dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubelskie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 025 ogłoszeń

899 000 zł92,67 m² 9 701,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Klimatyczne i niesamowicie funkcjonalne 2-poziomowe mieszkanie na osiedlu Słoneczny Dom. Oferujemy Państwu wyposażone i częściowo umeblowane dla nabywcy mieszkanie w dzielnicy Wrotków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110 m² 10 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ten lokal mieszkalny to coś więcej niż apartament w bloku, to odpowiednik domu w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem i garażem w bryle budynku, dlatego, jeśli szukając.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł57,96 m² 5 469,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 57.96m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 592 zł35,64 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja, która łączy wygodę nowoczesnych mieszkań z kameralnym charakterem i otoczeniem idealnym do wypoczynku. *Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 929 zł42,46 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekend Atuty mieszkania i inwestycji: możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł64,50 m² 7 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Biedronki na Czubach Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie (jedna z garderobą). Oddzielna kuchnia. Łazienka, osobno wc. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł100 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe, bezczynszowe 5-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami położone przy ul. Chabrowej na Sławinie, w kameralnym, niskim bloku. Duży garaż z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł74 m² 9 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta sprzedaży przestronnego, wysokiego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 74 m , położonego na parterze kameralnego, zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

364 230 zł35,50 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35,50 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi jak również mieszkania na start.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 428 zł60,41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł61,20 m² 5 310,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne 2 pokoje | parter | z dużym balkonem i widokiem na zieleń | Chełm, ul. Wołyńska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 214 zł64,24 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 na 4 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,06 m2 z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 5-pokojowe na poddaszu w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem, niebanalne, z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł65,20 m² 9 923,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje | 65,2 m | po remoncie | Czuby Widok | 3. piętro | 2 windy Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38 m² 10 236,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Montażowej 1 (lublin, tatary). To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 724 zł39,58 m² 13 989,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W inwestycji dostępne mieszkania od 39 m2 - 121 m2. Wybrana oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni projektowej 39,58 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,80 m² 10 458,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

| tatary | 3 pokoje | 3 piętro | wyremontowane pod klucz | Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na 3 piętrze z 4 w bloku przy ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego mieszkania, które doskonale sprawdzi się jako bezpieczna i wygodna przestrzeń dla rodziny. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 800 zł42,59 m² 10 302,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie o powierzchni 42,59mkw,II etap inwestycji przy ul.Daliowej. Mieszkanie o powierzchni 42,59m 2 usytuowane na pierwszym piętrze obejmuje salon z kuchnią, sypialnię, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 922 zł68,78 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,74 m² 8 985,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,74 m , położone przy Alejach Racławickich w Lublinie. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

810 700 zł60,50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie w centrum Lublina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy dwupiętrowej. powierzchnia mieszkania 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,36 m² 10 559,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do zamieszkania mieszkanie w centrum Lublina - bez konieczności remontu i dodatkowych nakładów. W pełni wykończone, powierzchnia 45,36 m , położone przy alei Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 564 zł60,36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni projektowej 60,36 m2 położone na drugim piętrze/ii w Elizówce z szybkim dojazdem do Lublina. Na nieruchomość skłądają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 248 zł59,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Czteropokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,89m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 140 zł42,36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł54,08 m² 9 245,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze niskiego bloku przy ul. Balladyny w dzielnicy lsm/rury. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 151 zł48,68 m² 12 575 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 43,09 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Koncertowej. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,99.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 130 zł33,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,98 m , położonego w spokojnej części Łęcznej przy ul. Staszica 21. To idealna propozycja dla par, rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Lublin, mieszkanie, 3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego,Wieniawa, miasteczko Akademickie Opis mieszkania: - piętro: 0/4 - powierzchnia mieszkania: 50 m2 - salon, kuchnia, łazienka z i trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 120 zł62,70 m² 8 853,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Twój spokojny azyl w sercu Chełma 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Bazylany, ul. Wiercieńskiego Jeśli marzysz o miejscu, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł77,47 m² 3 846,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej, 2 piętro Najważniejsze atuty: powierzchnia mieszkania 77,47 m2 + piwnica 12 m2 i dostęp do strychuukład: 2 duże pokoje po 25 m2kuchnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł58,70 m² 9 199,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do współpracy przy sprzedaży inne biura, oferta dla inwestora lub dla rodziny -cztery niezależne pokoje-mieszkanie doskonałe do wynajmu jak i do zamieszkania przez rodzinę. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,60 m² 5 704,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 59,60 m2, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Księcia Witolda w Białej Podlaskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł107 m² 3 261,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Białej Podlaskiej przy ulicy Okopowej. Atutem mieszkania jest położenie na drugim piętrze, duża kuchnia oraz trzy oddzielne pokoje, które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 500 zł67,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 67,55 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Na powierzchnię użytkową składa się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł47,50 m² 6 629,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie | nowe agd | balkon | 47,4 m | Puławy Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów, zlokalizowane przy ul.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij