dowolna

Lokale użytkowe lubelskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 078 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 078 ogłoszeń

1 350 000 zł479 m² 3 128 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek mieszkalno-usługowy | 4 wyodrębnione lokale | Centrum Hrubieszowa Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Łaziennej w Hrubieszowie z ustanowioną odrębną własnością.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43,15 m² 8 088,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy położony na I piętrze w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy Powierzchnia nieruchomości to 43,15m2. Składa się z - Holu ( 10 m2 ); - i Gabinet (19.

Szczegóły ogłoszenia

37,74 zł/m²53 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 53 m2, położony w ścisłym centrum miasta, w bliskiej odległości od Ogrodu Saskiego. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

921 000 zł76,75 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 76,75m2, lublin, sławin Lokal typu "open space" - aranżacja według potrzeb najemcy, stan deweloperski - termin realizacji IV kwartał 2026r. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł29,10 m² 10 824 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy, inwestycyjny parter, bez barier | Zamość, ul. Szymonowica Szukasz miejsca pod gabinet, biuro lub działalność usługową, a może kompaktowego mieszkania bez schodów?.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal o powierzchni 150m zlokalizowany na parterze w budynku biuro-usługowym przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal idealnie nadaje się na sklep medyczny, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²2 015 m² 56 420 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dla Liderów Logistyki i Produkcji: oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy S-klasy zlokalizowany w strategicznej strefie przemysłowej Lublina (zadębie), tuż przy Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

66,50 zł/m²56 m² 3 724 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2, usytuowany w nowoczenym biurowcu na lsm-e, z bardzo dobrym dojazdem do każdej części miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

37,44 zł/m²195 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 195m2 - świetna lokalizacja handlowo/ usługowa! lublin-Centrum Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Możliwość dobrania.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 110m2 - Lublin, czechów Lokal przeznaczony pod każdy rodzaj działalności. Ogrzewanie - klimatyzacja, parking przed budynkiem, czynsz najmu 35zł netto /m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 93 m2, usytuowany na IV piętrze w budynku biurowym, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. Lubartowskiej i ul. Obywatelskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²45,13 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²132 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 132m2, lublin, bronowice Sala sprzedaży + trzy pomieszczenia gospodarcze + pomieszczenie socjalne + pomieszczenie biurowe + dwie toalety - możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 122 m2 o charakterze biurowym lub usługowym. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, na pierwszym piętrze w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 000 zł156 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 155,85 m2, usytuowany na II piętrze sześciokondygnacyjnego budynku usługowo-biurowego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy lsm. Na.

Szczegóły ogłoszenia

37,14 zł/m²350 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia, lokal usługowo handlowy położony na parterze w budynku przy ul. Mełgiewskiej Lokal w pierwszej linii zabudowy widoczny z ulicy z dużymi witrynami. Powierzchnia ok 350.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł156 m² 2 756,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Sprzedam nieruchomość położoną we Włodawie 5 km od Jeziora Białego przy głównej drodze Chełmskiej. Dziaka o powierzchni 0.796ha ogrodzona, utwardzona kostką zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako kancelaria, biuro czy gabinety psychologiczne. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²23,36 m² 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kameralny lokal biurowy przy Krakowskim Przedm. Kompaktowy lokal biurowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Śródmieście. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²75 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w nowoczenym biurowcu. Lokalizacja Felin z bardzo dobrym dojazdem do centrum oraz obwodnicy miasta. * wysoki standard wykończenia * Kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²267 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 267m2, lublin, czechów Dolny Możliwość podziału lokalu na mniejsze powierzchnie, lokal typu "open space", możliwość adaptacji lokalu według potrzeb najemcy,.

Szczegóły ogłoszenia

20,62 zł/m²194 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lub sprzedaży lokal użytkowy położony na parterze bloku na czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Lokal jest 2 poziomowy:.

Szczegóły ogłoszenia

36,84 zł/m²950 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość komercyjną o powierzchni 950 m2, znajdującą się na ul. Tysiąclecia w Kraśniku. Sala sprzedaży obejmuje powierzchnię 746 m2, dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²56 m² 2 408 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 56m2 - południowa część Lublina Bardzo dobra lokalizacja, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu, budynek biurowy, widoczny z ulicy, pierwsza linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

106,77 zł/m²16,70 m² 1 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestrzeń biurową zlokalizowaną na pierwszym pietrze w nowoczesnym budynku biurowym, położonym w centrum miasta. Powierzchnia pokoju biurowego to 16,7 m2 (21,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy - Śródmieście - przy głównej ulicy z bardzo dobrą ekspozycją. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu -.

Szczegóły ogłoszenia

99,34 zł/m²6,04 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia mały lokal użytkowy, położony w centrum Lublina, doskonale wyeksponowany, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. 1. O G Ó L N E I N F.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł150 m² 10 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż, powierzchnia około 150m2, lublin , lsm lokal Z długoterminowym najemcą! Obecnie prowadzone jest Przedszkole, lokal składa się z dwóch sal, kuchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

26,05 zł/m²69,09 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Terespolu przy ul. Janowskiej 23. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

93,65 zł/m²180 m² 16 857 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej/jasnej o pow. 180 m2 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²133,57 m² 10 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 133,57m2, lublin, śródmieście Lokal użytkowy typu "open space", stan deweloperski, duże witryny, wejście od ulicy, ogrzewanie miejskie, wentylacja mechaniczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł190,50 m² 8 923,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Lublina przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, tuż przy Placu Litewskim. Oferta obejmuje trzy niezależne lokale (każdy.

Szczegóły ogłoszenia

51,25 zł/m²60 m² 3 075 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o pow. 60m2, znajdujący się na parterze budynku umiejscowionego w ścisłym centrum Łęcznej. Lokal składa się jednego dużego pomieszczenia oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany, przestronny lokal przy Krakowskim Jeśli szukasz reprezentacyjnej przestrzeni w ścisłym centrum Lublina, ten lokal spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej kancelarii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem lokal biurowy o powierzchni 200m zlokalizowany przy ul. Krochmalnej w Lublinie. Lokal idealnie nadaje się na biuro rachunkowe, biuro projektowe, biuro nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²360 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Na wynajem wykończony lokal biurowy o powierzchni ok. 360 m2. Do dyspozycji najemcy cała kondygnacja budynku. Oferta skierowana do firm posiadających liczne zespoły pracowników, których organizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia o pow. 75 m2 w do dowolnego zagospodarowania i wykorzystania według potrzeb w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kołłataja w Puławach woj. lubelskie Lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł87 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Dobry adres dla przedsiębiorczych! Lokal użytkowy w centrum miasta powierzchnia 87 m2 , parter Biłgoraj, ul. Poprzeczna Lokalizacja: atrakcyjna, widoczna lokalizacja w budynku handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

63,99 zł/m²273,48 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest parter budynku usługowego zlokalizowany w Lublinie, dzielnica Dziesiąta. Łączna powierzchnia oferowanej powierzchni to 273,48 m2. Na którą składają się: dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

44,10 zł/m²195 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w budynku usługowym przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Powierzchnia lokalu 120 m2, od frontu wyodrębniona część.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij