dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 312 ogłoszeń

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na IV piętrze w bloku przy Norwida w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (15mkw) - sypialnia (10,5mkw) - sypialnia (10mkw) - kuchnia (6,5mkw) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

720 217 zł67,31 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-12, balkon: 11,90 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 337 zł42,78 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dopasuję się do Twojego czasu - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 54 m przy ulicy Wrotkowskiej w Lublinie. Gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Posiada klimatyzacją w salonie i sypialni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - lokal, idealny pod cichą działalność typu gabinet psychologiczny lub kancelarię w centrum Lublina. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 420 zł40,53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Inwestycja ulokowana blisko Uniwersytetu Medycznego oraz samego centrum Lublina. Budynek realizowany od lata 2024 roku z terminem realizacji na połowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla siebie lub swojej rodziny, w zielonej okolicy, a jednocześnie w sercu miasta? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 125 zł25,05 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł25 m² 6 160 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka 25 m2 na drugim piętrze cztero-piętrowego bloku przy ul. Polnej w Puławach woj. lubelskie. Mieszkanie: -powierzchnia 25 m kw. -drugie piętro - blok czteropiętrowy Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł57,80 m² 6 747,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,70 m . W spokojnej i cichej części miasta. Układ pomieszczeń: - przedpokój z szafą wnękową. - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,50 m² 9 674,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Ustawne czteropokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i południowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,36 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Śródmieściu, dostępne od zaraz - doskonałe pod wynajem. Na powierzchni 45,36 m znajduje się: salon z aneksem kuchennym- 26,8 m z balkonem francuskim, sypialnia - 9,4.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,76 m² 9 937,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,76 m, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł66,40 m² 10 978,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Czuby Południowe to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Lublina. Charakteryzuje się bliskim sąsiedztwem terenów rekreacyjnych, takich jak wąwóz i liczne.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,20 m² 9 699,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 43,20 m2 w Świdniku - ul. Modrzewiowa Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na III piętrze (ostatnim) w budynku z 2000 roku. Powierzchnia: 43,20 m2 Cena: 419 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł53,55 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53,55 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Koszary w Zamościu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 428 zł60,41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł57,42 m² 4 998,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Słonecznej w Rejowcu. Mieszkanie jest dwustronne, co.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56,11 m² 7 752,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,60 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w dzielnicy Ponikwoda z miejscem postojowym w garażu podziemnym i dużym balkonem! Mieszkanie ma 49m i jego wygodny rozkład stanowią: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46,20 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Węglinek. Okna mieszkania wychodzą na południe widokiem na zielony skwer. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 560 zł35,40 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Ks. Wincentego Granata, której budowa zakończy się w grudniu 2025 roku. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł92 m² 4 184,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rejowiec, ul. Fabryczna, 92m2 Opis mieszkania: - deweloperskie (bez podatku pcc) - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 92 m po podłodze (57m powierzchni użytkowej) - 3 pokoje - kuchnia - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł63 m² 10 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

** twoje miejsce do zamieszkania W miasteczku uzdrowiskowym ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł104 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy w pełni wyposażony apartament na III piętrze przy Placu Litewskim. Salon z jadalnią i wyjściem na balkon (telewizor, dwie sofy, ława, stół, krzesła), dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 728 zł51,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,56 m z balkonem, położone w nowoczesnej inwestycji w Dominowie, na obrzeżach Lublina. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł36,40 m² 6 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą: -Salon -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego mieszkania, które doskonale sprawdzi się jako bezpieczna i wygodna przestrzeń dla rodziny. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,94 m² 9 993,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

: lokalizacja: ul. Relaksowa, biłgoraj I piętro garaż, komórka lokatorska : W kilku słowach: nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,31 m² 9 348,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w centrum, ze względu na lokalizacje idealne do zamieszkania jak i również pod działalność np. kancelarię lub gabinet. Do sprzedania - 2 pokoje - 52,31m2 - Stare miastomieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,60 m² 5 704,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 59,60 m2, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Księcia Witolda w Białej Podlaskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł46,17 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwustronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46,17 m , zlokalizowane przy ul. Krańcowej 108 (dzielnica Bronowice). Nieruchomość znajduje się na optymalnym drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,80 m² 10 054,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe i przestronne mieszkanie: lublin, lwowska, 36,8m2, 2 pokoje.! bez piecyka gazowego! Opis mieszkania: - piętro 10/10 - powierzchnia mieszkania: 36,8 m - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł77,47 m² 3 846,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej, 2 piętro Najważniejsze atuty: powierzchnia mieszkania 77,47 m2 + piwnica 12 m2 i dostęp do strychuukład: 2 duże pokoje po 25 m2kuchnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,49 m² 12 590,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,49 m , położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Wędrownej. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 69 m2 | 1 piętro | ul. Szymanowskiego | Chełm + garaż Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 1 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł61,20 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulnie urządzone, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2, usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku położonego w Rejowcu Fabrycznym, przy ulicy Wschodniej - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

70m w sercu miasta z parkingiem za szlabanem - wejdź i zamieszkaj! Szukasz miejsca, które daje oddech, a jednocześnie trzyma Cię w centrum wydarzeń? Przy ul. Dreszera 10 (nad.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł53,50 m² 10 616,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny? pod biuro? pod inwestycje? Ta oferta Cię zainteresuje, sprawdź! opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż rozkładowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł87,14 m² 10 902 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj tam, gdzie bije serce Lublina! Wyobraź sobie: mieszkasz w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ulicy Marii Curie - Skłodowskiej. Masz wszędzie blisko na uczelnię, do Parku Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 131 000 zł87 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 87 m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku z 2000 roku, usytuowanego na zamkniętym, bezpiecznym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij