dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 368 ogłoszeń

529 000 zł35,71 m² 14 813,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z dużym balkonem. Wykończone mieszkanie w bloku z 2025 roku, położone jest na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,70 m² 14 064,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie, lublin, śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje, 49,7 m2 Opis mieszkania: - parter - powierzchnia mieszkania: 49,7 m2 - 1 pokój 10,7 m2 - 2 pokój 17,25 m2 - łazienka 5 m2 - kuchnia 8,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 728 zł58,82 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,82 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,33 m² 14 507,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować jedno pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Onyksowej, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie usytuowane jest na parterze bloku z windą z 2016 roku. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł328,14 m² 1 063,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1980

Lokal na parterze - ponad 328 m2 w centrum Chełma! Idealny pod biznes, inwestycję lub mieszkania! Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o imponującej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 441 zł80,18 m² 7 837,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł26,35 m² 89,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Franczewska Nieruchomości 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w budynku przy ul. Wolińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 758 zł64,29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,29 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji. Bądż pierwszym Najemcą. Do wynajęcia nowy, przestronny, jasny apartament o powierzchni około 57 m , położony na 2 piętrze. Lokal gotowy do zamieszkania, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł69,25 m² 8 938,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni blisko 70 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku na cenionym, południowym Czechowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 432 zł43,68 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na pierwszym piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 048 zł37,76 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam kawalerkę w stanie deweloperskim zlokalizowaną na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 000 zł67 m² 11 432,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w niewielkiej odległości od Górek Czechowskich oraz Ogrodu Botanicznego, inwestycja Kameralny Sławin Mieszkanie: całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje Apartament w stanie deweloperskim 41.70 m2 na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Henryka Wiercińskiego, nałęczów, osiedle Zdrojowe Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Węglin Południowy. Lokal znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku i będzie doskonałą propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Posiadam w sprzedaży mieszkanie składające się z 3 pokoi (3 oddzielne pokoje, pełen rozkład), łazienka z wc. Wysoki parter w wieżowcu. Widok z balkonu- północno zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ul. Królowej Jadwigi na osiedlu Felin. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m zlokalizowane w Lublinie, dzielnica Wieniawa. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku i przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone przy ul. Baśniowej na Sławinku w jednej z najbardziej zielonych i cenionych dzielnic Lublin.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,70 m² 6 375,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku przy ul. Żeromskiego. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (17mkw) z wyjściem na półokrągły balkon - sypialnia (7mkw) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w Lubartów przy ulicy 1 Maja. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 52,84 m , obejmuje mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł57,60 m² 5 295,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 57,60 m , położone na ostatnim piętrze niskiego bloku przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krasnymstawie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkanie położonego na parterze w budynku 2 piętrowym o powierzchni 43 m2, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z klimatyzacją, balkonem i strefą spa Nałęczów, osiedle Zdrojowe Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy i poczujesz komfort każdego dnia? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w prestiżowym apartamentowcu zamojska'29. Budynek oddany do użytku w 2025 roku., wyposażony w cichobieżną windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59,97 m² 8 837,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfort na parterze w świetnej lokalizacji gotowe do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od pierwszego dnia czuć komfort ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jeśli zależy Ci na bezczynszowym mieszkaniu po generalnym remoncie, z niezależnym rozliczaniem mediów, ta oferta na Sławinie może być dobrym wyborem. Lokal ma 57,6 m , 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł91,80 m² 10 109 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w południowo-zachodniej części Lublina, która świetnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,90 m² 36,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: lokalizacja: ul. Sienkiewicza 14, biłgoraj I piętro : W kilku słowach: mieszkanie o pow. 43,90 mkw w doskonałej lokalizacji, wyposażona kuchnia, 2 pokoje, miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 260 zł43,97 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Diamentowej (dzielnica Wrotków). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Mieszkanie M60, klatka C Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m , położone w Łęcznej przy ul. Staszica. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w niskim, zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł66,03 m² 4 376,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzy pokoje, które właśnie czekają na swoją drugą młodość i właściciela z wyobraźnią większą niż budżet na farbę. Mieszkanie na 2. piętrze, czyli idealny kompromis: wystarczająco.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30,96 m² 83,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej. Nowa niezamieszkana wcześniej. Klimatyzacja. Duży 12,35mkw balkon Salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny apartament o powierzchni ponad 70 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Metropolitan Park u zbiegu ulic Pana Balcera i Filaretów na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,77 m² 8 228,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie 2 pokojowe o pow, 38,77 m2 znajdujące się w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Przedszkolnej 7 w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł67,50 m² 11 511,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Umeblowane i wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku przy ul.Nadbystrzyckiej. Spokojna i cicha okolica. Plac Litewski ok 1800m. Idealne dla inwestorów pod wynajem - studenci, pracownicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł49,70 m² 13 380,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49.70 m2 z wyjątkowym atutem - prywatnym ogródkiem o powierzchni aż 70m2. Lokal idealny dla osób ceniących spokój, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 78m2 - Lublin, centrum okolice ul. Głębokiej (ul. Narutowicza), bardzo blisko Uczelni! W skład mieszkania wchodzą: salon o powierzchni około 21,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 864 zł49,52 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina- czechów Górny. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł43,18 m² 8 916,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,18 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 35. To idealna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij