dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 125 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

649 000 zł53,27 m² 12 183,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni | Węglin Południowy| Koralowa Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie, które łączy elegancję, funkcjonalność i bliskość natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 989 zł34,62 m² 15 510,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 617 zł32,33 m² 15 020,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 883 zł55,37 m² 17 119,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 999 zł107,60 m² 10 678,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w bliskiej odległości Starego Gaju w dzielnicy Węglin. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł70,50 m² 8 070,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 70,39 m , położone w spokojnej zaledwie 1 km od granic Lublina. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tatary w Lublinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, co gwarantuje komfort mieszkania w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł118,50 m² 7 257,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Mam na sprzedaż dom znajdujący się na ul. Świętochowskiego, w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Jest to funkcjonalny dom wolnostojący o pow. 118,5 m położony na spokojnym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 332 zł55,62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 200 zł55,80 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 659 zł43,47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na prężnie rozwijającym się osiedlu Borek, w Turce pod Lublinem. Działka 12,5m x 30m, teren płaski, oświetlona, posiada wszystkie media a nawet kanalizację miejską,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,84 m² 6 898,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,84 m , położone na 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 1962 roku. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,82 m² 14 061,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie znajduje się przy ul. Wyżynnej 10 w Lublinie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, wc i łazienki oraz balkonu, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł61,40 m² 8 452,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukają Państwo mieszkania na Czechowie ? Inwestycyjnego lub do remontu, z wykonaniem dla siebie z dbałością o każdy detal ? Idealnie się składa.mam takie mieszkanie w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł108,48 m² 5 623,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Wiosna na Osiedlu Podzamcze Łęczna Czas na nowe początki! Drodzy Państwo, mamy powody do świętowania! Chcemy ogromnie podziękować za Wasze zaufanie i niesamowite zainteresowanie naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 716 zł39,59 m² 10 197,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 370 zł37,94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe w hali garażowej są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 556 zł44,52 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł37,90 m² 10 817,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Niepodległości. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Niepodległości oferuje dobrą lokalizację, która spełnia oczekiwania związane.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł260 m² 3 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam przestronny dom w Lublinie na ul.Żelaznej. Powierzchnia 220 m2 Nieruchomość jest ogrodzona i położona na działce o powierzchni 250 m2 Świetnie nadaje się do zamieszkania przez.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65,78 m² 10 930,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnościa prezentujemy Państwu nieruchomość przy ulicy Relaksowej w Lublinie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części Lublina na spokojnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Pozytywistów. Lokalizacja: dzielnica usytuowana w bliskim sąsiedztwie do Centrum Miasta, zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w cichej i spokojnej miejscowości Jabłonna Druga, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej. Parametry nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zainwestuj w lokalizację, która wynajmuje się sama tuż przy Politechnice Lubelskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nadbystrzyckiej 21b w Lublinie naprzeciwko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49m2 z balkonem, idealne dla rodziny. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

| szerokie | bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż | 109 m2 | segment z ogródkiem | Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł74,49 m² 8 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jasne mieszkanie z dużym balkonem | Świetna lokalizacja | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 268 zł57,34 m² 10 782,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Koncertowej.Osiedle, z uwagi na wysokość zabudowy jest bardzo kameralne, a mieszkania: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł145 m² 13 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Lokalizacja: głusk to jedna z najbardziej urokliwych i spokojnych części miasta, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna, a codzienność płynie w znacznie wolniejszym i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

4 920 000 zł1 052,73 m² 4 673,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 973 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna. Kamienica, w całości wynajęta. Roi 7,8 % Doskonała lokalizacja przy ulicy Szczebrzeskiej zapewnia świetne warunki do rozwoju biznesu i pewny.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł255 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

To nie jest kolejny 'dom do remontu' ze starymi instalacjami to gruntownie zmodernizowana w 2024 roku rezydencja z fotowoltaiką, nowymi oknami 3-szybowymi i dwoma niezależnymi strefami.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, jasne, cieple, funkcjonalne, bardzo dobrze skomunikowane, mieszkanie po remoncie w 2023 i 2025, wymieniono instalacje hydrauliczną, elektryczna, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł208,35 m² 4 790,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Do sprzedania solidnie wykonany dom z 1978 r w Kraśniku o powierzchni całkowitej 208,35 m2 (138,90 m2 użytkowej). Dom posadowiony na działce o powierzchni 519 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alpha Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: przestronne i rozkładowe mieszkanie w zielonej części Czechowa. 3 osobne pokoje z możliwością zmiany aranżacji wnętrza. Po.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł48 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2 pok. 46,18 m2, pełna własność z udziałem w gruncie, usytuowane w kameralnym budynku (20 mieszkań) z lat 50-tych. Cegła. Wieniawa okol. ul.Legionowej. 2p./2p. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2030 m , położona w miejscowości Jabłonna Druga, w gminie Jabłonna, z wygodnym dojazdem i bardzo dobrym potencjałem pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Jakubowice Konińskie - Kolonia. Media : woda, prąd, gaz Wymiary działki : prostokąt o wymiarach -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 564 m² 77,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej pow. 2564 m2. Powiat: lubartowski. Gmina: kamionka. Miejscowość: starościn. Działka leży przy drodze asfaltowej, jest płaska i ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe, 35 m2, na wysokim parterze, bez balkonu, po remoncie, w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu dobrze rozplanowane, dwa ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 240 m , położony w miejscowości Komarów Dolny, na działce o powierzchni 26 arów. Na posesji znajdują się dodatkowo: duża stodoła garaż.

Szczegóły ogłoszenia

64 500 zł1 500 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Rezerwacja działki nr 1104/7 Spokojna okolica, dużo zieleni i przestrzeń na Twój wymarzony dom. Ta działka w Sarnowie łączy naturę z wygodnym dojazdem do miasta. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł727 m² 4 537,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:296 m²

Na sprzedaż Budynek Usługowo-Mieszkalny w Lublinie, władysława Kunickiego 82, dziesiąta Budynek usytuowany w pierwszej linii zabudowy, doskonale widoczny z ulicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 342 m² 88,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Bogucin, 19 km od centrum Lublina, szybki (około 15 minut) dojazd trasą s12/s17. Doskonały zjazd z eski. Blisko węzła bogucin/jastków, restauracji (karczma Bida) i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana