dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

380 800 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 44,80mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kossaka

Lublin,lubelskie

549 999 zł82 m² 6 748,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do zaoferowania mamy przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Lublina w budynku 4 mieszkaniowym bez czynszowe , olicznikowane. Ta nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. generała Władysława Sikorskiego

Lublin,lubelskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mam dziś do zaoferowania Państwu atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Lublinie. Doskonała lokalizacja sprawia, że dojazd do lubelskich uczelni umcs i kul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

3 000 zł62 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie w Lublinie, usytuowane przy ulicy Nadbystrzyckiej 97. To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,82 m , znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubartów

Lubartów,lubelskie

420 000 zł64 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na parterze z balkonem to wyjątkowa oferta dla tych, którzy poszukują komfortowego i odnowionego miejsca do zamieszkania. Wnętrze składa się z trzech oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

403 784 zł30 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 2 pokojowe mieszkanie numer M.09 położone na 2 piętrze w inwestycji ZAMOJSKA'29 w Lublinie (dzielnica śródmieście). To wyjątkowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

699 999 zł60 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe o wysokim standardzie i nowoczesnym designie. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku wyposażonym w windę cichobieżną. Powierzchnia mieszkania to 59,88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

539 000 zł54 m² 9 902,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,43 m Trzecie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1992 roku, lublin, czuby, ul. Ułanów, balkon-klasyczny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

374 744 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 1 pokojowe mieszkanie numer M.14 położone na 2 piętrze w inwestycji ZAMOJSKA'29 w Lublinie (dzielnica śródmieście). To wyjątkowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

510 000 zł50 m² 10 167,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie na Czubach, w os. Poręba, w bloku z 2011r. Mieszkanie dwustronne, z nieszablonowym rozkładem, o powierzchni 50,16m2. IV piętro niskiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

600 000 zł65 m² 9 236,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja deweloperska obejmująca kompleks budynków mieszkalnych o 2 kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej z garażami i komórkami lokatorskimi. Każdy budynek będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Lublin,lubelskie

450 000 zł38 m² 11 936,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze z czterech w bloku przy ul. Lipowej 18. Doskonała okazja inwestycyjna lub mieszkanie na start! Oferta w przygotowaniu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

523 322 zł49 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w bloku przy ul. Chabrowej w dzielnicy Sławin w Lublinie. Na powierzchnię użytkową 49,37 m2 składa się z: - salonu + aneks kuchenny - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Lublin,lubelskie

429 000 zł46 m² 9 251,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Lublina! Na powierzchnię mieszkania składają się: - dwa oddzielne pokoje, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na 2 piętrze z 3 w budynku przy ulicy Jantarowej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

520 000 zł64 m² 8 173,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Czuby. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia ( atutem jest - nie mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Biała Podlaska,lubelskie

279 000 zł51 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne dla pary, rodziny, osób starszych lub jako lokata kapitału, np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Lublin,lubelskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w 10- piętrowym bloku. Budynek posadowiony przy ulicy Tumidajskiego na osiedlu Kalinowszczyzna, ocieplony, z dwoma nowymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kręta

Lublin,lubelskie

419 000 zł35 m² 13 088,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania na parterze w inwestycji Nowa Kręta zlokalizowana u zbiegu ulic Garbarskiej i Żelaznej. Jest to kameralne miejsce doskonałe dla wszystkich, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z 17, w doskonałej lokalizacji, blisko centrum, przy ul. Pana Balcera na osiedlu lsm. Apartamentowiec metropolitan park z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

595 000 zł60 m² 9 885,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne, jasne mieszkanie w nowszym budownictwie na Wrotkowie. Świetne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dziećmi. Możliwość zakupu miejsca parkingowego pod budynkiem /dopłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł58 m² 8 669,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie przearanżowane z pierwotnego układu 4 pokoi na dwa duże z przewagą otwartej przestrzeni. całość po generalnym remoncie, wszystko nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

830 000 zł64 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne, komfortowo urządzone mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na Czechowie. W pobliżu ulicy Chodźki. Nieruchomość położona w kameralnie usytuowanym, dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

365 709 zł26 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 1 pokojowe mieszkanie numer M.07 położone na 1 piętrze w inwestycji ZAMOJSKA'29 w Lublinie (dzielnica śródmieście). To wyjątkowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

670 561 zł69 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe położone jest na 2 piętrze dzielnicy Sławin w Lublinie. Na powierzchnię użytkową 69,13 m2 składa się z: - salonu + aneks kuchenny - 2 Pokoi - Przedpokój - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zadbane, jasne mieszkanie na szczytowej kondygnacji bloku. Nie wymaga dużych nakładów finansowych, można w nim zamieszkać od zaraz. Ładny widok z balkonu na skwery z zielenią. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

495 000 zł50 m² 9 937,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas Atrakcyjne, ciepłe mieszkanie w nowszym budownictwie ul. Dunikowskiego. Nie wymaga nakładów, gotowe do zamieszkania. Szybkie połączenia komunikacyjne do centrum miasta (15 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

670 000 zł66 m² 10 216,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 65,58m2 na parterze / z VI w bloku z 2018 r., Sławin Botanik. Na powierzchni 65,58m2 znajdują się: - pokój dzienny o pow. 17,75m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Sławinek Lublin! Trzy pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku z windą cichobieżną. Mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Lublin,lubelskie

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Lublina. Niski blok z cegły. Cisza i spokój dużo zieleni. Nieruchomość wymaga remontu/wałsnej aranżacji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Proponuję do sprzedaży mieszkanie o dużym potencjale biznesowym, niedaleko centrum Lublina. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku, w bliskim sąsiedztwie sklepów, stacji paliw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Lubartów,lubelskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Lubartowa. ul. Lipowa widok na pałac. Na powierzchni 56 metrów kwadratowych: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Możliwość wygospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

1 285 000 zł120 m² 10 708,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

**wyjątkowy Apartament Premium na sprzedaż ul. Gęsia, węglinek** Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywny apartament klasy premium, położony w prestiżowej dzielnicy Węglinek. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnik,lubelskie

255 000 zł37 m² 6 851,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie, w centrum Świdnika. Lokal zlokalizowany na trzecim piętrze niskiego bloku po termo modernizacji. Składa się z 2 widnych, ustawnych pokoi jeden z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 200 zł60 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny lub umowa z firmą Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,32m2 na I piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej, czuby Węglinek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ochotnicza

Lublin,lubelskie

339 000 zł36 m² 9 506,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Idealne mieszkanie dla seniora lub pod inwestycję. 3 duże okna dają możliwość zorganizowania 2 pokoi oraz aneksu kuchennego. Ta kamienica z 1962r. to miejsce, gdzie tradycja spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Zamość,lubelskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do wprowadzenia od zaraz! Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Kamienna tuż przy Galerii Twierdza i nieopodal Zamojskiej Starówki. Cicha i spokojna okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Lublin,lubelskie

2 200 zł75 m² 29,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w dzielnicy Ponikwoda zlokalizowanym przy ul. Konrada Bielskiego. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 74,71 m wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lublin,lubelskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996