dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 025 ogłoszeń

677 500 zł56,54 m² 11 982,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo wykończone, pachnące świeżością mieszkanie przy ul. Obrońców Lublina! Mieszkanie o powierzchni 56,54m2 składa się: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - pokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 794 zł52,62 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To jedyna lokalizacja w Lublinie, która zapewnia mieszkańcom dostęp do schronu. Rozwiązania rzadko spotykanego nawet w skali ogólnopolskiej. Oferujemy aktualnie do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ideweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Oaza Spokoju to synonim elegancji i prywatności - jedyne w Lublinie osiedle, w którym wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł29 m² 6 893,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29 m , położona w świetnej lokalizacji w Puławach przy ul. Wojska Polskiego. Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem 3D oraz.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w spokojnej części Lublina przy ul. Konrada Wallenroda. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,46 m² 7 897,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , w niskim czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana z doskonałym połączeniem komunikacyjnym do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł83,02 m² 9 624,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,02 m wraz z powierzchnią przynależną (piwnicą), położone w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 750 zł64,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w kameralnej, prestiżowej inwestycji w zielonej części miasta. Prezentujemy nową inwestycję deweloperską Apartamenty Szpitalna kompleks nowoczesnych apartamentów o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,90 m² 8 128,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Smyczkowej na Czechowie. Doskonała lokalizacja oraz osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 780 zł36,36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 36,36 m2 położone na pierwszym piętrze/ii w Elizówce z szybkim dojazdem do Lublina. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i bjasne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Lublina Węglin Południowy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 232 zł55 m² 9 622,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62 m² 10 030,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 970 zł30,22 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,90 m² 9 942,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zalety Dobry standard. Do odmalowania i drobnego remontu Duża piwnica 12 mkw Loggia z dostępem z 2 pokoi. Położenie Turka.Os.Borek DODATKOWE INFORMACJE Mieszkanie o pow. 69,90 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł71,01 m² 2 455,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Kostomłoty idealne dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, w spokojnej i klimatycznej okolicy. taniej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,94 m² 8 763,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 56,94 m , położone na 3 piętrze w budynku z 1997 roku. Na piętrze znajdują się jedynie 2 mieszkania, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 600 zł35,95 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do rezerwacji nowych mieszkań przy ul Kresowej 25a w Zamościu! Piękne mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Zamościu. 4-kondygnacyjny obiekt obejmuje 48 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży dewelopera Tel:   E-mail:   Trzy pokoje z dwoma balkonami | Nowe osiedle | Jemiołuszki | Węglin Mieszkanie M21, parter, klatka II Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 520 zł36,48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 21,71m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 999 zł64,75 m² 10 193,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin sławin - sławinek! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 17:30 Inwestycja zrealizowana, gotowe mieszkania do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,80 m² 6 003,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: łęczna, ul. Staszica Powierzchnia: 59,8 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 z 4 Cena: 381 000 pln do negocjacji Dostępne od: 1 października 2025 Rok budowy: 1980 Balkon: tak Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 600 zł94,96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł69,99 m² 12 501,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowa lokalizacja Rudnik, lublin Zamieszkaj w zielonej, spokojnej części Lublina dzielnicy Rudnik. To miejsce idealne dla osób szukających balansu między szybkim dostępem do centrum (3 km do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w Lublinie, wieniawa przy ul. Oródkowej , na 6. piętrze. Najważniejsze atuty: 3 oddzielne pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł103,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako trójpak. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m została fizycznie podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 443 zł74,11 m² 8 344,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł57,40 m² 4 965,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja z dostępem do miejskich udogodnień. 3 pokoje, pow. 57,4 m2, IV piętro Biłgoraj, ul. Kościuszki 33 Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,86 m² 10 859,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,86 m . Lokal został wykończone pod klucz według indywidualnego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i z.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł18,60 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Partyzantów w Nałęczowie! Na sprzedaż niewielka kawalerka. Lokal o powierzchni 18,6 mkw znajduje się na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40,45 m² 10 852,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,45 m2, położone na ul. Probostwo (śródmieście). Mieszkanie znajduje sie na czwartym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 323 zł53,59 m² 11 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja mieszkaniowa w której zostało tylko 6 mieszkań objętych ceną promocyjną. Rabat dotyczy ceny mieszkania, ceny miejsca postojowego oraz rabat w cenie smart home. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 480 zł35,82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania, nowa inwestycja na mapie Lublina - ul. Pączka (boczna ul. Północnej) Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Przedstawiamy najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł72,19 m² 8 505,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,19 m , znajdujące się na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Glinianej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,10 m² 6 343,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,1 m położone na trzecim piętrze przy ulicy Połanieckiej 7 w Chełmie. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 4,62 m .

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł48,86 m² 6 917,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na tym osiedlu wszystko jest w zasięgu ręki. Sklepy, galeria handlowa kilka minut spacerem, szkoła, żłobek, przychodnia, apteka i przystanek autobusowy. Do tego szybki wyjazd w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Ofertą sprzedaży jest wyremontowana oraz wyposażona kawalerka o powierzchni 34 m2, usytuowana na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Lublina. Dzielnica : Śródmieście. Ulica :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 864 zł58,84 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwzym piętrze w nloku z windą. Inwesrycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł78,41 m² 8 799,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i widokiem na Stary Gaj Bursztynowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim bloku z lat 90., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie, lublin, lsm, ul.Głęboka, 3 pokoje,52m2 Mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji -idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij