dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

3 313 zł51 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne i funkcjonalne mieszkanie do wynajęcia na 2 piętrze. Składa się z: - dwóch sypialni - salonu z aneksem kuchennym - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie jest wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania Pokój dzienny o pow. 19.30 z wyjściem na balkon, Pokój o pow. 9,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

549 000 zł49 m² 11 204 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w niewielkiej odległości od Ogrodu Botanicznego. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej części Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Biała Podlaska,lubelskie

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentuję Państwu: mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

466 359 zł38 m² 12 423 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń, poznaj aktualne promocję przy zakupię mieszkania i miejsca postojowego! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 35,64 m2 na 2 p. / 5 p. na Ponikwodzie. Opis mieszkania: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

629 000 zł58 m² 10 807,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro vesta z przyjemnością przedstawia Państwu przestronny apartament z dużym tarasem, położony w malowniczej, cichej i spokojnej części Kazimierza Dolnego. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Lublin,lubelskie

519 000 zł48 m² 10 774,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowanie przy ulicy Eugeniusza Romera (dzielnica Wrotków) o łącznej powierzchni 48,17 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 144 767 zł77 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, zapoznaj się z aktualnymi promocjami. Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina. Apartament który może pełnić funkcję lokalu usługowego o pow. 71,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3 pokojowy apartament o powierzchni 67m2 w Metropolitanie przy ul. Pana Balcera na osiedlu lsm. Apartamentowiec wyposażony w ogólnodostępną siłownię i salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

277 620 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

343 684 zł32 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,12 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód -pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 25,77 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Łuków,lubelskie

399 000 zł60 m² 6 622,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Siedleckiej w Łukowie Na sprzedaż trzypokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,25 m2. doskonała lokalizacja : blisko sklepy, przedszkole, szkoła, plac zabaw. otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublin,lubelskie

554 250 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, poznaj aktualne promocje. Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Ponadczasowa, a zarazem nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

475 440 zł52 m² 9 176,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,28 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Powierzchnia całkowita: 51,81 m2 Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzyńska

Lublin,lubelskie

639 000 zł62 m² 10 273,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Słoneczna przestrzeń dla rodziny | 4 pokoje | Zielone osiedle Przedmiotem sprzedaży jest jasne, świetnie doświetlone, świeżo po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

319 000 zł34 m² 9 387,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie, zlokalizowane na Tatarach, przy ulicy Odlewniczej, składające się z: - otwartej kuchni, - widnego pokoju dziennego (salonu), - częściowo otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

685 000 zł62 m² 11 030,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Lubelskich Uniwersytetów. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze z windą przy ulicy Wileńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

315 000 zł33 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie W lublinie 2 pokoje 32.55m2 OD ZARAZ! Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Nie ma konieczności przeprowadzania remontu żeby w nim zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

519 000 zł48 m² 10 774,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do zaoferowania mam 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie, ul Samsonowicza 57, dzielnica Wrotków Pietro 3/4 bez windy Metraż 48,17m2 w skład którego wchodzą: salon, kuchnia, sypialnia, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowa kawalerka na wynajem - ul. Wrońska, lublin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 29 m2, zlokalizowanej w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

775 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowic. Usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2018 r wyposażonego w cichobieżną windę. Mieszkanie wykończone z bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

589 000 zł48 m² 12 260,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,11m2 na pierwszym piętrze w nowym budownictwie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

652 907 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,31 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lublin,lubelskie

3 700 zł47 m² 79,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem * mieszkanie na ul. Wieniawskiej * Nieruchomość o powierzchni 46,77 m2 położona na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca Rezydencja Ogród Saski w centrum Lublina. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

515 700 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 51,57 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 16,79 m2 z wyjściem na balkon o pow. 4,85 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Niepodległej

Lublin,lubelskie

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania przestronne 2 pokojowe mieszkanie wykończone gotowe do zamieszkania. Lokal usytuowany na 1 piętrze kameralnego apartamentowca "litevski Art Residence" w samym centrum Lublina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

1 146 600 zł117 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania o imponującej powierzchni 117 m2. To przestronne lokum jest idealną propozycją dla rodzin lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

440 000 zł41 m² 10 850,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zlokalizowane na osiedlu Wrotków w niedalekiej odległości od Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

675 000 zł69 m² 9 747,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,25 m2 na parterze/i bloku na nowym osiedlu dzielnicy Czechów - Choiny. Wystawa okien wschód, zachód. Zestawienie pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnik

Świdnik,lubelskie

240 000 zł28 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

kawalerka blsko centrum,ale jednoczesnie przy cichej bezpiecznej ulicy,mieszkanie dobrze utrzymane,wszystkie media sprawne,sciana dzialowa pomiedzy kuchnia a pokojem z bloczkow typu ytong,mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świdnik,lubelskie

499 500 zł59 m² 8 457,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Cisowej w Świdniku na Klonowym Osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 59,06 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

498 000 zł58 m² 8 615,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

NA sprzedaż mieszkanie na ulicy Pana Wołodyjowskiego Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchni 57,8 m2 mieści się przestronny i jasny salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

340 000 zł32 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oto, co oferuje to wyjątkowe mieszkanie: 1. Doskonała lokalizacja: mieszkanie znajduje się w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, gdzie bliskość do komunikacji miejskiej, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wielka

Lublin,lubelskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę/ studio o powierzchni 20 m2 położoną na I piętrze w budynku jednorodzinnym (domu) przy ulicy Wielkiej w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Biała Podlaska,lubelskie

377 000 zł72 m² 5 236,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

#rezerwacja# Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ul. Okopowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 72m2, znajduje się na 3cim piętrze, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

366 226 zł37 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną o pow. 37,37 m2 na 5 p. / 6 p. na Czubach. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,23 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazylianówka

Lublin,lubelskie

588 535 zł65 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przytulne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 mkw bardzo blisko Centrum i Uniwersytetu Medycznego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

629 000 zł70 m² 8 921,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ponad 70 m , położone na 2. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku. To idealne miejsce dla rodzin, które szukają komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Lublin,lubelskie

611 783 zł44 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam mieszkania z systemem Smart Home w nowej inwestycji na Czechowie. Inwestycja zlokalizowana zaledwie 15 minut spacerem od Uniwersytetu Medycznego Mieszkanie o pow. 43,73 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Snopkowska

Lublin,lubelskie

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow.46,80 mkw przy ul.Snopkowskiej w Lublinie.Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w 3 piętrowym bloku.Dwie niezależne sypialnie , salon.