dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 076 ogłoszeń

828 000 zł58,90 m² 14 057,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 58,62 m na I piętrze budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń w pełni wykończona, gotowa do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 53,82 m2- lokal zlokalizowany w ścisłym Centrum (okolice ul. Krakowskie Przedmieście). Lokal po remoncie! Lokal usytuowany w głównym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł284 m² 3 257,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż wielofunkcyjny budynek handlowo-usługowy o całkowitej pow. 300m z częścią mieszkalną, usytuowany w ścisłym centrum Chełma, przy ruchliwym przejściu dla pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni około 100m2 - Świdnik Duże witryny wystawowe, lokal dwupoziomowy, na parterze sala konsumpcyjna o powierzchni około 35m2, kuchnia oraz toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 100m2, lublin, lsm Trzy pomieszczenia biurowe + pomieszczenie socjalne z toaletą, lokal usytuowany na 6 piętrze, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na pierwszym piętrze kamienicy posadowionej w Śródmieściu. Gabinet, usługi, biuro. Dwa pomieszczenia i zaplecze socjalne. Lokal po remoncie, klimatyzacja, otwierane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

50,02 zł/m²458 m² 22 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 458 m2, zlokalizowany w całkowicie zmodernizowanym budynku w Lublinie w bliskiej odległości Dworca pkp i Metropolitarnego. To.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy do wynajęcia, powierzchnia około 100m2, lublin, śródmieście Budynek w pierwszej linii zabudowy, w głównym ciągu komunikacyjnym, lokal znajduje się w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

37,12 zł/m²53,88 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal O powierzchni 53,88m2 - Lublin, czuby świetna lokalizacja handlowa-główny ciąg pieszych! Wejście z ulicy, duże widoczne witryny wystawowe, klimatyzacja! Lokal typu "open.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²25,67 m² 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Białej Podlaskiej przy ul. Rondo Dmowskiego 1. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

35,35 zł/m²99 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 99m2 - Lublin, centrum Ogrzewanie klimatyzacją (klimatyzacja ciepło/zimno), wysokość lokalu 2,66m; czynsz najmu 3500 zł brutto (bez vat) - podlega.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na magazyn, pow. ok. 300 m2 ( 220m2 piętro, 80m2 parter), położony w budynku wielofunkcyjnym, w pobliżu drogi krajowej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż, powierzchnia około 38m2, krasnystaw Lokal wynajmowany na działalność gastronomiczną - uzyskiwany czynsz najmu 1000 zł netto, sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 145m2 , znajdujący się na parterze w kamienicy , w bliskiej odległości od centrum Lublina. W skład lokalu wchodzą : - otwarta przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł137,60 m² 5 450,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowy lokal usługowo-handlowy w doskonałej lokalizacji - Czechów Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 000 zł89,09 m² 12 886 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 89,09 m2, położony na II piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Budynek o minimalistycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal na usługi finansowe, medyczne, salon firmowy, kancelarie itp. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym w centrum Lublina, na III piętrze. Prestiżowa lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 108 m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy przy ul. Świętoduskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: sala główna (65 m2), magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²22,50 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 22,5m2 - Lublin, ponikwoda Wejście od ulicy, witryna wystawowa, proponowany czynsz najmu 90zł/m2 + czynsz administracyjny + media, polecamy i zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²16,46 m² 1 004 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum Lublina. Elegancki budynek. Dobry standard. Pomieszczenie socjalne do użytku Najemców. Lokalizacja Centrum, niedaleko Placu Litewskiego. Informacje O nieruchomości Oferujemy do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł237,25 m² 6 743,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

biuro nieruchomości Lublin* jedno-poziomowy lokal usługowo-biurowy - I dealnie nadaje się na przedszkole, gabinety lekarskie, szkołę językową itp. - lokal usytuowany na dużym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

30,30 zł/m²33 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 33m2 - Kraśnik - Centrum Lokal na 1 piętrze, jedno pomieszczenie + toaleta, duża witryna, miejsce o dużym natężeniu ruchu, pomieszczenie socjalne, toaleta Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo- handlowy 100 m2. Bardzo atrakcyjne położenie przy ruchliwej ulicy Krochmalnej, blisko Dworzec Główny pkp.

Szczegóły ogłoszenia

47,52 zł/m²14,73 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal do wynajęcia! Prezentowana nieruchomość mieści na osiedlu domów jednorodzinnych na Konstantynowie! Ulica Mieczysława Romanowskiego , bo na niej mieści się wspomniana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł307 m² 1 205,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Hrubieszów, przy ulicy Dwernickiego 2- gmina Hrubieszów- miasto, powiat hrubieszowski, województwo lubelskie. Położona jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro vesta przedstawia lokal do wynajęcia, położony w miejscowości Marysin, woj. lubelskie. Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 330 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

31,15 zł/m²16,21 m² 505 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Sadurki. Przedmiotem najmu jest lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5 Lokale o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²135 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: lokal handlowo - usługowy w reprezentacyjnym budynku w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Powierzchnia: 135 m2 , II piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 18 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 75m2, lublin, dziesiąta Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze z toaletą (w tym dwa pomieszczenia które mogą pełnić funkcję chłodni) Dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy do wynajęcia, powierzchnia 20m2, lublin, konstantynów Lokal na 2 piętrze, toalety w częściach wspólnych budynku, parking, czynsz najmu - 45 zł netto, zapraszamy do oglądania! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²148,50 m² 5 198 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia sale / lokale - Lublin, czechów Lokale o powierzchni od około 36m2 do około 390m2 łącznie, możliwość wynajęcia poszczególnych pomieszczeń: - sala "open space" 148,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 45 m , położony w Białej Podlaskiej, przy ulicy Brzeskiej Lokal znajduje się na terenie kompleksu budynków, który jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 909 000 zł1 638 m² 5 438,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, dwusekcyjny kompleks magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1638,89 m2 (w tym 1423,85 m2 hali i 197,42 m2 biura), zlokalizowany w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 800 zł68,85 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowy, doskonale wyeksponowany lokal usługowy 68,85 m 2 w prestiżowej lokalizacji w centrum Biłgoraj ul. Tadeusza Kuźmińskiego Położenie i okolica: korzystna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²49 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem kompaktowe biuro o powierzchni ok. 49 m2 zlokalizowane w budynku biurowym przy ul. Budowlanej. Do dyspozycji najemcy: dwa przechodnie pokoje biurowe (14 m2 oraz 35 m2) łazienki dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 200m2 - Lublin, czuby Lokal zlokalizowany na parterze, pięć pomieszczeń biurowych + pomieszczenie gospodarczo-socjalne + dwie toalety, adaptacja powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²30 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30,2 mkw. na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, który świetnie nadaje się na wszelką działalność biurową. Pokój na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

8,99 zł/m²834 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem hala magazynowo-produkcyjna Obiekt zlokalizowany jest kilka kilometrów na wschód od Lublina przy zjeździe z drogi ekspresowej S17. Budynek: - murowany - posadzka niepylna betonowa -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij