dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 029 ogłoszeń

295 000 zł51,50 m² 5 728,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Polnej. Nieruchomość usytuowana jest na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bronowice. Do największych atutów mieszkania należą: rozkład, infrastruktura osiedla, piętro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł45,35 m² 4 608,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku położonego w centrum Rejowca Fabrycznego. Znakomita lokalizacja! Cicha i spokojna okolica. W promieniu 350.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,49 m² 6 578,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie w kamienicy 48,49 m 1. piętro Lublin ul Kunickiego 28a układ I atuty - 2 pokoje przestronny salon oraz sypialnia - otwarta kuchnia połączona z częścią dzienną -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 450 zł51,95 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 361 zł43,01 m² 10 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Koncertowej. Osiedle, z uwagi na wysokość zabudowy jest bardzo kameralne. Mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie ma już nowych właścicieli. A może planujesz sprzedaż swojego mieszkania, domu lub działki? Zapraszamy do spokojnej rozmowy o Twoich planach. Chętnie pomożemy w wycenie,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,47 m² 9 581,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładnie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 4 pokoje) o powierzchni 61,47m2 w dzielnicy Wrotków, ul. Nałkowskich - blisko Zalewu Zemborzyckiego, zieleni, tras rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 090 zł27,11 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 31: 27,11 m III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między kawalerką w centrum a kompaktowym apartamentem.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł62,70 m² 9 330,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowe mieszkanie 62,70 m2 - 3 osobne pokoje, świdnik, ul. Lecha Kaczyńskiego - 2026 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne pod własną aranżację. Powierzchnia: 62,70 m2 + balkon ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł128,80 m² 11 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Kościuszki Dwa u meblowane i wyposażone apartamenty z niezależnymi wejściami w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Litewskiego, w kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie, lublin, wrotków, ul. Wolińskiego, 2 pokoje, 41 m2 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę przestronne mieszkanie o powierzchni 41 m , idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,70 m² 7 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, i Piętro - Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz mieszkania, w którym nikt nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design, jakość i chcesz uniknąć stresu związanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 324 zł67,38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,38 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,90.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 115 zł65,43 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera brak prowizji! brak podatku pcc! Projekt mieszkaniowy w Lublinie powstaje w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, łącząc kameralne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 735 zł52,91 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja. Niższa cena! Nowa inwestycja "dominów Rynek" przy ul. Parkowej w Dominowie, gm. Głusk, lublin. Termin realizacji IV kwartał 2026 r. Oferujemy mieszkania w metrażach od 33,84 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 800 zł50,29 m² 8 804,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 940 zł38,54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł14,90 m² 10 738,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować kompaktowe mieszkanie o powierzchni 14,9 m , położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. 1 maja w Lublinie. Lokal stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m , położonego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bronowice przy ul. Elektrycznej 61w Lublinie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,22 m2 - 3 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń z balkonem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, rodzinne mieszkanie w sercu Tomaszowa Lubelskiego Kluczowe atuty mieszkania: 85 m2 doskonale wykorzystanej przestrzeni, idealnej dla dużej rodziny. Jasny i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł28,80 m² 11 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,37 m² 8 579,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jasne, zadbane mieszkanie z klimatyzacją i dużą loggią gotowe do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,37 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 760 zł41,60 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Lublin, czechów Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie, przy ul. Koncertowej, w dzielnicy Czechów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 944 zł64,28 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z dwustronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 100 zł57,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Biłgoraj, ul. Kochanowskiego Atuty inwestycji: doskonała lokalizacja - centrum miasta w zasięgu ręki prywatny ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł116 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej przy ul. Siewierzan w Lublinie, w dzielnicy Szerokie. Powierzchnia całkowita (z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze 3 inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B1.1.12.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł45,94 m² 9 077,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym i aranżacyjnym - Lublin ul. Okrzei. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,94 m2, położone w dzielnicy Kalinowszczyzna, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 552 zł43,68 m² 7 979,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze dwupiętrowego, kameralnego budynku przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł89,93 m² 4 069,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie 3-pokojowe Dęblin, powiat rycki,ul. Podchorążych Oferuję na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,90 m² 5 949,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Puławach przy ul. Polnej. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł111 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż ponadstandardowe i wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 111 m , położone na I piętrze budynku przy ul. Okopowej 18b w Białej Podlaskiej. Nieruchomość oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł67,40 m² 4 451,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku położonego w Rejowcu Fabrycznym, przy ulicy Wschodniej - osiedle "wschód". Lokal przeznaczony jest do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

747 834 zł68,76 m² 10 876 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-2, balkon: 9,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 683 zł47,58 m² 9 177,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł89,40 m² 11 129,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 89,4m2 (powierzchnia z pomiarów ok. 116m2), położone na III i IV piętrze w bloku z 2000 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 937 zł42,19 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 42,19 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Lokal znajduję się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł32,23 m² 11 697,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,23 m , położone na 2. piętrze w nowej inwestycji Orion Deweloper na lubelskiej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij