dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 312 ogłoszeń

Rynek pierwotny

949 600 zł94,96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 492 zł68,83 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,80 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,07 m² 10 874,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,07m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2002 r. przy ul. Szafirowej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,90 m² 6 471,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej części Puław przy ul. Curie-Skłodowskiej. To idealna przestrzeń dla singla, młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 46m2 w świetnej lokalizacji - ul. Nałęczowska w Poniatowej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,40 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. Kocka Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,10 m² 9 201,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,10m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w niskim bloku z 2000r, zlokalizowanego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł53 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji Apartamenty Nałęczowska o podwyższonym standardzie. Mieszkanie o metrażu 53 m2, składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, 39 m2, poniatowa, ul. Szkolna Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i bardzo ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,50 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Czechowie do remontu. Położone na II piętrze w bloku IV-piętrowym, powierzchni 48,5 m składa się z dwóch ustawnych pokoi. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ul. Granata na osiedlu Wrotków. W skład mieszkania wchodzi: - kuchennym z wyjściem na balkon - pokój - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Ofertą sprzedaży jest wyremontowana oraz wyposażona kawalerka o powierzchni 34 m2, usytuowana na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Lublina. Dzielnica : Śródmieście. Ulica :.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32,70 m² 10 703,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 32,70 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Górskiej 1 (czechów Południowy, lublin). Na 32,70.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28,32 m² 15 148,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem idealna pod inwestycję lub do zamieszkania - Diamentowa 27 Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 100 zł57,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa dla wymagających Klientów. Komfortowe apartamenty w doskonałej lokalizacji. Biłgoraj, ul. Kochanowskiego 42 Atuty inwestycji: doskonała lokalizacja - centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł67,69 m² 12 247,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią ul. Nałęczowska, os. Nałęczowska Deweloper : Galadom Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie nr M77 o powierzchni 67,69 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 280 zł42,19 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19 m2 z wystawą okien na południe. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,08 m2 z wyjściem na taras o pow. 11,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł17,40 m² 15 804,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka 17,4 m2, furmańska/stare Miasto Położony jest na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy na Starym Mieście Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,94 m² 8 763,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 56,94 m , położone na 3 piętrze w budynku z 1997 roku. Na piętrze znajdują się jedynie 2 mieszkania, co.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł65,50 m² 9 006,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze w budynku IV piętrowym wybudowanym w 2000 roku w dzielnicy Sławinek (rogatka Warszawska). Mieszkanie o pow. 65,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz mieszkania w centrum Lubartowa, ale nie chcesz rezygnować z kameralnego klimatu kamienicy, ta oferta może być bardzo ciekawą propozycją. Przy ul. Waryńskiego 27 czeka 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 004 000 zł62,75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament w ścisłym Centrum Lublina! Mieszkanie o powierzchni około 62,75m2 Drugie piętro, salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 27,65m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3-pokojowe mieszkanie 75,15 m drugie piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,15 m położone na drugim piętrze przy aleji marszałka józefa piłsudskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie w samym centrum miasta. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w 7-piętrowym bloku. Na 45 m2 znajdują się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w spokojnej części Lublina przy ul. Konrada Wallenroda. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł22,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina -prezentowane mieszkanie o powierzchni 22,50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł50,44 m² 7 434,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

#rezerwacja# Na sprzedaż ładne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze, posiada powierzchnię 50.44m2, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35,50 m² 9 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Lokalizacja: dęblin, ul. Wiślana 41, powiat rycki, woj. lubelskie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł59,50 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lublin, mieszkanie, 4 pokoje, 60m2, ul. Pana Balcera Opis mieszkania: - piętro: 8/10 - powierzchnia mieszkania: 59,4 m2 - salon, kuchnia i trzy pokoje - ogrzewanie miejskie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

449 789 zł47,90 m² 9 390,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Czuby, os. Błonie przy ul. Hetmańskiej. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł59,80 m² 7 006,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie bez kompromisów - Chełm, ul. Zachodnia 17 Masz dość oglądania mieszkań z potencjałem , które w praktyce oznaczają miesiące remontów i wydawania pieniędzy? Tu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł80,69 m² 6 940,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krasnystaw/ Jedyne takie 3 pokojowe mieszkanie, ścisłe centrum ul. Pck Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na zielonym osiedlu w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł107,25 m² 4 195,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze domu wolnostojącego dwurodzinnego wraz z garażem. Mieszkanie o pow. 107,25m2 położone jest w Białej Podlaskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje: przestronne 45 m2 w strategicznym punkcie Lubartowa Lokalizacja: ul. 3 maja, lubartów Typ nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł49,82 m² 6 824,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,82m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Motorowa 7. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł57,40 m² 4 965,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja z dostępem do miejskich udogodnień. 3 pokoje, pow. 57,4 m2, IV piętro Biłgoraj, ul. Kościuszki 33 Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji? Prezentujemy funkcjonalną i jasną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,60 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie (z możliwością zrobienia 3 pokoi)zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna-ul. Ruckemana. Nieruchomość idealna na wynajem, bądź dla pary/singla, salon.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,73 m² 14 825,44 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m, położone na 4 piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego apartamentowca przy ulicy Północnej. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do kontaktu i oglądania tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym, cichym i spokojnym mieszkaniem w sercu Białej Podlaskiej. To piękne mieszkanie,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij