dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 126 ogłoszeń

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Unikatowa posiadłość 1,5 ha z lasem modrzewiowym i potencjałem biznesowym Przewale Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Przewale (gm. Tyszowce, pow.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 400 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nałęczów - działka 14ar pod zabudowę jednorodzinną Działka do wydzielenia z większej nieruchomości, położona w malowniczym miejscu, niedaleko centrum Nałęczowa. Wymiary: 15m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 286,80 m² 1 359,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż kompleks przemysłowy po byłym zakładzie produkcyjno-usługowym, zlokalizowany w północnej części miasta Chełm, bezpośrednio przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł126,58 m² 5 727,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu Z500 tomi, o powierzchni całkowitej 126,58 m (użytkowa 101,89 m ). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,80 m² 10 044,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 896 zł58,74 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 69 m2 | 1 piętro | ul. Szymanowskiego | Chełm + garaż Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 1 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł319,92 m² 4 688,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w Międzyrzecu Podlaskim ul. Berezowska! Lokalizacja: międzyrzec Podlaski, ul. Berezowska tylko 100 metrów do żwirowni! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł4 835 m² 24,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 4835 m z pozwoleniem na budowę kodeń Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 4835 m , położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Kodeń, gm.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł52 000 m² 51,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadłość położona w jednym z najpiękniejszych zakątków w Polsce, z widokiem na Kazimierz Dolny i Małopolski Przełom Wisły. Teren ten znajduje się na skarpie wiślanej na.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł41 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł60,16 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim 5 piętro Duży balkon loggia Bez czynszu Nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie w nowym bloku z windą, położone na 5. piętrze. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

667 500 zł7 366 m² 90,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania grunt inwestycyjny o powierzchni 7 366 mkw., położony w miejscowości Kurów, tuż przy trasie ekspresowej S12/S17. Działka znajduje się w odległości około 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 755 zł41,37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,37 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 718,65 m² 6 982,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Na sprzedaż hala z częścią biurowo o łącznej powierzchni użytkowej 1718,65m2 - Lublin, zadębie. Budynek produkcyjno-biurowy z częścią magazynową, budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

616 026 zł8 300 m² 74,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Cicibór Duży, gmina Biała Podlaska, powiat bialski, województwo lubelskie. Działka o nr 123/5.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł99 m² 3 989,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom w gminie Końskowola w miejscowości Chrząchówek. Rozkład pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym (27,5mkw) - sypialnia (20mkw) - pokój gościnny (13,8mkw) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 509 m² 91,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz wyjątkowej działki? Innej niż wszystkie? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam przepiękną, klimatyczną działkę budowlaną w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł243 m² 4 115,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom z własnym stawem i przestrzenią dla dużej rodziny Dorohusk, ul. Niepodległości. Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na tarasie, z widokiem na własny staw. Cisza, śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł18,60 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Partyzantów w Nałęczowie! Na sprzedaż niewielka kawalerka. Lokal o powierzchni 18,6 mkw znajduje się na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna o pow. 3000 m2 położona ok. 4 km od Rynku w Kazimierzu Dolnym. Działka płaska o nierównym prostokącie. Wymiary 85-103 m x 32 m. Na działce wodociąg gminny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

1,04 ha przy S17 | siedlisko Z zabudową + potencjał inwestycyjny | przybysławice (gm. Garbów) - w strategicznej lokalizacji, tuż przy trasie S17 (lublin-Warszawa). Cena: 555 000 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 371 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5371 m2 położona w miejscowości Strzelce, koło Nałęczowa. Wymiary działki: 29 x 192 m. Przeznaczenie rolne, w trakcie przekształcania na.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł12 600 m² 5,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,26 ha - Staw, gm. Chełm Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,26 ha, położona w miejscowości Staw, gmina Chełm. Nieruchomość oznaczona jest numerem ewidencyjnym 243.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,75 m² 9 871 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Ciekawa alternatywa na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,75 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż** Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 931 m² 88,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W miejscowości bogucin gm. Garbów Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona jako mr Miejscowy plan dopuszcza na tym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł55 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Przytulny wiejski dom w sielskiej okolicy na roztoczu poszukuje nowego właściciela! Bardzo zadbany dom o powierzchni 55 m na sporej, zagospodarowanej i ogrodzonej działce.