dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 128 ogłoszeń

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości w Janowie Lubelskim. Przestronny dom o powierzchni 230 m2, położony na działce o powierzchni 700 m2, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki położone w spokojnej i malowniczej części Janowa Podlaskiego. Idealna propozycja zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i letniego siedliska. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 022 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rekreacyjna o powierzchni 1022 m w miejscowości Łomnica, gmina Urszulin brama do Poleskiego Parku Narodowego! Położona w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

328 206 zł28,79 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym, usytuowane na parterze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł49,30 m² 6 186,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne do własnej aranżacji mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni 49,30 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom Z ogródkiem | 5 sypialni I 2 łazienki I gabinet I sala kinowa I bar I sala kominkowa I ogród I taras I działka I dla rodziny kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w dzielnicy Węglinek, w Lublinie. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 500 m² 66,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni aż 4500 m w samym sercu Dominowa w gminie Mełgiew. Atuty nieruchomości: wymiar działki: działka o wymiarach 22x194 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. 260 m2 położonego w Rąblowie na działce o pow. 8 300 mkw Opis nieruchomości: dom pow. 260 m2, składający się z: parter: - otwarty salonu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,60 m² 11 234,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję lub na start? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze informacje: lokalizacja: ul. Puławska 27 (dzielnica wieniawa)metraż: 31,6 m + piwnicapiętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 484 m² 74,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękne działki budowlane w Janowie (koło Chełma). Działki o powierzchni - nr działki -205/10- cena -80zl/m 141.000 zł- powierzchnia-. 1761m2 - sprzedana nr. działki - 205/11-.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł2 300 m² 509 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego lub działalność usługową w Lublinie w okolicy ulicy Zelwerowicza. W sąsiedztwie znajdują się głównie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł194,65 m² 5 646,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Dom wolnostojący, budowany zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką budowlaną, oddany do użytku w 2012 roku. Projekt luna II, wysokość pomieszczeń 270 cm, w domu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł119,15 m² 7 049,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ogrody kochanowskiego Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - komfort na który zasługujesz Nowoczesny dom bliźniaczy, który daje Ci pełną swobodę aranżacji i jednocześnie zapewnia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł720,20 m² 2 082,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Wyjątkowa oferta budynku magazynowo handlowego z zapleczem socjalno administracyjnym wraz z dwoma chłodniami o łącznej powierzchni użytkowej 720,20 m w Chełmie, ul. Okszowska 41.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 poziomy | 44,2 m | Konstantynów | bezczynszowe | do wykończenia Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone w kameralnym budynku mieszkalnym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

205 200 zł1 368 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 103/14 w Mosznej - 22 km od Centrum Lublina. - powierzchnia 1362 mkw - wymiary - 25m x 50m - pierwsza linia zabudowy - prąd w działce - woda po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł7 575 m² 118,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużego gruntu z potencjałem dalszego zagospodarowania, ta działka w Wilczopolu może być bardzo dobrym kierunkiem. Powierzchnia 7 575 m oraz wygodne wymiary około 220.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 109 zł56,59 m² 8 077,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł371 m² 660,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 371 m2, położoną w spokojnej i zielonej części dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Teren jest płaski, niezabudowany i w.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł10 000 m² 55,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Jeśli szukasz " super miejsca" pod swój biznes typu warsztat, produkcję pelletu, funkcjonalny istniejący tartak wraz z kompletnym zapleczem technicznym lub coś innego co przyjdzie Ci do głowy , to.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł21 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stara huta, gm. Krasnobród, powiat zamojski, woj. lubelskie dodatkowe informacje: typ własności: własność z księgą wieczystą Prąd: jest Kształt działki: prostokąt Długość.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł6 242 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 6242 m | Parchatka | Media, pozwolenie, plan miejscowy | 239 999 zł Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem i pełnym potencjałem zabudowy?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 021 130 zł72,99 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72.99 m położone na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 734 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Podgórze, gmina Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł148 m² 810,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 148 m , zlokalizowany w centrum Krasnegostawu przy ulicy Czystej. Lokal usługowy zlokalizowany w budynku mieszkalno-usługowym. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 923 m² 102,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Polanówka, gm. Strzyżewice Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 408/1 o powierzchni 2923 m , położoną w malowniczej miejscowości Polanówka (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 800 m² 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Około 450 mkw schronu w dobrym stanie. Zdemontowane urządzenia filtracyjne i wyposażenie. Dwa wejścia główne z drzwiami gazoszczelnymi i śluzami. Drożne wyjście ewakuacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł145,52 m² 13 743,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,57 m w Pałecznicy 5 km od Lubartowa, 30km od Lublina. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,90 m² 10 527,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 850 m² 270,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka o powierzchni około 1850 m2. Położona jest w miejscowości Kalinówka gm. Głusk, w pierwszej linii zabudowy, przy drodze asfaltowej. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120,70 m² 6 619,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Osiedle mono to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. Najwiekszym atutem inwestycji jest jej lokalizacja- przedmieścia południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

** Oferta tylko w Biurze knc city ** ** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie bez kompromisów i poprawiania po kimś ** Lublin - rury/lsm (ul. Krasińskiego) Polecam do zakupu atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku w dzielnicy Wrotków, przy ul. Samsonowicza. Idealna lokalizacja dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł36 770 m² 3,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,7ha zlokalizowana w miejscowości Bzite Gm. Krasnystaw. Niezadłużony las prywatny z dojazdem drogą gruntową i zadbanym, mieszanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł70 m² 4 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 750 m²

Zabudowana działka 7750 m2 o wymiarach 25 m x 310 m. Na działce drewniany dom i murowane budynki gospodarcze. Dom z lat 60 - tych ubiegłego wieku. Stan do generalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł351,50 m² 4 807,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom z basenem przy granicy Lublina | 351,5 m | działka 1700 m | możliwość dwóch rodzin Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony tuż przy granicy administracyjnej Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł26 060 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża piękna, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 2.60ha z przedwojennym pałacem, nieopodal miasta Piszczac. Posiadłość zabytkowa, z przepięknym ogrodem dworskim.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferujemy na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania położony w spokojnej i cichej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Witoszyńskiego. W niewielkiej odległości znajduje się główna droga.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł4 500 m² 102,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własnym stawem o pow. 4500 m2 (45 ar) nad jeziorem Sumin gm Urszulin. Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę rekreacyjną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij