dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 124 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

447 640 zł38 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

408 999 zł37 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

472 000 zł56 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferowana nieruchomość to słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na osiedlu lsm (ul. Grażyny). Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Okuninka

Okuninka,lubelskie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam ogromną przyjemnością przedstawić Państwu tę niezwykłą nieruchomość, doskonałą zarówno dla osób pragnących znaleźć spokój i ucieczkę od miejskiego zgiełku, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

420 000 zł46 m² 9 170,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 45,8 m2 - lsm, lublin. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, zlokalizowane na cenionym osiedlu lsm w Lublinie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

489 000 zł41 m² 11 938,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 2 pokoje z ogromnym balkonem! Najbardziej pożądana lokalizacja Węglin, ul. Koralowa Szukasz idealnego mieszkania na start, przytulnego gniazdka lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Biała Podlaska,lubelskie

295 000 zł51 m² 5 750,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta tylko U nas! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. piętrze przy ulicy Bolesława Chrobrego. Układ mieszkania: 3 jasne pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Biała Podlaska,lubelskie

250 000 zł37 m² 6 771,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Dzień dobry sprzedam mieszkanie wraz z piwnicą i miejscem parkingowym. W mieszkaniu zostają meble i urządzenia widoczne na zdjęciach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane w Lublinie w dzielnicy Bronowice (w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Felicity oraz Muzeum Państwowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

559 007 zł50 m² 11 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Wolińskiego inwestycja firmy Żagiel Dom (jeden z najlepszych deweloperów w Lublinie) na nowo wybudowanym osiedlu Active City na Wrotkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

344 777 zł29 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lublin,lubelskie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący, parterowy dom budowany wg projektu "w Lipiennikach"z modyfikacjami, położony z dala od gwaru miasta. Bez podatku pcc. Termin odbioru do użytkowania - III kwartał 2026r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stoczek

Stoczek,lubelskie

859 000 zł21 300 m² 40,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlano-rolna z zabudowaniami - Spiczyn, okolice Kijan Na sprzedaż atrakcyjna działka o imponującej powierzchni i doskonałym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

405 000 zł48 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Odlewniczej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Promienna

Zawadówka,lubelskie

119 000 zł1 200 m² 99,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w miejscowości Zawadówka, gmina Chełm. Nieruchomości powstały w wyniku zatwierdzonego podziału geodezyjnego i sprzedawane są jako oddzielne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Lublin,lubelskie

650 000 zł75 m² 8 633,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferuję mieszkanie w samym sercu Lublina, w bezpośredniej lokalizacji Placu Litewskiego. Zadbana, klimatyczna kamienica! Miejsca parkingowe za bramą sterowaną pilotem! Bez piecyka gazowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Turka,lubelskie

379 000 zł48 m² 7 830,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,40 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Bukowej 14, w miejscowości Turka, gm. Wólka, pow. lubelski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

446 800 zł41 m² 10 948,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

670 000 zł70 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,6 m położone w Jakubowicach Konińskich przy ul. Lubelskiej, tuż przy granicy Lublina. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

420 000 zł58 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu przestronne, widne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy lsm os. Słowackiego ( 5 min. pieszo do Wyższych Uczelni). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

845 000 zł91 m² 9 265,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Uniszowice,lubelskie

1 100 000 zł6 100 m² 180,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa - Uniszowice, gm. Konopnica, 2,5 km od granic Lublina i ul. Wojciechowskiej. Działka o pow. 6100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

290 777 zł26 m² 11 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczowa

Lublin,lubelskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Ponikwoda przy ulicy Bluszczowej 2a. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z windą, jednostronne skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

870 000 zł73 m² 11 973,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zastanawiasz się nad zmianą miejsca zamieszkania na nowe? Bez remonty? Miejsce Gotowe do wprowadzenia się? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! Zadzwoń! Umów się na prezentację! opis nieruchomości Ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Drelów,lubelskie

240 000 zł200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nie przegap okazji siedlisko z działką (2500m2)w cenie mieszkania! Sprzedaż nieruchomości w cenie 250 000tys zł / 72m2 powierzchni użytkowej w malowniczej miejscowości Drelów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boduszyn

Boduszyn,lubelskie

799 000 zł130 m² 6 162,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania połówka bliźniaka (prawa lub lewa do wyboru) w stanie deweloperskim w miejscowości Boduszyn (gmina Niemce). Dom posadowiony na działce 700 m2 o wymiarach 15,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Kraśnik,lubelskie

159 000 zł34 m² 4 655,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,15 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1952 roku przy ul. Wyszyńskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

1 190 000 zł137 m² 8 686,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 137 m2, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie, w dzielnicy Węglin Północny. . Dom składa się 2 kondygnacji: piwnica - kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

350 000 zł800 m² 437,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka o powierzchni 800 m2, w samym środku lasu zabudowana drewnianym domkiem letniskowym. Położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim w miejscowości Rogóźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

389 900 zł45 m² 8 626,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazyjna cena na kultowym osiedlu lsm ul. Balladyny. Idealna pod inwestycję lub do własnej aranżacji. Metraż i układ: - powierzchnia: 45,20 m2: - piętro 2/2, - układ: duży salon ok. 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wolica

Wolica,lubelskie

235 000 zł110 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego siedliska położonego w malowniczej miejscowości Wolica, z dala od miejskiego zgiełku, otoczonego pięknymi polami i łąkami. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 975 000 zł240 m² 8 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

*** tylko U nas *** Mam do zaoferowania rodzinny dom o łącznej powierzchni 240m2 zlokalizowany na Węglinie w Lublinie, z 2003 roku. Działka 1100 m2, z drzewkami owocowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

370 000 zł2 500 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2,5 km od Kazimierza Dolnego, dojazd drogą asfaltową. Autem 5 min., pieszo 25 min. 500 m. winnica Kazimierskie Wzgórza; 1 km. stadnina koni, agroturystyka Dworek w Wylągach; 45 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

319 000 zł41 m² 7 818,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Lublinie. Lokalizacja: ul. Probostwo, lublin Powierzchnia: 40,8 m Piętro: 4 (w kameralnym bloku) Opis nieruchomości: oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krobonosz

Krobonosz,lubelskie

210 000 zł73 m² 2 895,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 054 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, gdzie możesz w pełni cieszyć się życiem w zgodzie z naturą? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Do sprzedania jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

489 000 zł55 m² 8 826,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m , położone na 1/2 piętrze w kameralnym, niskim bloku na ulicy Grażyny dzielnica lsm. Układ pomieszczeń: dwa ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siennica Królewska Mała

Siennica Królewska Mała,lubelskie

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Dom z dużą działką 2 ha Siennica Królewska Mała Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Siennica Królewska Mała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

1 740 000 zł297 m² 5 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeźnica Leśna

Brzeźnica Leśna,lubelskie

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m w Brzeżnicy Leśnej. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2025 roku na działce.