dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 025 ogłoszeń

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,73m , położone na II piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu miasta przy Placu Dr. Łuczkowskiego. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 468 zł67,32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł58 m² 10 775,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Gotowiec inwestycyjny - 5 pokoi | Czechów | blisko Uniwersytetu Medycznego Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 58 m2, (5-pokoi) zlokalizowane przy ul. Radzyńskiej na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 264 zł67,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 67,68m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,49 m² 11 498,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż, podzielone na dwa mieszkania dwupokojowe, dochodowa nieruchomość w formie 2-paku. Metraż całości mieszkania; 69,49mkw Stopa zwrotu z najmu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 039 zł51,39 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł59,20 m² 9 611,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie na lubelskim Sławinku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,2 m . Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na II piętrze z III w Lublinie przy ul. Balladyny os. Słowackiego lsm. Skład nieruchomości: - salon z aneksem (balkon), - 2.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35,69 m² 11 627,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie po generalnym remoncie - w pobliżu Dworca Metropolitalnego, w całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35.69m2,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł88,70 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,50 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,94 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferowane jest komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej części Lublina, przy ulicy Krańcowej. To oferta idealna zarówno dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 660 zł71,05 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,05 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł89,60 m² 5 412,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

To przestronne, dopracowane w każdym calu mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają spokoju, estetyki i funkcjonalności bez konieczności przeprowadzania remontu. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,99 m² 7 529,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestań liczyć koszty remontu. Wprowadź się na gotowe! Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, które nie wydrenuje Twojego portfela na start? Przy dzisiejszych cenach materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł39,14 m² 12 340,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje | po remoncie | balkon | Czuby ul. Sympatyczna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,14 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł86,70 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie na Felinie - ul. Królowej Jadwigi Zapraszamy do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 87 m2, położonego na parterze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł30,40 m² 7 697,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej! Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze. Nieruchomość składa się z: - kuchni, - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: galeria Zielona, kaufland, restauracje, inne sklepy +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam do zaoferowania 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111,42 m , położone na 4 i 5 piętrze 5-piętrowego bloku położonego przy zbiegu Al. Gen. Władysława Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjny o pow. 26,42 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: - pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 657 zł83,86 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 83,86 m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 31,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł31,90 m² 11 595,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Charakterystyka nieruchomości Mam przyjemność zaproponować Państwu odnowione i w pełni wyremontowane mieszkanie na ostatnim, 10. piętrze wieżowca, położonego w wygodnej dzielnicy lsm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł81,20 m² 8 497,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Gotowe do wprowadzenia, 4 pokojowe mieszkanie w centrum miasta 4 pokoje, 81.2 mkw, I piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 51 Położenie i okolica Mieszkanie położone jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,20 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 76,20m2 na III piętrze z III w budynku z 2001 r. - sławin Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59 m² 10 661,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego i nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 59 m , usytuowanego na 3. piętrze w zadbanym, nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

650 730 zł59,70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-13, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł57,70 m² 8 180,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł62 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament w centrum * Szewska * Na sprzedaż nowoczesne, dobrze wyposażone, klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie w Lublinie (dzielnica Śródmieście) przy ulicy Szewskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż w Białej Podlaskiej przy ul. Jana III Sobieskiego - Dwa pokoje - Powierzchnia mieszkania - 46 m2 - duża łazienka - Okna plastikowe - Mieszkanie jest dwustronne, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,13 m² 9 941,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. Pileckiego Szukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 644 zł28,42 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,64 m² 7 661 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie w urokliwym mniejscu w centrum Świdnika przy ul. 3 maja, o powierzchni 47,64m. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Kościuszki. Mieszkanie zostało świeżo odświeżone. Mieszkanie o powierzchni 46,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 876 zł62,36 m² 12 489,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,36 m2 na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny o pow. 25,24 m2 z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,13 m² 9 941,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,59 m² 11 610,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,43 m² 7 682,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż: klimatyczne 2 pokoje na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy. Szukasz wyjątkowego miejsca z duszą, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? A może interesuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł32,55 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym od zaraz. Nie ma konieczności przeprowadzania remontu żeby w nim zamieszkać. Nieruchomość o powierzchni 32,55m zlokalizowana we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,52 m² 10 076,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-poziomowe mieszkanie na osiedlu Lipińskiego o pow. 49,52 mkw. Oferujemy gotowy do zamieszkania 3 pokojowy lokal mieszkalny, na który składa się: - poziom I - salon przejściowy do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł66,40 m² 10 978,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Czuby Południowe to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Lublina. Charakteryzuje się bliskim sąsiedztwem terenów rekreacyjnych, takich jak wąwóz i liczne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij