dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 026 ogłoszeń

424 000 zł47,20 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Lublin, ul. Koncertowa Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na parterze przy ul. Koncertowej.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł34,80 m² 10 517,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę , którą jest kawalerka położona na Czechowie z potencjałem na adaptację dwóch pokoi. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,70 m² 8 932,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Wajdeloty, w najbardziej pożądanej części dzielnicy lsm (osiedle Mickiewicza). To oferta dla osób, które kochają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 476 zł31,08 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka o powierzchni projektowej 31,08 m2 położone na drugim piętrze/ii w Elizówce z szybkim dojazdem do Lublina. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł74 m² 6 337,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż: 73,8 m komfortu w spokojnej okolicy! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 73,8 m w zadbanym bloku z 1995 r., położonym na spokojnym, dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

239 009 zł36,40 m² 6 566,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Wyremontowana kawalerka na parterze - 36 m2 | Chełm, ul. Kamieńskiego 1 Szukasz mieszkania, w którym nikt jeszcze nie mieszkał po remoncie? A może szukasz pewnej inwestycji pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62,19 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na piątym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 784 zł66,10 m² 8 635,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,60 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Aleja Tysiąclecia, biała Podlaska! Funkcjonalny układ, świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny! Lokal o powierzchni 57,6 m znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł51,33 m² 3 117,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej okolicy, które łączy nowoczesny styl z domowym ciepłem? To mieszkanie w miejscowości Wożuczyn-Cukrownia czeka właśnie na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł102 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Udziały w kamienicy przy ul. Lubelskiej w centrum Kraśnika. Środkowy segment o powierzchni całkowitej 102m2. W tej cenie oprócz kamienicy znajduje się również działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł77,58 m² 9 822,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,58 m idealny dla osób szukających komfortu, wygody i świetnej lokalizacji. Osiedle Choiny - Czechów - Blok przy parku! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przestronnego i bardzo funkcjonalnego, idealnego dla rodziny lub osób ceniących komfort i wygodę. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m , położone w Łęcznej przy ul. Staszica. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w niskim, zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł28,70 m² 14 459,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowy Czechów to inwestycja szczególna na mapie Lublina, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie. Mieszkanie ma pow. około 29 m2 na 4 piętrze i w oryginalnym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,40 m² 6 710 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Ciekawa alternatywa dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,80 m² 9 498,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,8 m położone na osiedlu Sienkiewicza, w atrakcyjnej lokalizacji blisko Miasteczka Akademickiego, idealne dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł29,28 m² 17 756,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nieruchomość położona w wyjątkowej inwestycji przy ulicy Misjonarskiej w Lublinie, zaledwie10 minut piechotą od Bramy Krakowskiej! lokalizacja: apartamenty Vettera to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64m2 położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W mieszkaniu znajdują się: 3 sypialnie, kuchnia, łazienka (wanna), toaleta oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 683 zł63,68 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w nowo budowanym kameralnym budynku w dzielnicy Sławin. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł63,10 m² 7 923,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Uwaga: to mieszkanie ma potencjał i dobrą cenę Bardzo ładna lokalizacja, ustawne pomieszczenia, duży, szeroki balkon i świetny nieograniczony widok z okien na zieleń drzew. Dodatkowo -.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 200 zł40,69 m² 11 998,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł175 m² 4 451,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz przestronnej nieruchomość z możliwością rozwoju to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy wyjątkową nieruchomość -idealna inwestycja lub miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 581 zł43,19 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + sypialnia , usytuowane na 2-gim piętrze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 000 zł74,92 m² 9 089,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 254 zł67,86 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Inwestycja ulokowana blisko Uniwersytetu Medycznego oraz samego centrum Lublina. Budynek realizowany od lata 2024 roku z terminem realizacji na połowę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,41 m² 6 884,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł64,53 m² 7 577,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,53 m2, położone na 4. piętrze w bloku z 1986 roku (bez windy) na spokojnym osiedlu przy ul. Herbowej w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł104 m² 14 413,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie usytuowane na szóstym, ostatnim piętrze w apartamentowcu w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. W skład nieruchomości wchodzą: salon z aneksem kuchennym (45,7mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 675 zł38,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 38,35 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na wschód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny o pow. 18,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,70 m² 6 959,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie w Puławach w bloku z 2000r. przy al. Partyzantów na II piętrze. Rozkład pomieszczeń : - salon (20mkw) z wyjściem na szeroki balkon (około 4,5mkw) - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł46,17 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwustronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46,17 m , zlokalizowane przy ul. Krańcowej 108 (dzielnica Bronowice). Nieruchomość znajduje się na optymalnym drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 517 zł58,31 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję na Felinie przy ul. Urbanowicza. Felin Park II etap I składa się z jednego budynku mieszkalnego-wielorodzinnego, o 4.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z klimatem I ogromnym potencjałem inwestycyjnym | śródmieście, ul. Narutowicza 80a Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Lublina przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł149,40 m² 10 709,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1913

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Mieszkania: - pierwsze mieszkanie o powierzchni 60,20 m2.