dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 804 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Annopol

Annopol,lubelskie

1 400 000 zł1 800 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Ofertą sprzedaży jest budynek w Annopolu, niegdyś zaadoptowany pod biurowiec. Budynek został podzielony na wiele pokoi z przeznaczeniem na przyszłą działalność hotelarską. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

393 984 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 21,71m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

790 000 zł79 m² 10 019 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nr B2.02 Czteropokojowe mieszkanie na I piętrze w budynku o zabudowie szeregowej na Czechowie. Salon z aneksem kuchennym o pow. 28,97m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy, pięknie wykończony nowy dom w Lublinie z 2023 roku. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

617 000 zł56 m² 10 986,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania w kameralnym budynku z tarasem 18mkw na zieleń i wysokie drzewa za oknem! Nieruchomość: kameralny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

539 000 zł39 m² 13 920,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze oddanego do użytkowania bloku w Centrum Lublina. Salon z aneksem kuchennym o pow. 15,74m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 9,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tomaszowice

Tomaszowice,lubelskie

119 000 zł1 500 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowią trzy działki budowlane położone w Tomaszowicach w gm. Jastków. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy działki nr III. Działka nr I - sprzedana Działka nr II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Lublin,lubelskie

429 800 zł36 m² 11 935,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie ul. Sokola, lublin (bronowice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,01 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbarska

Lublin,lubelskie

696 513 zł55 m² 12 680 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 54,93 m2, położone na 5 piętrze nowego 6-piętrowego budynku z windą, usytuowanego przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż do zamieszkania lub wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 45,24 m2, położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. # jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

650 000 zł55 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,12m2 zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym bloku. Lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji dla studenta! W sąsiedztwie lubelskie uczelnie - kul, umcs, up. Nieruchomość świetnie sprawdzi się jako lokata kapitału. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

399 000 zł38 m² 10 611,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Piastowskim, najpopularniejsza część lsm! Uczelnie Lubelskie w zasięgu 15 min spaceru! Nieruchomość idealna na wynajem bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sarny

Sarny,lubelskie

294 870 zł1 213 m² 243,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem nadającym się do rozbiórki, składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

544 000 zł57 m² 9 543,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Niepodległości, kalinowszczyzna, lublin Powierzchnia: 56,6 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 10 Rodzaj zabudowy: blok Rok budowy: 1973 Ogrzewanie: miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy na Wieniawie. Pokoje o pow. 16,47m2, 12m2, oddzielna kuchnia o pow. 7,83m2. Łazienka z wc 3,08m2, przedpokój 5,41m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Nałęczowie o pow. 107m2, na działce 607m2 do generalnego remontu Parter: - wiatrołap - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

636 985 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Trzypokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,16m2 z wyjściem na taras i ogródek. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Urzędów,lubelskie

99 000 zł1 500 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 500 mkw w Urzędowie przy ul. Leśnej. Możliwość zabudowy jednorodzinnej oraz bliźniaczej, a także prowadzenia usług. Wymiary 47*32 metry. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Biernackiego

Lublin,lubelskie

2 150 000 zł263 m² 8 170,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, ul. Biernackiego Przedmiotem oferty jest wolnostojący budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, położony w dzielnicy Śródmieście, ul. Biernackiego. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romera

Lublin,lubelskie

419 000 zł58 m² 7 241,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Cena: 419 000 zł | Powierzchnia: 57,86 m | Cena za m : 7 242 zł/m Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 4-pokojowego, położonego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

1 080 000 zł170 m² 6 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Dom wolnostojący budowany wg indywidualnego projektu, na działkach o łącznej powierzchni 1500m2 w Krępcu Parter: - wiatrołap - salon z kominkiem - kuchnia z jadalnią (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

625 000 zł70 m² 8 979,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Czteropokojowe mieszkanie na lsm Mieszkanie na parterze w bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Trzy sypialnie, jedna z wyjściem na balon. Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasienin-Kolonia

Krasienin-Kolonia,lubelskie

265 000 zł1 200 m² 220,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200m2 zlokalizowana w miejscowości Krasienin-Kolonia. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie jednorodzinnych domów wolnostojących oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

1 097 000 zł73 m² 15 027,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z antresolą na III piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wędrownej na Sławinie Poziom I - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc Antresola - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

470 943 zł48 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,4m2 z wyjściem na taras i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Biskupie

Lublin,lubelskie

350 000 zł4 243 m² 82,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlano-usługowo -rolna przy ul. Biskupie. Powierzchnia 4243m2, szerokość 25m. Komplet mediów: wodociąg, prąd, gaz, kanalizacja miejska i światłowód. W pasie zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

765 612 zł71 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 36,46m2. Łazienka z wc 4,43m2. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Turowola-Kolonia

Turowola-Kolonia,lubelskie

149 000 zł3 100 m² 47,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka, zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Turowola-Kolonia, położona w odległości około 6 km od Łęcznej. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr F o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

899 000 zł109 m² 8 225,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

525 000 zł57 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dodatkową sypialnią i tarasem 15 m | ul. Strzembosza | Ponikwoda | nowoczesne osiedle | miejsce postojowe w hali garażowej Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

289 000 zł10 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

771 291 zł60 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 31,24m2. Łazienka z wc 3,7m2. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tymiankowa

Lublin,lubelskie

636 300 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,60 m po generalnym remoncie, 10 min od centrum. W mieszkaniu były pierwotnie 3 pokoje i jest możliwość.