dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

367 710 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! ostatnie wolne 2 pokoje! - Środkowe dwustronne Idealne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

388 280 zł46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! ogrzewanie podłogowe w cenie mieszkania! okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

345 525 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

229 000 zł36 m² 6 343,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanko dla 1-3 osób przy ul Wolności , po wymianie instalacji elektrycznej na miedzianą oraz po wymianie instalacji hydraulicznej. W powierzchni 36,1 m 2 znajdują sie 2 pokoje : 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Biała Podlaska,lubelskie

420 000 zł53 m² 7 935,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Sapieżyńska. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie wykończone mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w dzielnicy Wrotków. Na powierzchni 38 m2 znajduje się: - przestronny salon z kuchnią z wyjściem na ogród - sypialnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

650 000 zł80 m² 8 148,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Propozycja zakupu 3 pokojowego, dwupoziomowego mieszkania o pow. 79,77 m w dzielnicy Ponikwoda. Lokal mieści się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku z 2008 r. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Puławy,lubelskie

1 600 zł52 m² 30,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Puławach, ul. Polna 10 Z przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone w centrum Puław przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

458 000 zł40 m² 11 559,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Ponikwoda - odrębna własność z udziałem w gruncie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

929 999 zł72 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Unikatowy Apartament w najwyższym standardzie w atrakcyjnej dzielnicy Czuby u. Hetmańska Cicha i spokojna okolica. Piękny widok z okien na panoramę miasta. Apartament 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

3 000 zł53 m² 56,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe Mieszkanie na Wynajem - Al. Racławickie 28a, centrum Miasta Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, które zapewni Ci komfort, lokalizację oraz przestronność? Mamy coś specjalnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

571 068 zł66 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Nałęczowie. Nowoczesna architektura, ciekawa bryła. Każdy z domów podzielony na cztery osobne apartamenty z możliwością połączenia. Mieszkania o metrażach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walecznych

Lublin,lubelskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w centrum miasta na 8 piętrze. Gustownie i klasą urządzone. Salon z dużym balkonem od strony południowej, z którego rozciąga się piękny widok na Stare Miasto. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

929 999 zł72 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Unikatowy Apartament w najwyższym standardzie w atrakcyjnej dzielnicy Czuby u. Hetmańska 1 Cicha i spokojna okolica. Piękny widok z okien na panoramę miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

285 000 zł36 m² 7 958,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwa rozkładowe pokoje na 9 piętrze. Pokoje ustawne, słoneczne, okna od strony zachodniej. Oddzielna kuchnia z oknem od strony południowej. Z okien roztacza się piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

420 000 zł55 m² 7 632,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położone mieszkanie w Śródmieściu w rejonie ul. Nadbystrzyckiej i Głębokiej. Mieszkanie 3-pokojowe w niskim budownictwiena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Lublin,lubelskie

475 000 zł48 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy urokliwe mieszkanie o powierzchni 48,1 mkw, zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Czechów, tuż obok centrum. To atrakcyjne mieszkanie składa się z trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Lublin,lubelskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko Uniwersytetu Medycznego! Mieszkanie po generalnym remoncie! Bardzo dobry standard bez dodatkowych nakładów! Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64 m2: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Mała

Puławy,lubelskie

495 000 zł71 m² 6 942,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, ponad siedemdziesięciometrowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na park, położone w centum Puław. W okolicy wiele udogodnień: centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

380 000 zł54 m² 7 038,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w spokojnej i cichej lokalizacji na Dziesiątej II. Mieszkanie we współdomie, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

793 910 zł61 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, pięknie wykończone, w pełni rozkładowe i zupełnie nowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy wykończone wysokiej jakości materiałami i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

150 000 zł19 m² 7 857,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

nieruchomości Lublin * Do sprzedaży wolna od zaraz odnowiona kawalerka o powierzchni 19,09 m2 w kamienicy na Kośminku. Dodatkowo do mieszkania przynależna jest komórka na zapleczu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

490 000 zł72 m² 6 777,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Rozkładowe i dwustronne 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1988 roku. Prezentowane mieszkanie to 73 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Lublin,lubelskie

589 000 zł43 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ul. Północnej w Lublinie, z pięknym widokiem z 5 piętra na panoramę miasta. Na powierzchnię 43,4 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

499 000 zł118 m² 4 235,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle stylove w Holi! Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i urokliwej okolicy w bezpośrednim położeniu Białej Podlaskiej! Dane techniczne: szerokość budynku: segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

659 000 zł67 m² 9 865,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu Sunhill przy ul. Jana Sawy na osiedlu Rury Jezuickie w dzielnicy lsm na II piętrze w 10-cio kondygnacyjnym bloku z 2010 r. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

455 000 zł62 m² 7 362,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone na II-piętrze , w niskim budownictwie, w dzielnicy lsm. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, ciepłe, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

360 000 zł39 m² 9 345,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wejścia z meblami widocznymi na zdjęciach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

320 000 zł35 m² 9 179,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży ustawne mieszkanie w centrum, usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku , przy ul. Niepodległości w Świdniku. ***z nami zakup bez prowizji*** Mieszkanie komfortowe, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

515 000 zł39 m² 13 184,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super oferta! Komfortowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim etap Oslo! Nieruchomość znajduje się na parterze w bloku z 2023r. Powierzchnia 39.06m2 obejmuje: aneks kuchenny otwarty na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

417 000 zł40 m² 10 373,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Węglinek. Mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski. Termin oddania I kwartał 2024r Nieruchomość o której mowa usytuowana jest na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińskiego

Lublin,lubelskie

479 000 zł62 m² 7 700,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Ofertą sprzedaży jest urokliwe, dwustronne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Blisko centrum, pełna infrastruktura (sklepy, szkoły, przychodnie). Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 zł85 m² 22,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - kondygnacja w domu jednorodzinnym nie zamieszkałym przez właściciela. Możliwość wynajęcia przyziemia lub IV kondygnacji. Każdy z lokali o pow. ok. 85 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parcelowa

Świdnik,lubelskie

1 300 zł54 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni prawie 55 m2 położone na III piętrze w niskim budynku przy ulicy Parcelowej w Świdniku. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczytowa

Lublin,lubelskie

617 000 zł66 m² 9 334,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,10 m Pierwsze piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1994 roku, lublin, czuby, ul. Szczytowa, balkon-typu loggia, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 1 Maja

Lublin,lubelskie

269 000 zł25 m² 10 712,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Super Oferta! Klimatyczne, przestronne 1-pokojowe mieszkanie do wejścia z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Mieszkanie idealne dla studenta, pary jak i inwestora. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irydiona

Lublin,lubelskie

409 000 zł48 m² 8 467,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku 4-piętrowym, znajdujące się w spokojnej dzielnicy lsm. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi oraz oddzielnej kuchni, łazienki z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

435 344 zł42 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 41,86 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

699 000 zł67 m² 10 436 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W sprzedaży piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,98 m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy na Sławinie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

362 440 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokrotki

Lublin,lubelskie

519 000 zł62 m² 8 357,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u Nas! Rozkładowe i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Czuby przy ulicy Stokrotki. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij