dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

449 000 zł38 m² 11 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy ul. Nowomiejskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

466 000 zł31 m² 14 878,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio jasną i funkcjonalną kawalerkę z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na terenie ogrodzonego osiedla. Przynależy do niego komórka o pow. 5,19 m2 oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

365 000 zł36 m² 10 138,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prezentujemy ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na osiedlu im. Bolesława Prusa (lsm), przy ul. Nadbystrzyckiej 85 miejscu cenionym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

2 900 000 zł441 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bulwarowa

Chełm,lubelskie

99 000 zł893 m² 110,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmie, ul. Bulwarowa (boczna ul. Pszennej) Działka o nr 216/11 (objęta mpzp jako teren zabudowy jednorodzinnej). Działka charakteryzuje się płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

800 000 zł136 m² 5 903,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Janówek, gm. Piaski, powiat Świdnik, województwo lubelskie. Dom jednorodzinny wolnostojący z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Mniszkowa

Jacków,lubelskie

208 000 zł1 458 m² 142,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową - 1458 m - Jacków, 5 km od Świdnika Na sprzedaż działka o powierzchni 1458 m , położona w miejscowości Jacków , zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

661 085 zł61 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 60,65m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbarska

Lublin,lubelskie

463 000 zł33 m² 14 124,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni niecałych 33m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Rzeczyca

Rzeczyca,lubelskie

199 000 zł9 500 m² 20,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż działka 1 ha - Rzeczyca, 7km od Kazimierza Dolnego** Sprzedam działkę (w trakcie zmiany mpzp na działkę siedliskową) o powierzchni 1 hektara, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

449 000 zł45 m² 10 067,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Położone jest na dziewiątym piętrze w bloku z windą przy ul. Króla Rogera w dzielnicy Czechów w Lublinie. Przedstawiane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

538 000 zł63 m² 8 499,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,30m2 na III piętrze / z IV w bloku z 1991 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

683 000 zł85 m² 7 997,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,40m2 na II piętrze / z IV w bloku z 1988 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

660 000 zł61 m² 10 883,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,64m2 na II piętrze / z III w bloku z 2016 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lublin,lubelskie

995 000 zł116 m² 8 577,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupoziomowe 4 pokoje | 96 m | Czuby / Poręba | gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

469 000 zł33 m² 14 212,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Idealna na start, pod wynajem lub dla singla - kawalerka z widokiem na rezerwat | Wyposażona i gotowa do wprowadzenia | Onyksowa (węglin Południowy, lublin) Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

511 842 zł41 m² 12 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Atuty inwestycji: mieszkanie z balkonem Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X w Lublinie, ul. Droga Męczenników Majdanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

1 498 000 zł99 m² 15 189,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywny apartament 98,62 m | 2 balkony | 2 garderoby | przy Ogrodzie Saskim Na sprzedaż przestronny i elegancki apartament o powierzchni 98,62 m , położony w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Lubartów,lubelskie

540 000 zł74 m² 7 249 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym i monitorowanym budynku na jednym z najbardziej funkcjonalnych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Lublin

Lublin,lubelskie

280 000 zł20 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Wyremontowana niedawno kawalerka typu studio, o powierzchni 20m2. 6 piętro wieżowca w os. Mickiewicza na lsm. Pokój z dużym balkonem, otwarta, przechodnia kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 390 000 zł194 m² 7 181,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Uwaga! ostatni wolny dom W tej inwestycji! Na sprzedaż dom B1.02 w zabudowie bliźniaczej, położony w Jakubowicach Konińskich, w pobliżu ul. Lubelskiej. Powierzchnia 188,12 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leonów

Leonów,lubelskie

899 000 zł81 m² 11 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom wolnostojący z Fotowoltaiką o powierzchni użytkowej 80,60 m w Leonów. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2009 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Puławy

Puławy,lubelskie

286 000 zł5 051 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Starosta puławski działając na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.), oraz Zarządzenia Nr 316.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

469 000 zł75 m² 6 275,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

#rezerwacja# Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Sidorskiej 39-43 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 74.73m2, znajduje się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orchówek

Orchówek,lubelskie

147 000 zł651 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 651 m2 położona w przy ul. Kropli Rosy w Orchówku ( jezioro Glinki) Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Lublin,lubelskie

925 000 zł74 m² 12 447,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Rewelacyjne mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Ponikwodzie! Usytuowane jest na parterze niskiego, czterolokalowego budynku z 2020r. Układ mieszkania to: - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 049 000 zł122 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż dom 2b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,46 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa

Lublin,lubelskie

419 000 zł1 222 m² 342,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Lublin, ul. Makowa 1222 m Marzysz o przytulnym domu w spokojnej, zielonej i bezpiecznej okolicy, a jednocześnie w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Biała Podlaska,lubelskie

337 000 zł50 m² 6 754,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, położone przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 49,89 m , położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

467 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal inwestycyjny nr 7 o pow. 38,99 m2 Na sprzedaż lokal inwestycyjny zlokalizowany na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

460 000 zł52 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - ul. Dożynkowa, lublin Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,16 m , położone na 1. piętrze w bloku z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,lubelskie

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny z 1926 r., położony w Piaskach. Bardzo dobra lokalizacja, w centrum miejscowości. Działka o powierzchni 200 m2, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pomyków

Pomyków,lubelskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Cisza, spokój, lasy, stawy. Zadrzewiona działka w dobrze skomunikowanym miejscu. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Od ulicy - zadrzewiona, dzięki czemu dom oraz postała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnik,lubelskie

380 000 zł45 m² 8 353,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2/3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Świdniku na ul. Racławickiej. 3 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie przeszło remont kilka lat temu podczas, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

786 240 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal usługowy o pow. 60,48 m2 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Śródmieściu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

598 000 zł52 m² 11 420,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - ul. Niecała 12 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina przy ul. Niecałej. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

703 591 zł85 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Najlepiej usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Kraśnik,lubelskie

799 000 zł151 m² 5 282,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o łącznej powierzchni 151,26 m , z czego 102,29 m to powierzchnia.