dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

313 125 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal inwestycyjny nr 11 o pow. 25,05 m2 Na sprzedaż lokal inwestycyjny zlokalizowany na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

349 830 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 111 000 zł124 m² 8 995,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Na sprzedaż dom 1a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 548,38 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

611 728 zł59 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 58,82 m2 w nowej inwestycji nad Zalewem Zemborzyckim. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni z wyjściem na balkon. - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

628 220 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Berdyszcze

Berdyszcze,lubelskie

1 100 000 zł10 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1 ha przy granicy Polska-Ukraina Idealna pod spedycję i magazyn. Lokalizacja, która pracuje na Twój zysk! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 10 000 m (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

300 000 zł1 005 m² 298,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Niemce przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową mn:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

339 000 zł35 m² 9 652,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność rozłożona na kilka rat, dogodna forma dla Kupujacego. Mieszkanie dwupokojowe, w cenie ogródek. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

820 000 zł86 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedmiot sprzedaży stanowi czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85.65 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z 2008 roku. Zamknięte, prestiżowe osiedle przy ul. Popiełuszki 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 190 000 zł143 m² 8 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesne bliźniaki w Rudniku | przestrzeń, spokój i szybki dojazd do Lublina Na sprzedaż dwa komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, połączone wyłącznie garażami, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

634 900 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,49 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rymwida

Lublin,lubelskie

534 900 zł47 m² 11 284,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Oferuję bardzo ciekawe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Rury przy ul. Rymwida 8 Nieruchomość przeszła generalny remont, a ty możesz być pierwszym jego właścicielem w tym stanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z wystawą okien od strony południowej i wschodniej , znajdujące się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Jest trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

690 000 zł57 m² 12 041,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze nowoczesnego, pięciopiętrowego bloku z 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

541 858 zł54 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 w nowej inwestycji na Wyścigowej, bardzo blisko centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Przybysławska

Wola Przybysławska,lubelskie

1 198 700 zł180 m² 6 659,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 997 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Woli Przybysławskiej o powierzchni użytkowej wynoszącej 180 m2 wraz z budynkami gospodarczymi o powierzchni 300 m2 i 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 390 000 zł194 m² 7 181,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Uwaga! ostatni wolny dom W tej inwestycji! Na sprzedaż dom B1.02 w zabudowie bliźniaczej, położony w Jakubowicach Konińskich, w pobliżu ul. Lubelskiej. Powierzchnia 188,12 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Chełm,lubelskie

178 000 zł38 m² 4 675,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie z ogródkiem na parterze - Chełm, ul. Wiejska - 38,07 m + duża piwnica Szukasz mieszkania z potencjałem, w spokojnej lokalizacji, z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanówka

Polanówka,lubelskie

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Oferujemy do sprzedania atrakcyjną posiadłość oddaloną kilka kilometrów od Kazimierza Dolnego. Możliwość zakupu z pełnym wyposażeniem, wszystko zachowane w kazimierskim klimacie. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żuków Pierwszy

Żuków Pierwszy,lubelskie

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Na sprzedaż malownicze siedlisko przy rzece na 85-arowej działce wraz z dwoma budynkami gospodarczymi. Nieruchomość jest położona w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Głuszczyzna

Głuszczyzna,lubelskie

390 000 zł2 800 m² 139,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

biuro nieruchomości Lublin * Działka do zabudowy 4 km od Lublina - świetna lokalizacja! Na sprzedaż ustawna działka w miejscowości sąsiadującej z Lublinem. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! możliwość oglądania mieszkań codziennie od godziny 8:00 do 15:00! ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

880 530 zł84 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 42m2. Łazienka z wc 5,97m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

613 450 zł63 m² 9 799,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, usytuowane na drugim piętrze. Idealny rozkład pomieszczeń! Osiedle znajdować się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

1 150 000 zł57 m² 20 289,30 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży apartament w prestiżowym budynku Unia Art Residence przy alejach Racławickich 10 Piękne widoki, wystawa okien od wschodu na al. Krakowskie Przedmieście, centrum Spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

469 000 zł56 m² 8 411,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na osiedlu Snopków Park, widok na wąwóz. Bardzo dobry i szybki dojazd do Lublina, blok oddany do użytkowania i mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

431 200 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! możliwość wejścia na budowę codziennie od godziny 8:00 do 18:00! ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia ), usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mętów

Mętów,lubelskie

797 000 zł123 m² 6 479,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażami w miejscowości Mętów o powierzchni ok. 123 mkw. Mpk 600 metrów Nr budynku A Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wierzchowiska

Wierzchowiska,lubelskie

450 000 zł13 741 m² 32,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* bez żadnej prowizji od Kupującego * * Dostępna tylko u Nas * Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 13741m2 zlokalizowaną w miejscowości Wierzchowiska Drugie. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

317 625 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 4 o pow. 25,41 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Lublin,lubelskie

420 000 zł46 m² 9 172,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.79 m , usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku przy ul. Motorowej w Lublinie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

650 000 zł52 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, kompletnie wykończone na nowym osiedlu Panorama w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z windą w nowoczesnym bloku. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

2 398 000 zł266 m² 9 015,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2018

Dwa mieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie na parterze o pow. 66m2 z ogrodem: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

495 000 zł42 m² 11 813,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

479 000 zł50 m² 9 547,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność rozłożona na kilka rat, dogodna forma dla Kupujacego. Mieszkanie dwupokojowe, ale można przerobić na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Lublin,lubelskie

390 000 zł34 m² 11 317,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Lublina - ul. Wschodnia! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,46m2, zlokalizowane w centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

681 219 zł69 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 68,81 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Lokal znajduję się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 102 000 zł122 m² 8 996,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż dom 2b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,46 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 159 800 zł90 m² 12 843,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Energooszczędny dom w Bystrzejowicach Pierwszych pod Lublinem | ~91m + duża działka 4593m Roczne koszta utrzymania domu (wszystkie rachunki) mieszczą sie w 400 pln! Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Kock

Kock,lubelskie

599 000 zł16 342 m² 36,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* bez żadnej prowizji od Kupującego * * Dostępna tylko u Nas * Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 16342m2 zlokalizowaną tuż przy granicy Kocka. Obręb to Białobrzegi Kolonia. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pola

Świdnik,lubelskie

1 050 000 zł199 m² 5 276,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:199 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom w zabudowie bliźniaczej Lokalizacja: świdnik ul. Partyzantów (os. Adampol) Powierzchnia użytkowa domu 199,06 m2 (parter 73,07 m2, piętro 70,37 m2,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij