dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 025 ogłoszeń

379 000 zł39 m² 9 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na parterze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku przy ul. Tumidajskiego w Lublinie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane na Osiedlu Koncertowa Dolina przy ul. Koncertowej w Lublinie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł116 m² 8 439,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe ul. Rubinowa Oferujemy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 116m2 (użytkowej 96 m2). Mieszkanie znajduje się na 3/4 piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł23,90 m² 12 970,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka o powierzchni 23,9m2 na 1 piętrze niskiego bloku w os. Mickiewicza. Świetna lokalizacja w zielonym osiedlu z lat 60-tych, sąsiadującym z Miasteczkiem Akademickim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 903 zł41,70 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + sypialnia, usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 123 zł37,75 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + sypialnia, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 664 zł45,24 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 588 zł41,25 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 383 zł36,08 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 900 zł42,24 m² 10 556,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper Lublin! Bez Prowizji Biura Nieruchomości! bez podatku pcc! ogrzewanie miejskie lpec! najniższe czynsze W mieście! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 243 zł57 m² 10 899 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone z myślą o rodzinach - jedyne w Lublinie miejsce, gdzie z każdego mieszkania widać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 600 zł68,78 m² 9 328,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 800 zł44,40 m² 10 040,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,08 m² 9 133,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 006 zł39,44 m² 9 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł75,40 m² 8 740,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Oferujemy trzy warianty układu wnętrza dla każdego apartamentu z możliwością dalszej, indywidualnej aranżacji ścian działowych: - 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł62,90 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Oferujemy trzy warianty układu wnętrza dla każdego apartamentu z możliwością dalszej, indywidualnej aranżacji ścian działowych: - 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł54,60 m² 10 164,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,60 m² 9 040,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 63,6m2, położone na 3 piętrze (z 3-ech) przy ul. Orkana 17 (dzielnica Czuby). Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 500 zł59,24 m² 9 512,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! Zapisz się na spotkanie już dziś! okazja nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 100 zł38,10 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,1 m2 zlokalizowane przy ul. Wolińskiego na Wrotkowie Do mieszkania przynależy komórka lokatorska dodatkowo płatna 15 000zł Skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam sprzedam mieszkanie 45 m 1 piętro 2 oddzielne pokoje osobna kuchnia balkon piwnica stan dobry do zamieszkania remont kompleksowy w 2020r mieszkanie ciepłe spokojny blok jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,08 m² 9 133,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 349 zł53,61 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Trzypokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,8m2 z wyjściem na balkon. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,26 m² 5 691,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie ul. Puławska 19a - Opole Lubelskie. Na sprzedaż bardzo przyjemne, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Opola Lubelskiego. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł38 m² 14 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina - Sławinie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł49,10 m² 11 914,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2 piętrze o powierzchni 49.1m2, w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Czechowa w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 078 zł68,35 m² 9 935,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 68,35 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul.Skowronkowej, usytuowane na parterze dwukondygnacyjnego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 154 zł55,55 m² 10 335,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 3pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 68,35 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul.Skowronkowej, usytuowane na parterze dwukondygnacyjnego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90,72 m² 8 256,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Zesłańców Sybiru. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (36m2),.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł54,78 m² 2 920,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z działką 5 arów i budynkiem gospodarczym w odległości 300m od jeziora Stara Jedlanka 98 | 54,78 m | Bezczynszowe | 160 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł46,81 m² 10 296,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Niesamowita okazja! bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na maj 2026 rok! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 900 zł54,54 m² 9 899,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne gotowe mieszkania! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży 10.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w spokojnej miejscowości Kolonia Ludwin, niedaleko Łęcznej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 300 zł49,16 m² 10 299,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na maj 2026 rok! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 900 zł64,28 m² 9 799,32 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,13 m² 6 171,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,13 m , położone na pierwszym piętrze przy ul. Juliusza Słowackiego. Lokal przeznaczony jest do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 600 zł38,35 m² 10 498,04 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł42,31 m² 8 035,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Konopnickiej. Usytuowanie nieruchomości stwarza nowemu właścicielowi możliwość zamieszkania w ścisłym Centrum Lublina, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze bloku z 2007 roku, zlokalizowanego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina Botanik (sławin).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł46,81 m² 10 296,95 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł67,68 m² 9 796,10 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł51,43 m² 9 488,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja bez prowizji! Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Bronowicach przy ul. Krętej, cicha bezpieczna okolica blisko dworca głównego! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł82,10 m² 8 099,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,10 m2 znajdujące się w Lublinie na ul. Szafirowej (czuby Południowe). 1 piętro w niskim 3 piętrowym bloku bez windy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,40 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz swojego pierwszego M ? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz! Biuro Rewers Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą na wyłączność. Przestrzeń,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij