dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 368 ogłoszeń

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,36 m² 7 880,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m2 zlokalizowane w niskim bloku przy ulicy Motorowej 7 w Lublinie. Blok został oddany do użytku w latach 60-tych. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł35 m² 5 282,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | nowa cena | idealne pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Opolu Lubelskim. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47,78 m² 10 255,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

** Oferta tylko w biurze knc city ** Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoi ) o pow. 47,78 m zlokalizowane w kamienicy z cegły z roku 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 265 zł60,50 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

819 880 zł45,76 m² 17 916,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stylowe mieszkanie w sercu Lublina - idealna inwestycja klasy premium Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 45,76 m , położonego na 6.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł30,90 m² 6 957,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż ciekawą, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30,90 m , położoną na 4 piętrze, w bloku przy ul. Sidorskiej 14 w Białej Podlaskiej. Mieszkanie, które od.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 w miejscowości Politówka gm. Leśniowice, 25 km od Krasnegostawu, 42 km od Zamościa. Mieszkanie do remontu, z dużą piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 zł50 m² 32,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Krańcowej 82 w dzielnicy Bronowice w Lublin. -Nieruchomość- składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł62,50 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania usytuowanego w malowniczej Woli Uhruskiej, które łączy w sobie komfort życia z bliskością natury. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,60 m² 11 234,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję lub na start? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze informacje: - lokalizacja: ul. Puławska 27 (dzielnica Wieniawa) - Metraż: 31,6 m + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

677 500 zł56,54 m² 11 982,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w Lublinie, usytuowane przy ul. Obrońców Lublina. To przestronne, jasne trzy pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 56,54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 197 000 zł121 m² 9 892,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Q4 - Energooszczędne mieszkania przy ul. Kwarcowej - tylko 4 segmenty Przedstawiam wyjątkową propozycję nowoczesnych, energooszczędnych domów w inwestycji Q4 przy ul. Kwarcowej. Kameralny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,48 m² 12 544,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko u Nas! "zdrojowe Osiedle" - przytulne mieszkanie w kompleksie ekskluzywnych, wielorodzinnych budynków o stylowej architekturze na wzgórzach Nałęczowa. Udogodnienia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz mieszkania urządzonego z wyczuciem i dbałością o detale, ta oferta zwraca uwagę od pierwszego kroku. Wnętrze jest jasne, harmonijne i konsekwentne stylistycznie. To.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł77 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 77m położone na urokliwym osiedlu przy samym lesie. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi Kuchni Toalety Łazienki Dużego balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 840 zł52,60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Dominowie i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni 52,60 mkw w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł70 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Dlaczego warto zainwestować w tę nieruchomość? 1. Stabilny przychód: już teraz jeden z lokali jest wynajęty, co oznacza, że inwestycja zaczyna przynosić zyski od pierwszego dnia. Przychód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł38,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,32 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w nowopowstającej inwestycji na os. Botanik. Wędrowna to kameralne osiedle złożone.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł69 m² 7 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie, lublin, śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje. Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe jak i do prowadzenia działalności w zakresie usług prawnych. Opis mieszkania: - piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44,50 m² 7 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane przy ul. Chopina w Lubartów. Lokal znajduje się na parterze w bloku czteropiętowym, co stanowi dodatkowy atut zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 667 zł35,65 m² 11 295 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 35,65 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62,50 m² 11 024 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czuby, ul. Sasankowa. Nieruchomość składa się z salonu z dużym balkonem z widokiem na Stary Gaj od strony.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł68,91 m² 4 745,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł62,20 m² 9 292,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 4 pokoje na lsm - widok na zieleń, szkoła z basenem pod domem! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny w sercu Lublina? To mieszkanie na lsm łączy w sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 48,79m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Jemiołuszki, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,69 m² 11 993,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł91,34 m² 7 992,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie z udziałem w ogródku przy ul. Poli Gojawiczyńskiej! Usytuowane jest na trzecim piętrze współdomu z lat 90-tych. W budynku są tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł32,55 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym od zaraz. Nie ma konieczności przeprowadzania remontu żeby w nim zamieszkać. Nieruchomość o powierzchni 32,55m zlokalizowana we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,20 m² 12 127,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Starego Miasta w Lublinie - ul. Cyrulicza Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy na lubelskim Starym Mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 519 zł68,78 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Odkryj przestrzeń stworzoną do wygodnego życia! To funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,78 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku, oferuje idealne warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł49,60 m² 6 754,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 Nowa, niższa cena - 335 000 zł (poprzednio 360 000 zł) Położone na 3 piętrze zadbanego, ogrodzonego osiedla z bezpłatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości zaliczamy: salon z aneksem kuchennym,2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,02 m² 10 391,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Wólka Panieńska, zaledwie 1,5 km od Zamościa. To idealne połączenie spokojnego, kameralnego otoczenia z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł69 m² 5 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość o bardzo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 399 zł40,08 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję przy ul. Wolińskiego w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Budynek zaprojektowany z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

: lokalizacja: ul. Zamojska 77, biłgoraj parter : W kilku słowach: do wynajęcia parter domu jednorodzinnego o pow. użytkowej ok. 50 m . Niezależne wejście, dostęp do ogródka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł67,60 m² 7 085,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne, przestronne i rozkładowe mieszkanie na Czechowie - ul. Paryska! Usytuowane jest na czwartym piętrze niskiego bloku z końca lat 70-tych. Składa się z czterech oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferowana nieruchomość to 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym osiedlu lsm (osiedle A. Mickiewicza). Mieszkanie po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę wszystkich instalacji:.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł51,77 m² 5 196,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane, rodzinne mieszkanie z ogrodem w malowniczej okolicy! 4 pokoje, pow. 51,77 m2, i piętro Radecznica, ul. Ludowa 9 Położenie i okolica: zlokalizowana w urokliwej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij