dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Puławy,lubelskie

220 000 zł40 m² 5 551,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 40,35 m Puławy, ul. Leśna 25. Nowa cena: 220 000 zł! Tylko 5400 zł/mkw. Dobra propozycja dla osób szukających jasnego, funkcjonalnego mieszkania w rozsądnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turowola

Turowola,lubelskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 032 m²

Rezerwacja do 27.03. Na sprzedaż siedlisko w Turowoli, gmina Puchaczów Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Turowola (gmina Puchaczów), idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Majdan Zahorodyński

Majdan Zahorodyński,lubelskie

135 000 zł594 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka turystyczno-usługowa o powierzchni 600 m2, położona w malowniczej miejscowości Majdan Zahorodyński, bezpośrednio nad zalewem. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Dęblin,lubelskie

438 000 zł92 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie o loftowo-rustykalnym charakterze, położone w pięknie zachowanej kamienicy z 1890 roku. Przestrzeń o wysokości ponad 4 metrów, oryginalne belki stropowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Lublin,lubelskie

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,30m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Żarnowieckiej w dzielnicy lsm w Lublinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafirowa

Lublin,lubelskie

699 000 zł77 m² 9 093,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,87m2 na III i IV piętrze w bloku z 2001 r. przy ul. Szafirowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

200 000 zł3 152 m² 63,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Strzyżewice w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 3152 m2. numer działki 1032/7 W mpzp oznaczenie mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Betonowa

Lublin,lubelskie

559 000 zł67 m² 8 318,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 67,21 m , położone na 1. piętrze w kameralnym bloku przy ul. Krochmalnej i ul. Betonowej. Jasne, przestronne, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Lublina dzielnica Rury, osiedle Piastowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wolińskiego, wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na lsm! Dwa pokoje, balkon z widokiem na zieleń zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy przy ul. Wajdeloty 11 (lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Lublin,lubelskie

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Chełm,lubelskie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Granicznej w Chełmie, w wygodnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośredniej okolicy znajduje się mosir oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niepodległości

Chełm,lubelskie

343 000 zł72 m² 4 744,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 72,5 m Centrum osiedla Dyrekcji w Chełmie, super ustawne, z dużym potencjałem, do remontu Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Długie,lubelskie

1 350 000 zł121 m² 11 185,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowy dom parterowy z 2024 roku gotowy do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie oraz bliskość Lublina i Turki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trawniki-Kolonia

Trawniki-Kolonia,lubelskie

459 000 zł90 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 90 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Trawniki Kolonia Gmina Trawniki Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

2 188 000 zł115 m² 18 993,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

347 352 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

250 000 zł58 m² 4 280,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacjana sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Biała Podlaska, ul. Kopernika Przedstawiam ofertę mieszkania o funkcjonalnym układzie i dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

599 000 zł42 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 41,85 m2 na IV piętrze / z XVIII w Lublinie, ul. Pana Balcera - Metropolitan. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świdnik Duży Drugi

Świdnik Duży Drugi,lubelskie

670 000 zł92 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 92,5 M2 W świdniku*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92,5 m , z balkonem 8 m2, położone na trzecim piętrze w niskim bloku z lat 80-tych przy ul. Reja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

1 720 000 zł68 m² 25 194,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż: luksusowy apartament 68 m z prywatną siłownią garażem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Czwartaków w Lublinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

60 000 zł16 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym na -1 / 1 piętro w budynku przy ul. Relaksowej 25 na Sławinku, osiedle Botanik. Wjazd do budynku od ul. Relaksowej. Szlaban i brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

1 040 000 zł122 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania nieruchomość 4 pokojową, o łącznej powierzchni użytkowej 122m2 umiejscowioną na 3 piętrze z 3 bez windy w jednej z topowych lokalizacji w Lublinie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tomaszowice-Kolonia

Tomaszowice-Kolonia,lubelskie

273 000 zł1 400 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Tomaszowice-Kolonia (gmina Jastków) o powierzchni 1400 m2. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 18,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Ponikwoda przy ulicy Bluszczowej 2a. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z windą, jednostronne skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płouszowice,lubelskie

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż: dom wolnostojący Komfortowy, jednopiętrowy, energo-oszczędny dom z 2009 r. , wykonany przez niemiecką firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jagodno

Jagodno,lubelskie

600 000 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od kupującego! T e ldziałka rekreacyjna nad J. Zagłębocze Z domem Z bali W atrakcyjnym I klimatycznym położeniu. Bardzo ładna działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

780 000 zł110 m² 7 107,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni wśród Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Dęblin,lubelskie

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 63,0 mkw, 3 pokoje,piwnica położone na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie jest jasne i nowoczesne, idealne dla młodej rodziny, pary. Wnętrze po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Lublin,lubelskie

699 000 zł60 m² 11 597,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,27 m przy ul. Szewskiej 7 na Ip. / ivp., składające się z trzech oddzielnych, ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łęczna,lubelskie

425 000 zł70 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,98 m , położonego w spokojnej części Łęcznej przy ul. Staszica 21. To idealna propozycja dla par, rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kożanówka

Kożanówka,lubelskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 184 m²

To wyjątkowe miejsce, idealne dla miłośników przyrody, szukających siedliska z prawdziwym charakterem. Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i odkrycia wszystkich atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Lublin,lubelskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 59,5 m 2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Dembowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł64 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Biedronki na Czubach Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie (jedna z garderobą). Oddzielna kuchnia. Łazienka, osobno wc. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin - Czechów Północny , ul. Stanisława Szpinalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

4 999 000 zł571 m² 8 754,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz wyjątkowego lokalu usługowego, który stanie się nie tylko przestrzenią do pracy, ale także wizytówką Twojego biznesu? Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 571 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasutów

Nasutów,lubelskie

739 000 zł93 m² 7 916,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! jak kupić ? wpłacasz 1% zaliczki przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! po uzyskaniu kredytu lub przy finansowaniu gotówkowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

653 660 zł71 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,05 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrobów-Kolonia

Skrobów-Kolonia,lubelskie

1 390 000 zł255 m² 5 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 180 m | 2100 m działki | Możliwość wydzielenia gruntu | okolice Lubartowa Dom z charakterem. Przestrzeń, która pracuje na Twoją.