dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 126 ogłoszeń

990 000 zł8 800 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojej firmie rozwój, doskonałą logistykę i realny potencjał wzrostu wartości? Ta oferta to coś więcej niż działka to gotowa przestrzeń pod biznes.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł154,10 m² 2 070,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 154 m2 w centrum Michowa. Lokal znajduje się na parterze z wejściem od frontowej ulicy budynku z cegły z lat 90siątych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł120 m² 6 308,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Dom wolnostojący w centrum Chełma, o powierzchni blisko 120 m , posadowiony na działce 307 m , po całkowitym remoncie. Obok budynku znajduje się garaż. Na parterze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł180 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Polecam na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, realizowany według indywidualnego projektu, położony w kameralnej części Rudnika w otoczeniu nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 200 zł40,69 m² 11 998,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 090 zł43,05 m² 12 499,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż, powierzchnia około 38m2, krasnystaw , Centrum Doskonała lokalizacja, lokal w ścisłym centrum miasta, sala sprzedaży plus zaplecze socjalne z toaletą, duże.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł859 m² 593,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 278 m²

Na sprzedaż pensjonat z domem mieszkalnym położony na dużej, przestrzennej działce o powierzchni 4278 m2 w miejscowości Liszna w województwie lubelskim, w powiecie bialskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł137,38 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak w Dominowie idealny dla rodziny Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy w Dominowie, zaledwie 20 min od centrum Lublina! Ponad 137 m2, 4 komfortowe pokoje, otwarta przestrzeń, duża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralna rekreacyjna działka nad Wisłą w pobliżu Kazimierza Dolnego. Powierzchnia 15000mkw. Położona na obszarze Natura 2000. Miejscowość Podgórz. Z działki rozciąga się przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,34 m² 8 417,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53.34 m , położone na 2. piętrze w bloku 2-piętrowym bez windy przy ul. Skautów 5 (lublin, wieniawa). To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł350 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom jednorodzinny z 1988 roku w doskonałej lokalizacji na Sławinie o powierzchni całkowitej ok.350 m2 i użytkowej ok 210 m2 usytuowany na działce o powierzchni 450 m .

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 392 m² 85,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: gromada, gm. Biłgoraj : W kilku słowach: działka zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej nr 853 na terenach zabudowy produkcyjnej i magazynowej. : informacje podstawowe: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł10 477 m² 56,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rolno - budowlana działka. Gmina Jastków Do sprzedania działka w bliskiej odległości od Lublina. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszczeniem realizacji budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ciekawa alternatywa w Dęblinie dla osób szukających własnego mieszkania w spokojnej okolicy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na drugim piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł268 m² 5 186,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania wynajęty budynek biurowo - usługowy o powierzchni użytkowej 269 m2 położony w okolicy ulicy Turystycznej w Lublinie. Oferowana nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł2 645 m² 188,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni idealnej do realizacji marzeń o własnym domu. Działka znajduje się w malowniczej lokalizacji w Jastkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Malownicza Nieruchomość w Stefanowie - Twój Raj wśród Natury! Z radością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1,7 hektara, położonej w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 000 zł115,63 m² 5 076,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż nowy, środkowy segment w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Sławacinek Stary (nieopodal Lewiatana), zaledwie 3km od Białej Podlaskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 358 m² 117,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1358 m2 położona w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Według mpzp oznaczona jest symbolem rm - tereny zabudowy zagrodowej. Szerokość około 18.

Szczegóły ogłoszenia

328 912 zł48,80 m² 6 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m2 na Osiedlu Bobrowniki w Łęcznej. Bliskość szkoły a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 915 m² 4 699,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna na sprzedaż hale przemysłowe w Milejowie, woj. lubelskie lokalizacja Na sprzedaż oferujemy obiekt komercyjny położony w Milejowie-Osadzie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł13,50 m² 15 259,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu kawalerki/lokalu położonego w centrum Lublina. Ze względu na świetną lokalizację, nieruchomość doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł136,74 m² 7 276,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mamy w sprzedaży prawdziwą gratkę - dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na dużej, ponad 5-arowej działce. W idealnej lokalizacji - zielone Prawiedniki z dobrym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł210 m² 1 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 536 m²

Dom do wykończenia według własnej aranżacji, położony w urokliwej i spokojnej miejscowości gminnej! Wola Mała 27, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: urokliwa, bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł11 478 m² 43,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna 1.1478ha - Rzeczyca, 7km od Kazimierza Dolnego. Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Rzeczyca, zaledwie kilka kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł62,50 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania usytuowanego w malowniczej Woli Uhruskiej, które łączy w sobie komfort życia z bliskością natury. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 539 m² 153,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cisza i błogi spokój.! Działka budowlana o pow. 25 arów w podmiejskiej miejscowości w sąsiedztwie lasu Podlesie - Dereźnia Solska, gm. Biłgoraj Lokalizacja: atrakcyjne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł48,20 m² 8 983,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, znajdujące się na 6 piętrze w bloku z windą zlokalizowanym na Czechowie Południowym. Nowa instalacja elektryczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 962 m² 53,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona w Kraśniku przy ul. Przemysłowej o pow. 2962 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (zabudowa jednorodzinna wolnostojąca). Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł14 098 m² 37,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy, w miejscowości Kamieniczne (za Wilczynem), zaledwie 6 km od Białej Podlaskiej. Składa się z dwóch części:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano- usługowa z możliwością zbudowania 2 budynków w Turowoli - Kolonii. Nieruchomość położona jest tuż za Łęczną, blisko trasy krajowej 82, przy drodze utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,37 m² 8 579,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jasne, zadbane mieszkanie z klimatyzacją i dużą loggią gotowe do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,37 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł93,21 m² 9 108,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! "skowronkowa pod lasem" Dom wewnętrzny w zabudowie szeregowej z działką 170 m2 Lokalizacja ul. Skowronkowa, lublin.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł83,13 m² 9 984,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Farmaceutycznej w Lublinie (dzielnica Konstantynów), usytuowane na wysokim parterze w budynku z lat 80., wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

636 300 zł60,60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokojowe mieszkanie na Botaniku na 3 pietrze budynku z 2007 roku o powierzchni 60,60 m2. Na nieruchomość składają się: -Ustawny pokój dzienny o pow. 17,40 m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2000 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 468 m² 57,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż Siedlisko do odbudowy, o powierzchni 1468 m , położone w obrębie Michalów pgr, w malowniczej gminie Sułów na Roztoczu. To spokojne, otoczone zielenią miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 11 arów, położona w samym centrum Michowa - idealna propozycja zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna na sprzedaż Jakubowice-Kolonia, ul. Kalinowa, gmina Niemce Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6 600 m , składająca się z 3 800 m części budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 760 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 1760m2 szerokości aż 27m. Świetna lokalizacja na granicy Lublina i Świdnika z dojazdem ul. Piasecką lub al. Jana Pawła II. Możliwość zabudowy aż 60%.