dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 128 ogłoszeń

432 000 zł44,17 m² 9 780,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, jestem osobą prywatną i na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,13 m , z balkonem oraz aż dwiema piwnicami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 000 zł74,92 m² 9 089,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gminie Głusk , obręb Wilczopole Kolonia Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w gminie Głusk, miejscowość Wilczopole Kolonia. Najważniejsze cechy: - usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł700 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Do sprzedaży duży dwukondygnacyjny budynek z lokalami handlowo - usługowo - biurowymi o powierzchni 700 m2. Położony w Lublinie przy ulicy Olszewskiego w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 324 zł67,38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,38 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,90.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł317,80 m² 11 013,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż lokal w atrakcyjnej lokalizacji Lublina ,przy ul.Wojciechowskiej w Lublinie. Nowe budownictwo - nowe osiedla wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł61,20 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulnie urządzone, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2, usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku położonego w Rejowcu Fabrycznym, przy ulicy Wschodniej - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 3000m2 każda, z udziałem w wewnętrznej drodze dojazdowej. Dojazd do działki w pierwszej linii zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł3 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna i ustawna działka budowlana! Działka budowlana-Starościn, gmina Kamionka, pow. Lubartów, 30 arów, budowlana, media, 150 zł m2, do negocjacji! Działka:1 - 1 linia zabudowy - prostokąt - 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł119,71 m² 5 421,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Nowoczesny segment skrajny z widokiem na naturę w Dąbrowicy - tylko 6 km od centrum Biłgoraja! Dąbrowica, gm. Biłgoraj Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Dąbrowicy to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł18 886 m² 21,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: dyle, gm. Biłgoraj, : w kilku słowach: dziewięć działek o łącznej powierzchni 1,88 ha położonych w malowniczej, zielonej okolicy gminy Biłgoraj w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47,07 m² 10 197,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie przy ul. Koncertowej. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze 3-piętrowego niskiego bloku z 2024 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 275 m² 132,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Majdan Mętowski gmina Głusk zlokalizowane w drugiej linii zabudowy. Przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł1 800 m² 94,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro vesta przedstawia Państwu działkę znajdującą się w miejscowości Jaroszewice tuż koło Bełżyc. Lokalizacja ta jest niezwykle korzystna, gdyż działka zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł21 900 m² 2,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Las położony na dwóch działkach. Działka o numerze '30' - 1,06 ha Działka o numerze '90' - 1,13 ha Znajdują się w miejscowości Piszczac Kolonia. Zapraszam do kontaktu! Cena podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Rewelacyjna oferta lokalu usługowo-handlowego w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego! Lokal znajduje się w prestiżowym budynku Active Residence! Powierzchnia: 133.57m2. Ilość pomieszczeń: open space,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł183,86 m² 4 726 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*Oferta wyłącznie w Biurze Nieruchomości smerecki&partners* Na sprzedaż nieruchomość położona w centralnej części miasta, przy Deptaku. Duży ruch pieszy, ciąg sklepów, duży, miejski.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł51 m² 4 745,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

podana kwota jest ceną netto , Faktura vat 23% parter : salon , aneks kuchenny , łazienka antresola : dwie sypialnie Cena zawiera : - budynek o pow. zabudowy 35 m2 ( 48 m2 użytkowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł270 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł80 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 818 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu o pow. 80 m2 z zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m , usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana -.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł67 m² 7 313,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję lokal na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Powierzchnia lokalu jest wykończona w jasnych kolorach z płytkami na podłodze. To idealne miejsce na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

864 400 zł3 070 m² 281,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przeznaczona pod tereny aktywności gospodarczej ag w dzielnicy Zadębie. Pozostały do sprzedaży dwie działki - każda o pow.3070 m2 lub jako całość 6140m2. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł17 000 m² 129,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dzierżawę wieczystą Działka nr:1003/4 obręb ewidencyjny Strzyżewice woj. Lubelskie Działka przemysłowa ; powierzchnia 1,7 [ha]; ~(87,8x194)[m]; na działce przyłącze energetyczne 5[mw].

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Lublinie w dzielnicy Konstantynów, usytuowany na 391m2 działce. Dom z możliwością rozbudowy do 50mkw na kondygnacji. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 500 m² 95,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 ar Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową zagrodową oznaczonym w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł324 m² 4 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż dochodowa działalność gastronomiczna tj. produkcyjno - cateringowa (odstępne) - Lublin, odstępne obejmuje: lokal produkcyjny o łącznej o powierzchni około 324m2, ( Najem lokalu-.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,37 m² 8 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Śródmieściu Lublina (ul. Piłsudskiego), o powierzchni użytkowej 44,37 m2. Cena podlega negocjacji - serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Moszenkach - widok na pola, wąwozy oraz lasy Pięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, nałęczowa oraz trasy szybkiego ruchu S17.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,70 m² 16 170,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Lublina, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,09 m² 8 331,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia: 43,09 m2 Cena: 359 000 zł Układ mieszkania: - salon: 17,00 m2 - Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł234 m² 4 145,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 772 m²

Siedlisko z trzema domkami w sercu natury gotowy biznes agroturystyczny! Lubowierz, gm. Stary Brus | 57 arów | 970 000 zł Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nałęczów - polecam do zakupu dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 5343 m2 z możliwością zabudowy. Działki sprzedawane jako całość. Nieruchomość położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,31 m² 9 348,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w centrum, ze względu na lokalizacje idealne do zamieszkania jak i również pod działalność np. kancelarię lub gabinet. Do sprzedania - 2 pokoje - 52,31m2 - Stare miastomieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 300 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zalety W planowanej strefie inwestycyjnej Optymalne wymiary,cicha okolica,dojazd drogą asfaltową, dwie drogi dojazdowe Cena do rozsądnej negocjacji. Położenie Dys, przy ul.Bernatówka MEDIA.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku zlokalizowanym przy ul. Wł. Jagiełły, w atrakcyjnej części miasta - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł9 000 m² 54,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gospodarstwo rolne wraz zabudowaniami położone w miejscowości Godów, 24-350 Chodel, woj. lubelskie. Do gospodarstwa prowadzi droga asfaltowa. Położone 2 km od szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1,25 m² 168 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,25 ha z domkiem wśród lasów Kunki, gm. Susiec Marzysz o miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca nad lasem? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł890 m² 393,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferuje na sprzedaż przestronny budynek o powierzchni 890 m , który może pełnić funkcje zarówno hali produkcyjnej jak i magazynu z zapleczem socjalno-biurowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł62 m² 8 983,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na spokojnym i zielonym osiedlu w popularnej dzielnicy lsm. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 62.