dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagrody Łukowieckie

Zagrody Łukowieckie,lubelskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1019 m2 zabudowana domkiem szkieletowym z 2021 roku. Znajduje się w spokojnej okolicy Kunowa ok. 200m od jeziora. Działka jest ogrodzona i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wolińskiego, wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zemborzyce Podleśne,lubelskie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Zemborzyce Podleśne ( gmina Konopnica), ul. Kukułcza. Działka o pow. 3000 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

980 000 zł137 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy parterowe z garażem dwu stanowiskowym w stanie Deweloperskim o powierzchni 137,38 m2, na działce o pow.ok 600 m2 w miejscowości Dominów cicha spokojna okolica domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

1 148 000 zł89 m² 12 885,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 89,09 m2, położony na II piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Budynek o minimalistycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Lublin,lubelskie

351 875 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania deweloperskie w Lublinie Osiedle Rumiankowe Zacisze Oferuję eleganckie i funkcjonalne mieszkania w nowym budynku deweloperskim, położonym w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

763 436 zł70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowy funkcjonalny apartament 70,04 m z tarasem 66,26m , usytułowany na nowoczesnym osiedlu w niezwykle atrakcyjnej części miasta: lublin czuby, ul. Kaczeńcowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Botaniczna

Lublin,lubelskie

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1980

Trzy wydzielone mieszkania bezczynszowe ze współwłasnością działki: parter 3 pok. 91m2 + garaż i przyziemie 55m2 w cenie 610000 zł, i piętro 3 pok. 84m2 w cenie 530000 zł, II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Motycz

Motycz,lubelskie

339 000 zł2 514 m² 134,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Motycz, położona tuż za granicami Lublina, o powierzchni ok. 25a, z wydanymi bezterminowo warunkami zabudowy. Wymiary: powierzchnia 2514 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Motycz,lubelskie

199 500 zł3 000 m² 66,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz w gminie Konopnica. Informacje o nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Trojaczkowice,lubelskie

299 000 zł2 246 m² 133,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka budowlana położona w Trojaczkowicach gmina Niedrzwica Dużą o powierzchni 2246 m2 oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako mr - Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

560 000 zł54 m² 10 292,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z wc - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

2 188 000 zł115 m² 18 993,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

651 360 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 52,57 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja zrealizowana. Dodatkowe informacje: - dodatkowo płatny vat, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Chełm,lubelskie

369 900 zł45 m² 8 178,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Chełma | 45,23 m | pierwsze piętro l Gotowe do zamieszkania z miejscem postojowym w cenie! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Strupin Duży,lubelskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedasz działka 17ar na której zostało wybudowane w latach 50-60tych budynek mieszkalny, budynek gospodarczy, warsztat kuźnicki. Dodatkowo jest garaż z kanałem i pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

915 000 zł66 m² 13 912,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,77 m2 zlokalizowane przy ul. Chabrowej na Sławinie. Do mieszkania przynależy duży ogród o powierzchni 70 m2. Wykończenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dęblin,lubelskie

345 000 zł54 m² 6 374 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ciekawa alternatywa! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Lotnisko w Dęblinie Mieszkanie o powierzchni 54,13 m znajduje się na 4 piętrze i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Lublin,lubelskie

871 200 zł88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość pod zamieszkanie lub inwestycję w Lublinie, położona w samym centrum miasteczka akademickiego - ul. Sowińskiego 8/6. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Lublin,lubelskie

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie 51 m na 2. piętrze w ogrodzonym bloku z miejscami postojowymi zlokalizowane przy ul. Legionowej 21 (wieniawa, lublin). Na 51 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowica

Dąbrowica,lubelskie

319 000 zł1 500 m² 212,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowica, ul. Wiśniowa 10 min od centrum lublina W pełni uzbrojona ______________________________________ Na sprzedaż działka W dąbrowicy zaledwie 1 km od granicy z Lublinem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

800 000 zł112 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:79 800 m²

Pięknie położone siedlisko składające się z gruntu 7,8 ha ( w tym 3 zbiorniki wodne) zabudowanego budynkiem mieszkalnym typu jednorodzinnego oraz budynkiem mew ( małej elektrowni wodnej) nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Lublin,lubelskie

549 185 zł46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

799 000 zł1 184 m² 674,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna, widokowa, działka budowlana w Nałęczowie, położona tuż przy Parku Zdrojowym, o powierzchni ok. 12a, z dostępem do mediów. Nieruchomość z wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Długie,lubelskie

1 270 000 zł121 m² 10 522,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowy dom parterowy z 2024 roku gotowy do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie oraz bliskość Lublina i Turki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Lublin,lubelskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż dom o powierzchni około 300 m położony w dzielnicy Węglin Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

450 000 zł45 m² 10 044,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: dwa pokoje o pow. 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

549 000 zł54 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Sławin, os. Botanik - salon z aneksem, łazienka z wc oraz pokój z wyjściem na balkon. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Lublin,lubelskie

624 788 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

650 000 zł64 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,12 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

385 000 zł34 m² 11 482,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Kawalerka o pow. 33,53m2 na parterze / z III w bloku z 2012 r. na Węglinku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zemborzycka

Lublin,lubelskie

343 271 zł26 m² 13 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, o powierzchni 25,61 m2, znajdująca się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

289 000 zł1 018 m² 283,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Marianka w gminie Niedrzwica Duża o powierzchni 1018m2! Miejsce zapewnia prawdziwy spokój i bliski kontakt z naturą. To świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

855 000 zł146 m² 5 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi ( lewa połowa ) wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim, gotowy do wykończenia. Powierzchnia 146 m2 na działce 350 m2. w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwińskiego

Lublin,lubelskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Rogóźno,lubelskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Domek letniskowy nad jeziorem Łukcze na działce o pow 800m2. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

2 355 750 zł174 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 174,5m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij