dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 128 ogłoszeń

Rynek pierwotny

534 996 zł42,46 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 619 zł96,94 m² 9 569 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedli Maki. Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice, ul. Dulęby Powierzchnia: 96,94 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

429 009 zł77,41 m² 5 542,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na majówkę 2026! Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie - Żwirki i Wigury Wyjątkowe mieszkanie ( parter) po generalnym remoncie w sercu Chełma! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż dom 2a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,54 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 628 zł52,62 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To jedyna lokalizacja w Lublinie, która zapewnia mieszkańcom dostęp do schronu. Rozwiązania rzadko spotykanego nawet w skali ogólnopolskiej. Oferujemy aktualnie do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-rolna - ogrodzona i z przyłączami! Działka o powierzchni ok. 53 ar (0,5276 ha) położona w Osmolicach Pierwszych - zaledwie 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 902 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2902 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow. puławski.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł50,44 m² 7 434,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

#rezerwacja# Na sprzedaż ładne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze, posiada powierzchnię 50.44m2, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod inwestycję? Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji, widocznej i ze świetnym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę! lokalizacja Oferta nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł116,28 m² 16 769,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w stylu loftowej stodoły , wykończony z najwyższej jakości materiałów, położony na niemal 15-arowej działce w malowniczej okolicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 095 m² 572,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 444 m²

Międzyrzec Podlaski, budynek biurowo-magazynowy, 2095 m2, sprzedam, 1 200 000 zł, netto. Duże powierzchnie biurowe z zapleczem gospodarczym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 262 m² 237,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lublin: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł670 m² 5 373,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o pow. 670 m 2. Zlokalizowany na działce o pow. 2300 m 2 Budynek podzielony na 2 części Pow. biurowa ok 400 m2 - w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 601 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskie Działka -powierzchnia 2601 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce podleśne gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. Mpzp działki o przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,23 m² 8 329 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży rozkładowego mieszkania w Świdniku. Mieszkanie przestronne, z dużymi możliwościami aranżacja powierzchni. Wygoda zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy/usługowy Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 58 m2 usytuowany na wysokim parterze budynku mieszkalno-usługowego. Aktualnie lokal składa się z trzech pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 834 m² 49,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania duża działka 4834 m2 w miejscowości Wojciechów Kolonia Pierwsza. Wymiary w przybliżeniu: 130,00 m x 69,00 m x 112,00 m (działka w kształcie trójkąta).

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 607 m² 62,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ok. 1600 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona z komórką. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 230 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa o powierzchni 4230m2 - Trawniki, działka oznaczona w Miejscowym Planie symbolem -"p"- produkcja, a także składy materiałowe, bazy. Wymiary działki: około 32 m X.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 724 zł39,58 m² 13 989,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W inwestycji dostępne mieszkania od 39 m2 - 121 m2. Wybrana oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni projektowej 39,58 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 648 zł59,87 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie! super Oferta! Sypialnia i salon z wyjściem na balkon! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01 - 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 558 m² 30,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chełm - os. Zachód działka budowlana 2558 mkw ________________________________ Nieruchomość znajduje się w Chełmie, os. Zachód, ul. Synów Pułku (pomiędzy szkołą a jednostka wojskową).

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,94 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferowane jest komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej części Lublina, przy ulicy Krańcowej. To oferta idealna zarówno dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł88,70 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w drugiej linii zabudowy ulicy Narutowicza. Mieszkanie Ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł78,72 m² 4 001,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 78 m2 położone przy ul. Kopernika. Nowa, niższa cena! 315 000 zł (poprzednio 370 000 zł) rezerwacja! Układ mieszkania: 4 niezależne pokoje osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł63 m² 10 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

** twoje miejsce do zamieszkania W miasteczku uzdrowiskowym ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 008 m² 394,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój Prywatny Azyl na Roztoczu - Domki letniskowe z duszą na sprzedaż Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków i zapach świeżej kawy. Otwierasz drzwi i wychodzisz na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom letniskowy, zagłębocze, lejno, zamłyniec Budynek: - wybudowany w 2005 roku - murowany - na parterze salon 46m2, kuchnia, i 3 pokoje po 12m2 - na pierwszym piętrze 2 oddzielne pokoje, salon.