dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 025 ogłoszeń

699 000 zł71,80 m² 9 735,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Sprzedam lokal mieszkalny 71,80 m2 | ul. Młodej Polski | Dwa niezależne, dwupokojowe mieszkania Do sprzedaży bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 71,80 m2 położony na parterze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł73,80 m² 8 604,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie ul. Nowy Świat! Szukasz przestrzeni, która daje oddech, a jednocześnie jest przyjazna dla portfela? Prezentujemy dwupoziomowe, zadbane mieszkanie przy ul. Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł13,50 m² 15 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży kawalerkę/lokal w samym centrum Lublina. *Locum ze względu na lokalizację świetnie sprawdzi się również w prowadzeniu nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł39,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na lato 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł59 m² 6 508 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul.OBOŹNA, Zamość, woj. lubelskie Lokalizacja wyśmienita pod względem bliskości sklepów, szkoły, przedszkola, wszelakich usług, przystanków komunikacji miejskiej, kilka minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,80 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mickiewicza Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czekające na nowego właściciela, który nada mu własny charakter. Na powierzchni prawie 49 m znajduje się jasna, oddzielna kuchnia oraz trzy niezależne pokoje jeden z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł83,84 m² 5 128,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem 83,84 m , dwa wejścia, parter! Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki 17 w Białej Podlaskiej lokalizacja świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł74,61 m² 5 227,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z murowanym garażem w cenie! 3 pokoje, 2. piętro, loggia ul. Kosynierów, chełm Szukasz mieszkania dla rodziny lub jako bezpiecznej inwestycji? Ta oferta łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,20 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe 2 pokoje dla rodziny ul. Polna 48,2 m Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 370 zł40,70 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 40,70 m2 położone na 1. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku przy ulicy Zemborzyckiej!. Układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,65 m2 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 200 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: -.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł63,10 m² 8 098,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m2 położone w Lublinie na Kalinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Idealny stan - I piętro - Duża kuchnia - piwnica - blok po termomodernizacji. Serdecznie zapraszam. do zakupu pieknego mieszkania w sercu Krasnika. Na sprzedaż ustawna i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 555 zł54,46 m² 10 494,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112,40 m² 7 108,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 112,40 m2 na Osiedlu Czuby! Lokalizacja: osiedle Czuby, lublin Powierzchnia: 112,40 m2 Piętro: 2/2 Cena: 799000 zł Opis mieszkania: na sprzedaż oferujemy wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 599 zł40,06 m² 10 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł65,80 m² 4 179,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż dwa mieszkania, położone w budynku przy ul. Puławskiej w miejscowości Kurów, powiat puławski. Nieruchomość usytuowana jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł89,30 m² 9 619,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 5 - pokojowe z możliwością częściowej zmiany funkcjonalnej pomieszczeń, obecnie składa się z 4 sypialni, dużego salonu, kuchni ze spiżarnią, łazienki z osobna toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferowana nieruchomość to słoneczne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na Czechowie (ul. Żelazowej Woli). Idealna propozycja dla rodziny oraz jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł20,40 m² 8 774,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Komfortowa kawalerka w sercu miasta - świetna lokalizacja i niskie koszty! 1 pokój, pow. 20,4 m2, v piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 51/25b Położenie i okolica: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie O powierzchni 35 m | śródmieście Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze przy ulicy Czwartek 17, zaledwie kilometr od Starego Miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

704 595 zł65,85 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-11, balkon: 8,20 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,60 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na ul. Bazylianówka (ponikwoda). Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł50,49 m² 11 665,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 50,49 m2, zlokalizowanego w sercu Węglina przy ul. Gęsiej 19. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 696 zł51,44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,12m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,70 m² 11 143,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód z widokiem na zieleń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 852 zł39,61 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na już! możliwość oglądania mieszkań od poniedziałku do soboty W godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł63,90 m² 9 687,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Mariańskiej 13 w Lublinie (dzielnica Ponikwoda). To lokalizacja, która od lat cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł36,76 m² 12 948,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Lublinie przy ul. Długiej 2. Jest to blok całkowicie odnowiony w 2023 r, wraz z wymianą instalacji, okien, ociepleniem budynku, odnowieniem części.