dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

439 000 zł48 m² 9 089,03 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest ustawne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Czechowa, ul. Paryska. Mieszkanie posiada wiele atutów jeśli chodzi o możliwość aranżacji wnętrza, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

620 000 zł47 m² 13 099,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Lublina, w zadbanej frontowej kamienicy. Doskonała propozycja na działalność biurową ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żurawiniec

Żurawiniec,lubelskie

229 000 zł90 m² 2 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 100 m²

Nieruchomość w sąsiedztwie lasu, rzeki i jeziora Firlej (6 km). Na działce 15 100 m2 znajduje się: murowany dom 90 m2 i murowane budynki gospodarcze. Dachy kryte eternitem. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

721 710 zł73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 72,90 m2 z dwoma balkonami. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Wzgórze

Lublin,lubelskie

729 192 zł55 m² 13 210 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Sławin. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

620 000 zł47 m² 13 099,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Lublina, w zadbanej frontowej kamienicy z lat 50-tych. Wysokie słoneczne pokoje, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

1 442 560 zł90 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Niepowtarzalny, 4-pokojowy apartament o pow. 90,16m2 z południowo-zachodnim tarasem o pow. 66,66m2. Salon z aneksem kuchennym i 3 sypialnie położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

567 817 zł45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,71m2 ze wschodnią wystawą okien i balkonem o pow. 3,68m2. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Terespol,lubelskie

135 000 zł39 m² 3 470,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jednopoziomowe mieszkanie w Terespolu rezerwacja! Nowa niższa cena! Położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku - lokalizacja - przy ul. Wojska Polskiego - mieszkanie jednostronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

839 000 zł150 m² 5 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szukasz segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się z poniższą ofertą domu O pow. 150 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

554 103 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Wyścigowej 39 w Lublinie Osiedle Nowe Sokolniki położone jest w centralnej części Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

734 769 zł69 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 68,67m2 z zachodnim balkonem o pow. 4,38m2. Salon z aneksem kuchennym i 3 sypialnie położone są na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grabanów

Grabanów,lubelskie

799 000 zł356 m² 2 247,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Dom idealny dla dwóch rodzin, dla Investora, który wykończy i odsprzeda połowę bliźniaka z zyskiem. Jeśli szukasz domu pod miastem, a jednocześnie dobrej inwestycji, na której możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 207 360 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Niepowtarzalny, 4-pokojowy apartament o pow. 75,46m2 z dwoma tarasami o pow. 14,18 i 7,93m2. Salon z aneksem kuchennym i 3 sypialnie położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,lubelskie

329 616 zł44 m² 7 424 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania oznaczonego numerem b3/i-4 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 43,60 m2 na przedmieściach Zamościa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

489 000 zł48 m² 10 215,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie położone mieszkanie - w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Akademickiego i blisko centrum miasta. Położone jest na wysokim parterze niskiego bloku i nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sieprawki

Sieprawki,lubelskie

199 000 zł2 545 m² 78,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka płaska, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowana w Sieprawkach. W okolicy lasy, budowany jest również rekreacyjny zbiornik wodny. Cicha spokojna okolica. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

799 000 zł78 m² 10 308,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjna oferta dla wymagającego klienta! Duża obniżka ceny! Na sprzedaż oferujemy urokliwe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze bloku wybudowanego w 2011 roku, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

561 775 zł49 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe, 48.85m 2 z pd.-zach. b alkonem o powierzchni: 14.47m 2 Stan developerski zostanie oddany w III kwartale 2025r. Zakup wolny od podatku pcc 2% i kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Lublin

Lublin,lubelskie

289 500 zł26 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Przytulna kawalerka z dużym balkonem w dobrze zorganizowanej okolicy. W odległości ok 2500 metrów od budynków Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie położone na drugim piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

1 080 000 zł92 m² 11 732,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,05 m2, położony na pierwszym piętrze nowoczesnego osiedla apartamenty sławinkowska. Apartament cechuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

650 000 zł72 m² 9 034,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,95 m2 na parterze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 33,49 z wyjściem na balkon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Plagego i Laśkiewicza

Lublin,lubelskie

239 000 zł23 m² 10 301,70 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 11 piętro z 11- piękny widok z okna- strona zachodnia, mieszkanie w zadbanym ocieplonym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

644 460 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56,04m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 46,71m2. Salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie na parterze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,lubelskie

469 476 zł63 m² 7 405 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania oznaczonego numerem b2/i-4 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 61,80 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

1 123 200 zł70 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Wspaniały, 3-pokojowy apartament o pow. 70,20m2t, z tarasem o pow. 38,90m2. Salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie położone są na 7, przedostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wólka Panieńska

Wólka Panieńska,lubelskie

339 500 zł46 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania oznaczonego numerem b3/i-6 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 44,90 m2 na przedmieściach Zamościa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ćmiłów

Ćmiłów,lubelskie

715 000 zł130 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w malowniczej lokalizacji z lasem w tle w podlubelskim Ćmiłowie. W budynku o pow. użytkowej 115m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielone Wzgórze

Lublin,lubelskie

899 000 zł74 m² 12 148,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu Ruczaj, przy ul. Zielone Wzgórze 5 w Lublinie. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilaszkowice Drugie

Pilaszkowice Drugie,lubelskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Propozycja sprzedaży siedliska z domem wolnostojącym i budynkami gospodarczymi na działce o pow. 5000 m w miejscowości Pilaszkowice. Bliskie sąsiedztwo lasów, łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Zamość,lubelskie

308 000 zł56 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 przy ulicy Oboźnej w Zamościu. Mieszkanie składa się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

556 006 zł44 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,78m2 z balkonem o pow. 4,34m2 na wschodniej elewacji budynku. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

728 960 zł54 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54,4m2 z płd.-zach. wystawą okien i dwoma dużymi balkonami o powierzchni 12,17 i 4,06m2. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełm,lubelskie

269 000 zł48 m² 5 597,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nasze biuro Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wirskiego w Chełmie, o powierzchni użytkowej 44,50 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na czwartej kondygnacji (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Świdnik,lubelskie

289 000 zł38 m² 7 541,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w centrum Świdnika. Z nami możesz je zakupić bez prowizji. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni (bez okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Chełm,lubelskie

399 000 zł83 m² 4 834,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Doskonale położone 5-pokojowe mieszkanie w os. Słonecznym - blisko centrum Chełma. Parter w bloku pięknie otoczonym zielenią. Mieszkanie w dobrej cenie- będzie znakomitą opcją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

567 817 zł45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,71m2 ze wschodnią wystawą okien i balkonem o pow. 3.68m2. Stan developerski zostanie oddany w III kwartale 2025r. Zakup wolny od podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,lubelskie

288 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania oznaczonego numerem b3/ii-2 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 37,20 m2 na przedmieściach Zamościa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

379 000 zł2 000 m² 189,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2000 m2. położoną w Ciecierzynie. Działka w trzeciej linii zabudowy w kształcie prostokąta o wymiarach 50m(front) na 40 m. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzejowice Pierwsze

Bystrzejowice Pierwsze,lubelskie

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o numerze 214/7 położoną w malowniczej miejscowości Bystrzejowice, gmina Piaski (na geoportalu Bystrzejowice A Ukaz). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowica

Dąbrowica,lubelskie

698 250 zł133 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowoczesny dom (pół bliźniaka) - 3 sypialnie, salon z kominkiem, otwarta kuchnia z jadalnią plus garaż i podjazd na dodatkowy samochód, do tego piękny widok (działka na wzgórzu) to.