dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 405 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

659 000 zł63,94 m² 10 306,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jedyna taka oferta na rynku! Widok na las! Tylko w Imperium Nieruchomości, zapraszamy! Nieruchomość dwupoziomowa, zlokalizowana na trzecim i czwartym piętrze w budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 480 zł50,28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch ogródków. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 840 zł57,24 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 170 zł73,78 m² 20 183,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł32,20 m² 12 080,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jednopokojowa przestronna kawalerka z dużym balkonem przy ul. Jaspisowej 4 Szukasz mieszkania dla singla bądź dla pary ? A może potrzebujesz mieszkania na wynajem? Ta oferta jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł60,50 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertą sprzedaży jest Lokal usługowy(zlokalizowany na poziomie -1, czyli na poziomie piwnic) z możliwością przekształcenia w lokal mieszkalny. Ul. Kolorowa 6. Czynsz ok 450zł, plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

354 900 zł47,89 m² 7 412,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego Cena do Negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,89 m , położone na atrakcyjnym 2 piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 385 070 zł2 943 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka jedyna w swoim rodzaju. Унікальна ділянка. Zachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 154 zł53,39 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 330 zł56,55 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 080 zł52,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

628 530 zł43,09 m² 14 586,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się już dziś i nie martwić się już o nic? Zależy Ci na eleganckim, przytulnym wnętrzu urządzonym z pomysłem i smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

0% prowizji dla nowych klientów! Decydując się na to mieszkanie, jako nowy klient nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości. Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z naturą. Twoje 58.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 087 m² 2 106,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: rogatka Warszawska, dzielnica Sławin - Helenów Na sprzedaż działka inwestycyjna usługowa o pow. 1087 m2 położona w centrum Lublina, ul. Sielankowa w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 197 000 zł149,66 m² 7 998,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Wyjątkowa oferta! Rozpoczynamy sprzedaż gotowych do obioru nowoczesnych domów budynków dwulokalowych w standardzie premium na osiedlu Tarasowa w Abramowicach Prywatnych w gminie Głusk tuż.

Szczegóły ogłoszenia

64 500 zł1 500 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Rezerwacja działki nr 1104/7 Spokojna okolica, dużo zieleni i przestrzeń na Twój wymarzony dom. Ta działka w Sarnowie łączy naturę z wygodnym dojazdem do miasta. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz wybudować bungalow? Niewielki, parterowy na (prawie) bezobsługowej działce? Te wszystkie urzędnicze formalności, projekty, papiery i pozwolenia powodują, że już ci się nie chce:< nic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 372 zł55,91 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

3-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Nowe Bronowice w Lublinie. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 417 zł55,91 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 016 zł55,98 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,61 m² 10 567,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bronowice | 4 pokoje | winda | miejsce postojowe | ogrodzone osiedle na sprzedaż mieszkanie na bardzo wygodnej przestrzeni 75,61 m2 w cenie około 10 500 zł/m2! Lokal tworzą trzy oddzielne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy 4 budynki w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w kameralnym osiedlu przy ul. Winogronowej (boczna ul. Lipowej) w Kalinówce. To tuż poza granicą Lublina. Kalinówka to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do budowy domu na wsi? Blisko lasu? Z dobrym i szybkim dojazdem do Lublina? Potrzebujesz przestrzeni do "oddychania"? Nieograniczonego widoku, a zarazem nieodległego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł5 843 m² 93,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja | trasa s12/s17 | 58 arów | budynek gospodarczy na sprzedaż grunt budowlano - inwestycyjny w miejscowości Bogucin, 19 km od centrum Lublina, szybki (około 15 minut) dojazd trasą s12/s17.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł119 m² 5 789,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny położony w miejscowości Porosiuki, gmina Biała Podlaska, powiat powiat bialski, województwo województwo lubelskie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

9 225 000 zł2 500 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Oferujemy do sprzedaży lub długoterminowego wynajmu kompleks czterech budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2500 m , położony na w pełni utwardzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł222 m² 8 085,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Jeśli poranna kawa, albo leniwe wieczory to tylko na dużym, zadaszonym tarasie z widokiem na przestronną działkę. Taka właśnie jest ta oferta- dla ceniących sobie ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dostępne "od ręki" zadbane, czyste, wyposażone dwupokojowe mieszkanie na Bronowicach. Dookoła dużo zieleni, pod blokiem i w pobliżu dostępne bezpłatne miejsca parkingowe, na kondygnacji jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł218 m² 1 811,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość położona w Bęczynie w odległości 1,8 km od um w miejscowości Urzędów, ok. 10 km od Kraśnika. Działka o powierzchni 0,18 ha zabudowana domem mieszkalnym 145,7.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 79 m (107 m po podłodze) z balkonem i parkingiem Na sprzedaż eleganckie, klimatyzowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł96 m² 2 290,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki i pięknym widokiem na naturalny krajobraz. Lokalizacja: nieruchomość w miejscowości Łańcuchów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł314 m² 8 598,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny w centrum Bełżyc Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek handlowo-mieszkalny, zlokalizowany w ścisłym centrum Bełżyc, przy ul. Tysiąclecia 45,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł55,01 m² 11 434,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Gęsiej - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina, węglin Południowy. Lokal znajduje się na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł440,07 m² 7 044,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 783 m²

Parterowy, wolnostojący dom który łączy w sobie nowoczesny design inteligentne technologie i luksusowy komfort życia. To nieruchomość w której każdy detal ma znaczenie - od 125.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł71 m² 6 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, 71m , Puławy, ul. Sikorskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 4 piętrze zadbanego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 000 zł240 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-przemysłowa. - trasa szybkiego ruchu S17 - przy jednym z węzłów zjazdowych. Godzina jazdy z Warszawy. Bardzo duży ruch pojazdów trasą S17. Do działki dogodny zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł136 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 018 m²

Przedmiotem sprzedaży jest gotowy do zamieszkania, wolnostojący dom o powierzchni 136 m2 zlokalizowany na 60-arowej działce, w malowniczej miejscowości Luszawa gm. Ostrówek (pow. lubartowski).

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z rynku wtórnego, położone przy ul. Młodzieżowej w Lublinie, w dzielnicy Dziesiąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł158 m² 3 791,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Dom wolnostojący, parter i I piętro plus piwnica naziemna. W piwnicy garaż, pomieszczenie gospodarcze i pralnia z łazienką; parter - kuchnia, sypialnia, salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł165,61 m² 12 982,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesny, parterowy dom wolnostojący z 2023 roku, zaprojektowany indywidualnie na bazie projektu Miriam , na działce o powierzchni 1700 mkw. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł61 m² 9 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z 2016 roku, zlokalizowanym na lubelskim Węglinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41,15 m² 7 168,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej, na 4. (ostatnim) piętrze w bloku. To propozycja dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,90 m² 5 316,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sidorskiej 12 w Białej Podlaskiej. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 48,9 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4 balkonpiwnica + pierwokup blaszanego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł42,64 m² 6 566,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

To nie jest mieszkanie do oglądania! To jest mieszkanie do podjęcia decyzji! Biała Podlaska, ul. Kolejowa lokalizacja, która robi 80% wartości tej nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Za 270 000 zł kupujesz nie dom do remontu , tylko 100 m realnej przestrzeni życiowej i 2135 m własnej ziemi w Przegalinach Dużych, gm. Komarówka Podlaska. To więcej metrów niż.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł91 m² 1 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 1847 m , położone w miejscowości Korczówka, gmina Łomazy, powiat bialski. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji z dostępem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij