dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 807 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 459 000 zł250 m² 5 836 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowa willa w kazimierskim stylu położona przy ulicy Góry, zaledwie półtora kilometra od Rynku. działka o powierzchni 2400 mkw, piętrowy dom wykończony w wysokim standardzie 5-pokokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

475 000 zł48 m² 9 937,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz łazienką z wc. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

433 841 zł38 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 37,89 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,16 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Lublin,lubelskie

930 000 zł103 m² 9 071,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ponikwoda. Mieszkanie jest usytuowane na wysokim parterze segmentu trzylokalowego. Segment znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

717 000 zł57 m² 12 495,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie na Ponikwodzie przy ul. Tomasza Strzembosza 9! Jeśli szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

260 000 zł1 800 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki budowlane w I i II linii zabudowy znajdujące się w gminie Niemce w miejscowości Majdan Krasieniński o nr ewidencyjnych 897/6 oraz 897/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 999 000 zł280 m² 10 710,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Jeden z bardziej charakterystycznych kazimierskich domów, przedwojenna Willa Rodziny Doraczyńskich szuka nowych właścicieli, którzy przywrócą jej świetność. Nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

805 140 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z widokiem na panoramę miasta, położonego przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Jeśli cenisz sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sympatyczna

Lublin,lubelskie

259 000 zł23 m² 11 068,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjna oferta dla inwestora, seniora czy pary! 1 pokojowe mieszkanie do wejścia z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. Do lokalu przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

619 000 zł49 m² 12 563,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie 3- pokojowe położone na nowo powstałym osiedlu Regaty w Lublinie. Mieszkanie składa się z: - przestronny przedpokój - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Motycz

Motycz,lubelskie

2 699 000 zł215 m² 12 553,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Piękna posiadłość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, w podlubelskim Motyczu. Miejsce to harmonijnie łączy nowoczesność i komfort, korzystając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

373 170 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na pierwszym piętrze w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Składa się z: - salonu + aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

667 161 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 67,39 m2. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,lubelskie

328 860 zł44 m² 7 423 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania oznaczonego numerem b3/ii-4 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 43,50 m2 na przedmieściach Zamościa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abramowicka

Lublin,lubelskie

299 000 zł37 m² 8 031,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: przestronna kawalerka w Lublinie Adres: ul. Abramowicka, abramowice, lublin, lubelskie Cena: 299 000 zł Powierzchnia: 37,23 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zamość,lubelskie

858 000 zł134 m² 6 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc, co pozwala oszczędzić kwotę ponad 17.000 zł. Właściciel wystawia fakturę vat. Do sprzedania piękny dom w stanie deweloperskim do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

534 900 zł56 m² 9 497,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! Ostatnie wolne mieszkanie! na grudzień 2024 rok! ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Motycz Leśny

Motycz Leśny,lubelskie

210 000 zł1 391 m² 150,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1391 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz Leśny, gmina Konopnica. Nieruchomość została wydzielona pod realizację zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

535 040 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji. Ostatnie dostępne mieszkania z terminem realizacji 31.12 2024 Oferta dotyczy lokalu nr B3.M.16. Mam do zaoferowania mieszkanie na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

710 000 zł56 m² 12 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie, 56 m Lublin, ul. Relaksowa 18b Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

659 000 zł66 m² 9 984,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Active City, ul. Wolińskiego 21 dzielnica Wrotków. Metraż 66m2, w skład którego wchodzą Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełczewice Górne

Kiełczewice Górne,lubelskie

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 1500 m2 zlokalizowane w miejscowości Kielczewice Górne, gmina Strzyżewice. Nieruchomości o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

225 000 zł1 800 m² 110,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka/działki na sprzedaż w spokojnej i cichej okolicy, nowopowstałych domów jednorodzinnych! Działka, o powierzchni 1800 m2, zlokalizowana w miejscowości Rudka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

699 900 zł58 m² 11 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie, które jest w pełni wyposażone! Nie chcesz zajmować się wykończeniem i czekać na wykonawców? Weź swoje walizki i wprowadź się do mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpinalskiego

Lublin,lubelskie

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta prywatna. - proszę dzwonić po 17stej lub napisać smsa - oddzwonię. Mieszkanie oddane do użytku w 2004roku. Spółdzielcze własnościowe, co nie przeszkadza w sfinansowaniu zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

681 973 zł46 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! uwaga! uwaga! mega promocja! 80 000, 00 zł / M 2 taniej niż U dewelopera Zapraszam do zakupu mieszkania dwu pokojowego w nowej inwestycji w Lublinie ul. Wieniawska 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Gołaszyn

Gołaszyn,lubelskie

400 000 zł18 235 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga- dobra cena! Działka siedliskowo-mieszkaniowo-usługowa o powierzchni ponad 1,8 ha w Gołaszynie, nad rzeką Krzną. Doskonała komunikacja - działka jest położona tylko 200m od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Niemce,lubelskie

189 000 zł1 266 m² 149,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana, o powierzchni 1266m2, zlokalizowana w miejscowości Niemce, przy ulicy Spacerowej, gmina Niemce, powiat lubelski, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granata

Lublin,lubelskie

464 646 zł42 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w powstającej inwestycji w dzielnicy Wrotków. 0% pcc Mieszkanie w stanie deweloperskim Budynek oddany będzie w IV kwartale 2025 roku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom posadowiony na działce o wielkości 923m2, zlokalizowany w miejscowości Kolonia Prawiedniki pod Lublinem. Komfortowy, wolnostojący, z użytkowym poddaszem. Dom o powierzchni 250m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

554 904 zł51 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w powstającej inwestycji w dzielnicy Bronowice. 0% pcc do urzędu skarbowego, brak prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim Ukończenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Świdnik,lubelskie

289 000 zł781 m² 370,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 781 mkw przy ul. Klonowej 46 w Świdniku. Świetna lokalizacja na spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, praktycznie centrum Świdnika. Na działce można postawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Janowska

Lublin,lubelskie

350 000 zł1 700 m² 205,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki na sprzedaż, położonej w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od centrum Lublina. Ta przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalskiego

Lublin,lubelskie

634 000 zł58 m² 10 959,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do kontaktu i polecamy tę ofertę każdemu zainteresowanemu zakupem nieruchomości na terenie Lublina. 3-pokojowe w nowym budownictwie, usytuowane na spokojnym osiedlu Felin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

830 000 zł150 m² 5 529,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż koło Lublina 150 m , spokojna okolica, 5 minut od ikea Skende! Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom jednorodzinny (bliźniak) koło Lublina, zaledwie 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Chełm,lubelskie

269 000 zł47 m² 5 665,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 zlokalizowane przy ul. Juliusza Słowackiego w Chełmie Mieszkanie usytuowane na parterze, w skład którego wchodzi: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Lublin,lubelskie

379 000 zł31 m² 12 225,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szukasz pierwszego mieszkania na start bądź jesteś inwestorem i poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej? To mieszkanie typu studio jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świdnik,lubelskie

629 000 zł76 m² 8 265,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentuję czteropokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku z lat 90 -tych przy ulicy Klonowej w Świdniku. *Z nami możesz je zakupić bez prowizji* Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

499 000 zł66 m² 7 526,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe mieszkanie w niskim ocieplonym bloku blisko Galerii Orkana, biedronki, spa, akademików kul. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni 21 m2 i dwóch sypialni - 13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

475 700 zł42 m² 11 198,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Lublinie Osiedle Europejskie; mieszkanie o powierzchni 42,48 m , położone na 1 piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

622 863 zł41 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! okazja! promocja! cena Z metra taniej niż U deewlopera! oszczędzasz 1400 zł na metrze co daje 65136 zł! Do sprzedania fajne mieszkanie o powierzchni 40,71 m2 położone.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij