dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 079 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

100 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu? Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 50 m2 zlokalizowany na I piętrze z II, w nowoczesnym budynku biurowym Agatowa Office, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Lublin

Lublin,lubelskie

50 zł/m²155 m² 7 765 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem jasny i przestronny lokal usługowo/biurowy o powierzchni 155,3 m2 usytuowany na I piętrze budynku o przeznaczeniu komercyjnym. Lokal położony przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

498 240 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o powierzchni 41,52 m2 zlokalizowany na 2 piętrze z II, w nowoczesnym budynku biurowym Agatowa Office, przy ul. Agatowej w Lublinie. Budynek o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

24,29 zł/m²140 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową zlokalizowany przy ulicy Jutrzenki 150. Lokal położony na parterze w bloku mieszkalnym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

3 240 000 zł270 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 270 m2 położony na II piętrze budynku Agatowa Office w Lublinie. Budynek o funkcji handlowo-usługowo-biurowej składa się z 3 kondygnacji naziemnych i garażu podziemnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zachodnia

Lublin,lubelskie

399 000 zł68 m² 5 824,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo - usługowy w wysokim standardzie. Lokal ma powierzchnię 68,50m2 i znajduje się na paterze. Wejście do lokalu znajduje się od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

3 334 500 zł247 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 247 m2 zlokalizowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

500 040 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,67 m2 zlokalizowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

100 zł/m²156 m² 15 605 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu? Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 156,05 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku biurowym Agatowa Office, przy ul. Agatowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

1 910 375 zł123 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz miejsca dla swojej restauracji? A może potrzebujesz lokalu z prywatnym ogródkiem? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 123 m2 zlokalizowany na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy w swojej ofercie lokal usługowy, znajdujący się na poziomie 0 w budynku z około 2010 roku. Lokal składa się z dużego kwadratowego pomieszczenia głównego, małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Głuska

Lublin,lubelskie

28,57 zł/m²280 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze o przeznaczeniu magazynowo-handlowym o pow. 280 metrów kwadratowych w budynku handlowo-usługowym przy ul. Głuskiej 86 w Lublinie (budynek omega,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Nałkowskich

Lublin,lubelskie

229 735 zł42 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy przy ulicy Nałkowskich. Sąsiedztwo szkoły oraz licznych mieszkań to nie jedyne atuty tej nieruchomości. Lokal: w skład lokalu o pow. 41,77 m2 wchodzi: - sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

62 zł/m²120 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjne biuro w super lokalizacji! Boczna ulica Tomasza Zana. Lokalizacja na ulicy Jana Sawy jest popularnym i dynamicznym rejonem biznesowym w Lublinie. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Chciałbym Państwu zaproponować bardzo ładny i zadbany lokal pod wynajem. Nieruchomość o powierzchni 70,42m2 mieści się na parterze w nowym budynku przy ulicy Bursztynowej składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

39 000 zł16 m² 2 437,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam do zaoferowanie przestronne miejsce postojowe w hali garażowej zlokalizowane przy ul. Relaksowa 27 na poziomie -1 w Lublinie. Miejsce posiada kw. Koszt eksploatacyjny utrzymania poniżej 25zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

31,11 zł/m²450 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Budynek 450 mkw. powierzchni spełniający normy budynku przystosowanego do usług medycznych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Archidiakońska

Lublin,lubelskie

19,44 zł/m²18 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal przy ul. Archidiakońskiej od stycznia 2024 roku Możliwość wynajmu jednego pomieszczenia o pow. ok 14 m2 (pusty pokój) Łazienka - wspólna z innym najemcą Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

15 zł/m²400 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

3 kondygnacje po około 130 mkw każda Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

80 zł/m²200 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 200 m2 doskonała lokalizacja w prestiżowym sąsiedztwie, parter, witryny wejście z ulicy miejsca parkingowe Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

58,52 zł/m²129 m² 7 531 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowy zlokalizowany w Śródmieściu w nowoczesnej galerii handlowej, położony na II piętrze. Lokal wykończony w wysokim standardzie: na podłogach panele wysokiej jakości, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

602 225 zł71 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezerwacja! Chciałbym Państwu zaprezentować idealny inwestycyjny lokal do sprzedania. Prezentowana nieruchomość mieści się na Czubach! Jest to nowa inwestycja która obecnie zostaję oddawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

55 zł/m²118 m² 6 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowy położony na parterze galerii handlowej w Śródmieściu Lublina aktualnie przystosowany do prowadzenia apteki. Lokal znajduje się w sąsiedztwie sieciowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

35,29 zł/m²170 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

możliwość najmu drugiej bliźniaczej kondygnacji lokal biurowy I p. ogrzewanie piecyk dwufunkcyjny, alarm, isdn miejsca parkingowe 4 stanowisk, wyoki standard Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²142 m² 10 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowy 142 mkw.na parterze, wykończony, z witrynami i wejściem z ulicy, położony w kompleksie handlowo-usługowym. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

38,46 zł/m²260 m² 10 000 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

32,73 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w pasażu handlowym w Śródmieściu stanowiący odrębną własność składający się z 2 pomieszczeń + sanitariatu. Lokal posiada dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

76 zł/m²140 m² 10 640 zł

 

 

 

Lublin,lubelskie

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy (usługowy, biurowy) położony w centrum Lublina. Lokal idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, działalność szkoleniową, biuro podróży, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

66,88 zł/m²96 m² 6 407 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowy zlokalizowany w Śródmieściu w nowoczesnej galerii handlowej, położony na I piętrze w bardzo atrakcyjnym miejscu. Lokal przeznaczony pod wynajem dla branży związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

39,68 zł/m²38 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

57,89 zł/m²95 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Centrum,wejście z ulicy i od podwórka, witryna, możliwość aranżacji lokalu gastronomicznego i handlowego. Dwie toalety Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Puławy

Puławy,lubelskie

20 zł/m²1 000 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowo usługowe w komleksie biurowym. Możliwość najmu pomieszceń od 10 do 100mkw. ogółem 1000 mkw. Wszystkie media, ochrona, duży parking Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

60 zł/m²127 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy lokal o powierzchni 127 m2, zlokalizowany na 4 kondygnacji w 5-kondygnacyjnym budynku Rupes przy ul. Racławickiej w Lublinie. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Lotnicza

Lublin,lubelskie

37 zł/m²26 m² 962 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal w dobrej lokalizacji przy ulicy Lotniczej. Lokal o powierzchni 26 mkw, znajduje się na pierwszym piętrze. Atuty: - jasny, - w dobrej lokalizacji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

39 zł/m²210 m² 8 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa znajdująca się w nowym budynku położonym przy ul. Zembrzyckiej. Powierzchnia lokalu 210 m2 z możliwością powiększenia o kolejne 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

520 000 zł41 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonujący salon urody - fryzjersko-kosmetyczny - położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, w samym środku osiedla na lubelskim Wrotkowie w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 117 325 zł131 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chciałbym Państwu zaprezentować idealny inwestycyjny lokal do sprzedania. Prezentowana nieruchomość mieści się na Czubach! Jest to nowa inwestycja która obecnie zostaję oddawana właścicielom.