m²244,55 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 900 zł24,21 m² 16 063,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 24,21 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²12 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 12m2 - Lublin, wrotków Lokal dwupokojowy, piętro 2, toalety w częściach wspólnych budynku, proponowany czynsz najmu 780zł brutto - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-handlowo-magazynowy, pow.150 m2 można zwiększyć powierzchnię do 1000 m2. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 154 zł68,74 m² 13 516,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 68,74 m , położony na parterze niskiego, nowoczesnego bloku w cenionej dzielnicy Czechów. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

31,03 zł/m²29 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: lokal o pow. 29 m 2 z zapleczem socjalnym w budynku handlowo- usługowym w doskonałej lokalizacji Księżpol, ul. Biłgorajska 13 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²172 m² 6 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 172m2 - Lublin Zadębie Lokal znajduje się na 1 piętrze, obecnie wydzielone 4 pomieszczenia biurowe, pomieszczenie socjalne oraz recepcja, toalety.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.