dowolna

Mieszkania lubelskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Montażowa

Lublin,lubelskie

1 600 zł22 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Kawalerka o pow. 22,07m2 na II piętrze / z III w budynku z 1961 r. w Lublinie, ul. Montażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

425 000 zł34 m² 12 354,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku w dzielnicy lsm w Lublinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, w pełni rozkładowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,40 m , położonego w samym sercu Lublina - przy ulicy Głębokiej 5 (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

824 000 zł89 m² 9 289,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

507 078 zł43 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na wrzesień 2025 rok! Na mieszkanie został udzielony rabat! - cena regularna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

717 654 zł73 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 73,23 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Lublin,lubelskie

560 000 zł33 m² 17 135,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Styl. Historia. Prestiż. Luksusowy apartament o powierzchni 32,68 m w Apartamentach Art Deco - dla koneserów odrestaurowanych kamienic, idealny na biuro lub elegancką kawalerkę. Adres: lublin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwonego Krzyża

Terespol,lubelskie

369 000 zł64 m² 5 956,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Czerwonego Krzyża w Terespolu. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w bloku 2 piętrowym. Powierzchnia 63,8m2 Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Lublin,lubelskie

2 600 zł79 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu jednorodzinnego 80 m2, samodzielne mieszkanie na II Górce Sławinkowskiej w Lublinie. - salon z balkonem, w pełni umeblowany, z rozkładaną kanapą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Krasnystaw,lubelskie

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, od razu do zamieszkania, z dobrym sąsiedztwem, bardzo jasne, z dobrym rozkładem pomieszczeń, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji - lsm! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

650 000 zł64 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

622 648 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 59,87 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Granata, usytuowane na parterze sześciopiętrowego bloku. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

319 658 zł55 m² 5 770 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

325 000 zł47 m² 6 959,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferujemy Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 w Świdniku (ul. C.K. Norwida). Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji przez nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 19.30 z wyjściem na balkon, - Pokój o pow. 9,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

543 618 zł50 m² 10 872,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu przy ul. Dożynkowej 19, z własnym miejscem garażowym w cenie, (prywatne miejsce parkingowe w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubartowska

Lublin,lubelskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 40m2 składa się z oddzielnej sypialni oraz saloniku z kuchnia , balkon lokalizacja Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

576 000 zł54 m² 10 586,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

3 999 zł39 m² 102,83 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 38,89 m2 na II piętrze / z XV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukszpanowa

Lublin,lubelskie

4 500 zł78 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w nowym bloku przy ul.Bukszpanowej w Lublinie.Lokal składa się z 2 niezależnych sypialni(obie z dużymi szafami),salonu(z kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

340 000 zł58 m² 5 901,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena promocyjna: 340 000 zł - 5900 zł/m2 Na sprzedaż przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 57,61 m położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kopernika 1 w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajdujące się w przedwojennej kamienicy na ulicy Niecałej w Lubinie. Nieruchomość składa się z: - dwóch oddzielnych sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Stawie

Lublin,lubelskie

759 000 zł61 m² 12 442,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wykończone, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina, ul. Przy Stawie 1, wieniawa. Nieruchomość o powierzchni 61,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Lublin,lubelskie

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania z funkcjonalnym układem i dużym balkonem? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

320 000 zł32 m² 9 904,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o pow. 32,31 m2. zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy M. Koryznowej 2b w dzielnicy Kalinowszczyzna. Skład nieruchomości: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Dominów,lubelskie

457 794 zł53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 52,62m2 zlokalizowane w Dominowie, przy ul. Rynek, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

564 096 zł59 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania gotowe do wykończenia! Spotkania na budowie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

452 000 zł38 m² 11 894,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

480 800 zł40 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Poniatowskiego

Lublin,lubelskie

1 030 000 zł95 m² 10 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony apartament przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni i łazienki z wc+bidet. Teren bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

249 000 zł22 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 21,5 m - Lublin, ul. Okrzei Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,5 m , położona w Lublinie przy ul. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

389 610 zł39 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul. Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubartowska

Lublin,lubelskie

1 450 400 zł104 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako trójpak. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m została fizycznie podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Widne przestronne mieszkanie Z miejscem postojowym na wieniawie Na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie z wysokimi sufitami o powierzchni 95 m , zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

279 000 zł38 m² 7 252,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne - dopisuję te informacje i wplatam je naturalnie w treść ogłoszenia, żeby brzmiało jeszcze bardziej atrakcyjnie. Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie - Świdnik, ul. Kosynierów Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadowa

Lublin,lubelskie

639 000 zł74 m² 8 577,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, sprzedam piękne, duże mieszkanie, świetne zlokalizowane na sławinku w Lublinie (ul. Spadowa) - bezpośrednio od pierwszego właściciela. Mieszkanie jest w bloku z roku 1995,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lublin,lubelskie

507 069 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 49,23m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 31,42m2. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Chełm,lubelskie

269 000 zł59 m² 4 559,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z garażem i ogródkiem | ul. Partyzantów, chełm Parter | 59 m | Garaż 31,5 m | Pomieszczenie gospodarcze | Rekuperacja | Centrum Chełma Szukasz mieszkania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij