dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 124 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Tartacznej o powierzchni 1371m2 w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 723,61 m² 1 015,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedania 50 % udziałów w prawie własności nieruchomości położonej w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Warszawskiej1, ul. Budkiewicza 1 i ul. Plac Wolności 1 (ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Husarskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł25 081 m² 2,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu nieruchomość gruntową leśną, położoną w Wisznicach Kolonii, oddaloną od granic miasta Wisznice ok 6 km, zaledwie ok 36 km Białej Podlaskiej. Wymiary działki to ok. 110m.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł86,36 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie, szeregowiec. Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni 300 m , położony w malowniczej okolicy Białej Podlaskiej. Dom zbudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł26 700 m² 8,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem ** plizin k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

194 009 zł35,10 m² 5 552,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okazja! Inwestycyjna Szansa lub Własny Kąt do Aranżacji w Chełmie! Marzysz o własnym mieszkaniu, które zaaranżujesz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 900 m² 224,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku Nieruchomość znajduje się na terenie, na którym Urząd Miasta Kraśnik ustanowił miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł91,70 m² 8 724,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow.91,70 m2 położony w ścisłym centrum miasta z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność: biuro, instytucja finansowa, kancelaria lub handlową. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do sprzedaży lub do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze bloku na Czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Na osiedle wjeżdża się przez.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w m. Ostrówek, gm. Puchaczów, pow. łęczyński. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości: 9 km od Łęcznej, 33 km.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 600 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Obiekt trzy gwiazdkowy, położony na wzgórzu w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości na zachód od Lublina. Do dyspozycji jest 14 pokoi z łazienką, tv, radiem ,telefonem, internetem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł200 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w Sławatyczach Nieruchomość położona w cichej i spokojnej dzielnicy. Dom o powierzchni 200 mkw. położony na działce o powierzchni 600.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,50 m² 8 542 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul Witosa w Świdniku. Mieszkanie składa się z: - pokoju - dużej kuchni z jadalnią - łazienki - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 200 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową mn - jednorodzinną lub bliźniaczą w Niemcach - rejon ul. Leonów. Powierzchnia 1200m2, szerokość 36m. Dojazd asfaltową ulicą gminną, niedaleko linia kolejowa,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł80 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80m2 położone w Lublinie przy ulicy zamojskiej/śródmieście Lokal położony jest na parterze w 3piętrowej kamienicy Idealne na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 096 zł34,06 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia: miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros). Uniszowice: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydanymi decyzjami.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:726 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, południowej części Biała Podlaska, przy ul. Czerwińskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, zieleni oraz niedaleko lasu. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,70 m² 9 447,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,7 m położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom 5-pokojowy Lublin, ul. Rozmarynowa Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Są nieruchomości, które dają coś więcej niż gotową przestrzeń oferują możliwości, elastyczność i realny potencjał na przyszłość. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek lasu w gminie Józefów! Majdan Kasztelański, gm.Józefów Działki: nr ewid. 166, 167 , obręb Majdan Kasztelański, zobacz mapę , łączna powierzchnia: 8929 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Rakowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Biała Podlaska. Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł3 200 m² 10,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica. Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł3 000 m² 171,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w trzeciej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł239 m² 6 690,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w maciejkach 2. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz estetyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 162 m² 386,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 162 m2 w Lublinie w dzielnicy Sławin, blisko Alei Warszawskich z szybkim dojazdem zarówno do centrum miasta jak i obwodnicy. Działka nr 16/17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 582 zł59,39 m² 10 247,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycje cechują nowoczesne rozwiązania: -Smart Home: sterowanie m.in ogrzewaniem, zaworami, oświetleniem. -Pakiet antysmogowy:zastosowanie nowoczesnych filtrów eliminujących, pyłki alergeny, smog.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł2 144 m² 11,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o pow.2144mkw położona w południowo-wschodniej części Opola Lubelskiego. Działka położona przy drodze utwardzonej. W bezpośrednim sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania obiekt wielofunkcyjny: wypoczynek, rehabilitacja, edukacja. Nieruchomość posiada następujące wpisy i zezwolenia: wpis do rejestru obiektów noclegowych Wpis do rejestru Ośrodków,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł99 m² 7 020,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację. Lokalizacja domu jest idealna dla osób szukających miejsc do prowadzenia inwestycji, jednocześnie zachowując spokój i prywatność. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 700 m² 110,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż, wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,27 ha , położoną w Rabinówce - na bliskich przedmieściach Tomaszowa Lubelskiego. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

692 825 zł64,75 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-18, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,50 m² 11 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący lokal usługowy o powierzchni 60 m2, idealny do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 852 zł39,61 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na już! możliwość oglądania mieszkań od poniedziałku do soboty W godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 485 zł43,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Dereckiego (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim z kluczami na już. Budynek został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł33 876 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: bliżów, gm. Adamów, powiat zamojski, woj. lubelskie Nieruchomość bardzo ładnie położona składająca się z działki z możliwością zabudowy, działek rolnych oraz leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 292 zł41,61 m² 8 130,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość w stanie deweloperskim zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku z widną. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon.