dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 029 ogłoszeń

Rynek pierwotny

441 414 zł37,76 m² 11 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie na osiedlu Koncertowe Wzgórze (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Budynek zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 375 zł45,53 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny design i prestiż Twoje 45 m na Nowym Czechowie! Szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl z domowym spokojem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 74m2, lublin ul. Magdaleny Brzeskiej. Bez prowizji od kupującego! Mieszkanie czyste zadbane, po remoncie w 2022r (kuchnia, łazienka, wc, pokoje) 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w stanie do generalnego remontu przy ul. Droga Męczenników Majdanka 36 (bronowice, lublin). Na 22,5 m składają się (sprawdź rozkład na załączonym rzucie oraz spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w gminie Ulhówek które łączy wygodę bloku z dostępem do własnej zieleni. To nie jest zwykłe mieszkanie ponieważ w skład.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł19 m² 13 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,54 m² 8 413,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,23 m² 7 179,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 52,23 m | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 120 zł62,98 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 053 zł44,36 m² 11 204,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 44,36 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,87 m² 9 191,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,63 m² 11 494,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 48.60 m2 przy ulicy Głowackiego. Nieruchomość w bardzo bliskiej okolicy miasteczka akademickiego. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,80 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Turce przy ul. Leszczynowej 2. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze 3-piętrowego niskiego bloku z 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 545 zł51,46 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 51,46 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

489 430 zł48,20 m² 10 154,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina -czuby, przy ulicy Bursztynowej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 127 zł40,95 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Szukasz swojego pierwszego mieszkania w Lublinie? To idealny wybór na start -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 900 zł62 m² 8 014,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ul. Młyńska 6j, zamość Mieszkanie gotowe do odbioru! Kupujący nie płaci podatku pcc. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł37,48 m² 6 350,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje pierwsze miejsce? Mam takie dla Ciebie! Bądź pierwszy! Zadzwoń! Umów się na prezentację! dla kogo? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,59 m² 8 674,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, idealnego zarówno dla rodzin jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł64,70 m² 9 196,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Samsonowicza 27 w dzielnicy Wrotków. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze, w 10- piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł56,30 m² 8 330,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1830

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, przy ul. Królewskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze, 3- piętrowej kamienicy z 1830 roku, wpisanej do Rejestru Zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 773 zł37,22 m² 12 245,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Super oferta i podatku pcc Dodatkowe produkty zawarte w cenie: miejsce postojowe w hali garażowej Pakiet Smart Home Gold Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,50 m² 5 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46,5m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Staszica 5.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie Kalinowszczyzna, ul.Tumidajskiego.Mieszkanie po generalnym remoncie, składające się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,22 m² 10 991,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o metrażu 47,22 m2 znajdujące się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,52 m² 10 063,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budownictwie w wyjątkowej lokalizacji Lublina -okolice ul. Orkana. W pobliżu dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 43,09m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Koncertowej 38, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 844 zł46,93 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 38 - 2-pokojowe o powierzchni 46,93 m2 Prezentujemy ofertę nowego mieszkania zlokalizowanego nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 553 389 zł141,23 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiż I spokój W sercu ponikwody - 0% prowizji bez podatku pcc oddanie: sierpień 2026 Zapraszam do zakupu największego apartamentu w inwestycji aż 141,23 m przestrzeni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 200 zł91,36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Niepowtarzalna okazja! Mieszkania w stanie deweloperskim, świetna lokalizacja, przestronne wnętrza, dostępne wiele metraży! Z przyjemnością prezentuję rewelacyjną inwestycję mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł74,58 m² 10 525,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w dzielnicy Wrotków przy ulicy ks. Wincentego Granata w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł31,41 m² 12 702,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku z widną. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym 17,25 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł56,90 m² 8 963,09 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania - ul. Niepodległości 9a (kalinowszczyzna) Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,90 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 886 zł67,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na parterze w nowoczesnym budynku przy ul.Pięknej w Dominowie. Idealne dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 676 zł41,15 m² 11 195,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację! Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,15 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,19 m² 5 378,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które odpowiadają na potrzeby całej rodziny przestronne, funkcjonalne i dobrze zlokalizowane. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe M3 W chełmie Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, dyrekcja Dolna, chełm, województwo lubelskie. Dwupokojowe lokum czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł57,34 m² 8 946,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie na czubach/węglinie - gotowe do aranżacji Lokalizacja: lublin, dzielnica czuby/węglin Przestronne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

632 200 zł63,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - Turka (okolice Lublina) Na sprzedaż nowoczesne, zadbane mieszkanie o powierzchni 63,22 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 208 zł30,16 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,16 m2 z wystawą okien na wschód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 14,35 m2 z wyjściem na taras.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij