dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 026 ogłoszeń

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 w miejscowości Politówka gm. Leśniowice, 25 km od Krasnegostawu, 42 km od Zamościa. Mieszkanie do remontu, z dużą piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,70 m² 8 375,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Kawalerka w centrum Świdnika 35 m2 Idealne dla singla lub pary. Przytulne, ciepłe, słoneczne i ustawne. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Norwida 5.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł59,51 m² 11 913,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,51 M2 znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2015 roku przy ulicy Onyksowej w Lublinie. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł57,73 m² 10 895,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin sławin - sławinek! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 17:30 Inwestycja zrealizowana, gotowe mieszkania do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł36,70 m² 19 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Apartament w inwestycji Art Deco przy ul. Spokojnej 10 w centrum Lublina. idealna oferta dla inwestorów ceniących sobie stylowe odrestaurowane kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł31,60 m² 10 917,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję lub na start? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze informacje: - lokalizacja: ul. Puławska 27 (dzielnica Wieniawa) - Metraż: 31,6 m + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, orzeszkowej 13/25 Lokalizacja Na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,50 m² 4 942,15 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertą sprzedaży jest Lokal usługowy(zlokalizowany na poziomie -1, czyli na poziomie piwnic) z możliwością przekształcenia w lokal mieszkalny. Ul. Kolorowa 6. Czynsz ok 500zł, plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł66,55 m² 6 265,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 66,55 m2, znajduje się na 2 piętrze, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł58,40 m² 4 571,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nowa, niższa cena! Dlaczego to mieszkanie to dobry wybór? Spokój i zieleń: lokalizacja na 4. piętrze gwarantuje brak.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł60,43 m² 11 252,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Wprowadzenie : Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie ul. Zimowa 10, lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60,43 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących komfortowego mieszkania dla rodziny lub bezpiecznej inwestycji. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55 m , 2 pokoje na drugim piętrze, balkon ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł73 m² 5 739,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie, które daje realną wygodę życia. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Hrubieszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42,60 m² 4 671,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 42,6 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 42,6 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,30 m² 10 121,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja. Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku, położone w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czechów. Idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 858 zł54,24 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 44 - 3 -pokojowego o powierzchni 54,24 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

439 997 zł28,71 m² 15 325,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż - kawalerka przy Starym Mieście w Lublinie | ul. Zamojska 29 Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanym w 2024 roku budynku w doskonałej lokalizacji w Centum.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,60 m² 8 188,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferowana nieruchomość to 4-pokojowe mieszkanie wyodrębnione w domu dwurodzinnym, położone w dzielnicy Dziesiąta, ul Zemborzycka. Przestronne mieszkanie dla większej rodziny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

387 828 zł47,88 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 47,88m2 - Lublin okolice ul. Nadbystrzyckiej Dwa pokoje: - salon z aneksem kuchennym o pow. 28,82m2 - sypialnia o pow. 11,34m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,50 m² 11 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

> mieszkanie zarezerwowane < > mieszkanie zarezerwowane < > mieszkanie zarezerwowane < ** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze knc city ** ** Klucze w biurze - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 100 zł57,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa dla wymagających Klientów. Komfortowe apartamenty w doskonałej lokalizacji. Biłgoraj, ul. Kochanowskiego 42 Atuty inwestycji: doskonała lokalizacja - centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 20,49 m , położony przy al. Spółdzielczości Pracy w prestiżowym budynku na 7 piętrze. Zeus Apartments wyposażony jest w: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł93 m² 6 763,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w sercu Lublina ul. Fryderyka Chopina Cena: 650 000 zł Realna po podłodze: ok. 93 m Piętro: 3/3 Rok budowy: 1928 Czynsz administracyjny: 412 zł Forma.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł48 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2 pok. 46,18 m2, pełna własność z udziałem w gruncie, usytuowane w kameralnym budynku (20 mieszkań) z lat 50-tych. Cegła. Wieniawa okol. ul.Legionowej. 2p./2p. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,86 m² 9 209,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w Imperium Nieruchomości! Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w pobliżu Centrum i Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie które idealnie sprawdzi się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 648 zł59,87 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie! super Oferta! Sypialnia i salon z wyjściem na balkon! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01 - 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46,30 m² 11 987,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane w Lublinie na cenionym osiedlu Czechów Północny przy ul. Króla Rogera 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

692 825 zł64,75 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-18, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł57,09 m² 6 726,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,60 m² 10 483,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami. Lokal gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł28,30 m² 4 911,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,28 m2 położone na 1. piętrze kameralnej, jednopiętrowej kamienicy. Nieruchomość stanowi pełną własność z księgą wieczystą - bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Husarskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł72,52 m² 6 867,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w niskim budownictwie, na spokojnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,34 m² 8 417,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53.34 m , położone na 2. piętrze w bloku 2-piętrowym bez windy przy ul. Skautów 5 (lublin, wieniawa). To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 188 000 zł115,20 m² 18 993,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,80 m² 9 918,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe i przestronne mieszkanie: lublin, lwowska, 36,8m2, 2 pokoje.! bez piecyka gazowego! Świetna lokalizacja, bardzo dobra cena! Opis mieszkania: - piętro 10/10 - powierzchnia mieszkania: 36,8.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28,40 m² 12 288,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka 28,4 m Stare Miasto, lublin | Najem krótkoterminowy | Wysoki potencjał roi Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,4 m , położona na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,10 m² 9 515,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone na osiedlu Górki, na lubelskich Czubach przy ul. Szczytowej. Mieszkanie składa się z: pokoju o powierzchni 21,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51,17 m² 6 449,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum - blisko Dworca Metropolitalnego i pkp Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37 m2 - 2 pokoje - Parter - Lublin, ul. Niepodległości Cena: 379 000 zł opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

315 009 zł50,90 m² 6 188,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oto propozycja ogłoszenia, napisana w sposób przejrzysty i zachęcający, z podkreśleniem potencjału nieruchomości. 2 pokoje z ogromnym potencjałem na parterze w bloku - ul.