dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 025 ogłoszeń

1 469 000 zł98,62 m² 14 895,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywny apartament 98,62 m | 2 balkony | 2 garderoby | przy Ogrodzie Saskim | miejsce postojowe Na sprzedaż przestronny i elegancki apartament o powierzchni 98,62 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (kawalerka) o pow. 35,36 m2 na poddaszu trzypiętrowego bloku przy ul. Głębocznica w Nałęczowie woj. lubelskie. Mieszkanie: - powierzchnia 35,36 m kw. - jednopokojowe - poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł96 m² 10 364,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96 m , położone na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul. Rubinowej 2 w atrakcyjnej i spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł49,82 m² 6 824,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,82m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Motorowa 7. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 970 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49 m² 11 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przytulne i komfortowe mieszkanie na Ponikwodzie - ul. Sekutowicza! Usytuowane jest na atrakcyjnym pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 90-tych. Układ mieszkania to: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,90 m² 8 869,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na lsm - przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja! Jeśli szukasz wygodnego, zadbanego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Lublinie - ta.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,2 m , aktualnie zaadaptowane na lokal usługowy, położone przy ul. Narutowicza w Lublinie, na 1 piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,76 m² 9 937,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,76 m, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 27,32 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 15,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | ul. Lotnicza 2, biała Podlaska 319 000 zł | 6 483,74 zł/m Trzy pokoje, dobra lokalizacja i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut pieszo - to mieszkanie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71,31 m² 5 889,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i komfortowym miejscu, które stanie się Twoją osobistą oazą? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 71,31 m na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 695 zł35,55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Inwestycja ulokowana blisko Uniwersytetu Medycznego oraz samego centrum Lublina. Budynek realizowany od lata 2024 roku z terminem realizacji na połowę.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,60 m² 9 628,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,60 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2003 roku (bez windy) na spokojnym i cenionym Osiedlu Słoneczny Dom.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45 m² 10 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 45 m z dużym balkonem | Świdnik, ul. Klonowa | Blok 2014 r. Są mieszkania, które dobrze się ogląda, i takie, które chce się obejrzeć. To ogłoszenie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł87,60 m² 6 015,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: bychawa to miasteczko idealne dla osób, które szukają spokojnego życia blisko większego miasta (30km - Lublin). Miejscowość jest w stanie z powodzeniem zaspokoić wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,83 m² 5 833,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,83 m , położone na III piętrze budynku przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł69,79 m² 5 946,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Łęczna - os. Niepodległości Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł45,48 m² 11 411,61 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2014 roku przy ulicy Kryształowej - Węglin Południowy lokalizacja: - nowoczesne osiedle cieszące się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ciekawa alternatywa w Dęblinie dla osób szukających własnego mieszkania w spokojnej okolicy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na drugim piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46,91 m² 11 724,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogromnym tarasem i wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania - 46,91 m2 | Lublin, ponikwoda, ul. Dożynkowa 13a Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjna oferta dla inwestora, singla lub pary! Mieszkanie do własnej aranżacji na lsm - ul. Wileńska. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Układ mieszkania: - pokój 14.9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,70 m² 5 420,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Sikorskiego w Łęcznej. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na osiedlu Niepodległości. W okolicy nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 999 zł59,05 m² 10 245,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! nowe 3-pokoje, centrum, idealne do zamieszkania. Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł40,63 m² 9 721,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,63 m , położone w Białej Podlaskiej, ul. Aliny Fedorowicz 25, na pierwszym piętrze w bloku z 2013 roku. Niski czynsz 230 zł.

Szczegóły ogłoszenia

491 150 zł51,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dostępne od zaraz przestronne mieszkanie powierzchni 51,7 m2 idealne do zamieszkania bądź jako inwestycja, wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez projektanta wnętrz. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m , położone na parterze w niskim bloku przy Alejach Racławickich 40 jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,27 m² 11 994,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie na Miasteczku Akademickim na ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - pokoju nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 888 zł61,80 m² 10 499,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45,40 m² 9 251,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie, lublin Czuby, ul. Różana, 2 pokoje, 45,4m2 Opis mieszkania: - piętro 2/4 - powierzchnia mieszkania: 45,4 m2 - salon 15m2 - pokój 8,5 m2 - kuchnia 7m2 - łazienka i oddzielne wc - duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Bernardyńskiej Lokalizacja to centrum miasta - ul. Bernardyńska 11 - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,74 m² 8 952,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,74 m . Położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Puławskiej 12. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

429 009 zł77,41 m² 5 542,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na majówkę 2026! Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie - Żwirki i Wigury Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie w sercu Chełma! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28,32 m² 15 148,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem idealna pod inwestycję lub do zamieszkania - Diamentowa 27 Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.