dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 123 ogłoszenia

750 000 zł46,56 m² 16 108,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonujący, w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny, z aktualną bazą klientów. Lokal o pow, 46,56 m 2 , położony na parterze w bloku, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł116 m² 8 439,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe ul. Rubinowa Oferujemy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 116m2 (użytkowej 96 m2). Mieszkanie znajduje się na 3/4 piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł107,25 m² 4 195,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze domu wolnostojącego dwurodzinnego wraz z garażem. Mieszkanie o pow. 107,25m2 położone jest w Białej Podlaskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 532 m² 441,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę rolno - budowlaną w Lublinie przy ulicy Poligonowej, działka posiada aktualny Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Powierzchnia działki 4532.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł77 m² 11 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na ul. Kryształowej, osiedle Węglinek, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł115 m² 3 026,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, częściowo podpiwniczony, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Wysokie (woj. lubelskie) przy ul. Leśnej 27.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,71 m² 10 601,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,71 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, przy ul. Agatowej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 136 zł72,64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 541 m² 74,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Po sprzedaży pierwszych działek w tej lokalizacji, do oferty trafia kolejnych 5 parceli budowlanych z wz w miejscowości Pniówek, zaledwie 4 km od granic Zamość. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 181 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Firlej przy ul. Serockiej. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego mn zabudowa niska, jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł66 m² 2 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko w malowniczej miejscowości Oleśniki, położonej w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do Lublina i Świdnika. Dom o powierzchni 66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 150 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale - dom mieszkalny 120 m po generalnym remoncie wraz z rozbudowanym zapleczem gospodarczym: magazynami o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł57,40 m² 4 965,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja z dostępem do miejskich udogodnień. 3 pokoje, pow. 57,4 m2, IV piętro Biłgoraj, ul. Kościuszki 33 Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł1 144 m² 3 050,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:42 156 m²

W biurze Invest Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu obiekt znajdujący się na malowniczej działce o powierzchni powyżej 4 ha, otoczonej z trzech stron pięknym lasem. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa oferta dla prawdziwego konesera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą, zlokalizowanego na 4., szczytowym piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł470 m² 3 189,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o funkcji mieszkalno-usługowej. Idealny dla osób, którzy chcą móc prowadzić działalność w miejscu swojego zamieszkania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w gminie Miączyn, powiat zamojski Powierzchnia: 3200 m Na sprzedaż oferuję działkę o numerze ewidencyjnym 26, położoną w obrębie Miączyn pgr, w gminie Miączyn,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 54 m przy ulicy Wrotkowskiej w Lublinie. Gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Posiada klimatyzacją w salonie i sypialni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** N O W E O S I E D L E *** ul. Jemiołuszki, węglinek eko park jemiołuszki ul. Jemiołuszki, węglinek, lublin Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% pcc, 0% prowizji Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 168 zł34,16 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować rumiankowe zacisze! Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie, w eleganckim trzy piętrowym budynku mieszkalnym, który zapewnia komfortowe warunki życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 400 zł64,24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 490 m² 67,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w trakcie podziału, każda o powierzchni 2590m2 ( 26ar) Miejscowy Plan przewiduje dla działek : Dla terenów oznaczonych symbolem 186rm, 187rm, 188rm (załącznik nr 13).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł153,09 m² 8 459,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Jakubowicach Konińskich Lokalizacja: jakubowice Konińskie, gmina Niemce, województwo lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

969 320 zł168,80 m² 5 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Dąbrowicy, blisko Lublina! Oferujemy piękną i przestronną nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Dąbrowica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł4 133 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 133 m²

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu działkę zabudowaną budynkami handlowymi i magazynowymi przy ul. Handlowej 6 w Białej Podlaskiej. Na terenie nieruchomości prowadzona jest działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3-pokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie na 1-szym piętrze w ocieplonym budynku. Znajduje się w bardzo dobrym pod względem komunikacyjnym miejscu - przy Al. Niepodległości, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł40,69 m² 12 976,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł59 m² 1 338,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Mieszkanie kamienica 59m2 na parterze w miejscowości Strzyżów gmina Strzyżów, powiat Hrubieszów, województwo lubelskie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę w gminie Niemce. Ważne informacje: - 10 km od Lublina, - działka o powierzchni 1580 m2, - przy drodze asfaltowej gminnej, - 1 i 2 linia zabudowy, - media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł14 800 m² 10,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To jest oferta dla osób szukających działki budowlanej z własnym lasem! Na sprzedaż działki 130/1 plus 136/2 o łącznym areale 1,48ha i szerokości ok. 30m. Wieś Kochanów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,47 m² 9 581,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładnie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 4 pokoje) o powierzchni 61,47m2 w dzielnicy Wrotków, ul. Nałkowskich - blisko Zalewu Zemborzyckiego, zieleni, tras rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł71,90 m² 6 675,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 72 m z loggią - Chełm, ul. Zachodnia II piętro Przedstawiamy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 350 m² 250,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budynek magazynowo-produkcyjny | ok. 230 m | działka 1 350 m | Snopków / Jastków park Na sprzedaż budynek magazynowy / hala o powierzchni ok. 350 m , zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

185 009 zł38 m² 4 868,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem na biznes! Parter, ul. Siedlecka - bezczynszowe! Szukasz miejsca, które połączy funkcję mieszkalną z potencjałem na prowadzenie własnego biznesu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł82 m² 1 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 037 m²

Na sprzedaż stary drewniany dom na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2037 m , położonych w gminie Rokitno, niedaleko Białej Podlaskiej. Cena: 130 000 zł. To nie jest ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,40 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. Kocka Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 500 m² 192,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka położona w miejscowości Dys, w malowniczym rejonie Doliny Ciemięgi. Świetna propozycja dla osób posiadających ciekawy pomysł na biznes. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 800 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! oferta sprzedaży działki żdanów, blisko zamościa Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Żdanów, zaledwie kilka minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 676 m² 176,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1676 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł282,60 m² 9 164,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zapraszamy do zakupu niepowtarzalnego, klimatycznego domu położonego na Środkowym Roztoczu, w otoczeniu lasów, w odległości ok. 170 m od rzeki Wieprz, przysłowiowy "rzut beretem" do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie, 14 arowa łąka nad rzeką! Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca tereny zielone znajdujące się na zboczu bezpośrednio nad rzeką Ciemięgą w otoczeniu pól i łąk. Wg.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij