dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 123 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 100 000 zł634 m² 4 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny budynek z 2013 roku w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 213 zł51,43 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 675 zł40,86 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 245 zł28,32 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł145 m² 6 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł634 m² 6 151,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 487 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 383 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy ok. 115 m2, do częściowego wykończenia, wybudowany z belitu, ocieplony styropianem, okna pcv, wylewki betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Choiny

Czechów Północny Lublin

555 000 zł54,60 m² 10 164,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Oferujemy trzy warianty układu wnętrza dla każdego apartamentu z możliwością dalszej, indywidualnej aranżacji ścian działowych: - 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Choiny

Czechów Północny Lublin

659 000 zł75,40 m² 8 740,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Oferujemy trzy warianty układu wnętrza dla każdego apartamentu z możliwością dalszej, indywidualnej aranżacji ścian działowych: - 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Choiny

Czechów Północny Lublin

659 000 zł67 m² 9 835,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,50 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, powierzchnia 106 m2, bez skosów na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł677 m² 4 209,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo - usługowy z częścią mieszkalną. Budynek w całości wynajęty ( informacje dotyczące cen najmu dostępne w naszym biurze) lokal poziom -1 ( 143,4 m2 ) lokal parter (.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 120 m2 ( mieszkalnej 64 m2) w całości podpiwniczony, na działce o powierzchni 1957 m2 ( 17m x 116 m) w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 200 m² 135,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe i urokliwe siedlisko w Majdanie Mętowskim (gm. Głusk), idealne dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku, pragnących bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł108 m² 2 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Do sprzedania siedlisko w miejscowości Bramka gmina Kłoczew. Nieruchomość o powierzchni 4900m2 z zabudowaniami gospodarczymi i domem z bala, oszalowanym krytym blachą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł182 m² 5 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 559 m²

Szukasz pięknego domu w spokojnej okolicy? Zależy Ci na łatwym dostępie do miasta? Jeśli tak, to mamy ofertę idealną dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł189 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferta prywatna bez pośredników Do sprzedania dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji przy ulicy Szymanowskiego. Powierzchnia domu 189,5 m2. + powierzchnia dodatkowego budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł13 000 m² 122,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Całość liczy 130 a, podzielona na dwie działki 60 i 70 a, obok siebie. Łącznie 120 m szer. wzdłuż drogi. 7km od Lublina, 700 m za miejscowością Jastków i 3 km przed węzłem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,30 m² 8 115,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 57,30 m2 + piwnica | Lublin, lsm, ul. Balladyny 20 Cena: 465 000 zł Rynek: wtórny Forma własności: spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny energooszczędny, niepodpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Czechów. Budynek dwukondygnacyjny, docieplony styropianem 20 cm, w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł349 m² 2 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 273 m , położony na dużej działce 1,08 ha, zlokalizowany w miejscowości Rossosz w powiecie bialskim. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł412 m² 2 427,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony w centrum Hrubieszowa, przy ulicy Jatkowej. Na nieruchomość tą składa się działka o powierzchni 735 m2, 2-piętrowy budynek mieszkalny z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45,30 m² 7 726,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Blok w centrum ,cicha okolica .Parking obok bloku. Przedpokój ,dwa pokoje ,kuchnia ,łazienka , wc .

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69,10 m² 4 327,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie położone w miejscowości Bezek, około 20 minut od Chełma. Lokal usytuowany jest na parterze i ma powierzchnię 69,10 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł74,80 m² 4 344,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na parterze w miejscowości Gorzków przy ul. Partyzantów. Powierzchnia-74,80 m Mieszkanie składa się z: - 3 spokoi ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz dwustanowiskowym garażem, położony w spokojnej, podmiejskiej miejscowości Pokrówka, z dogodnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż wolnostojący, przestronny dom o powierzchni użytkowej 220 m2 zlokalizowany na 13-arowej działce, w centrum miejscowości gminnej Trawniki (pow. świdnicki). Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

749 778 zł75,90 m² 9 878,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 75,90 m położone na osiedlu Marii Konopnickiej, dzielnica lsm, w atrakcyjnej lokalizacji blisko wąwozu z pięknym widokiem, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,09 m² 7 965,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy (50 m ) pod gabinety, klinikę weterynaryjną, usługi beauty. Lublin ul. Szwoleżerów. Oferta, która łączy w sobie rozsądną cenę za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł6 381 m² 60,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nałęczowa nikomu nie trzeba przedstawiać- to wyjątkowe miejsce w Polsce Wschodniej, łączące w sobie wyjątkowy mikroklimat, niepowtarzalny Park Zdrojowy, historie związane ze słynnymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 3249 m2 w miejscowości Opoczka Mała przy ul. Partyzantów k. Annopola. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane w Świdniku - parter w niskim bloku. Idealna nieruchomość pod - biuro, kancelarię lub dla sigla czy pary. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

949 200 zł280 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:673 m²

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Milejowie, dobry dojazd do Lublina! Oferujemy przestronną nieruchomość położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Milejów, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,10 m² 7 945,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, widne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 na 5. piętrze budynku z 1980 roku. Mieszkanie zlokalizowane na Czechowie, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,50 m² 11 319,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfort, nowoczesność i Natura Wyjątkowe 48 m na Węglinku (ul. Jantarowa 5) Szukasz mieszkania, które nie wymaga kompromisów? Prezentuję nieruchomość, która łączy w sobie wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 000 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w Lublinie przy ul. Ziołowej. Usytuowana w cichej i spokojnej okolicy pomiędzy lasem Starym Gajem a Zalewem Zemborzyckim. Działka o powierzchni 5000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej przestrzeni pod rodzinną rezydencję? A może planujesz kameralną inwestycję deweloperską? Ta oferta spełnia oba te wymagania. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł108 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela - nie jest to oferta dewelopera. Sprzedam bezpośrednio nowoczesny dom o powierzchni 108 m (salon, 4 sypialnie, 2 łazienki, spiżarnia) układ tzw. rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 420 000 zł14 854 m² 162,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę inwestycyjną rolno budowlaną z wpisanym w mpzt przeznaczeniem pod Usługi i Zakwaterowanie. Cholewianka jest częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł17 198 m² 42,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jedna z niewielu działek tak pięknie położona przy drodze gminnej wiodącej od Męćmierza poprzez wąwozy nad Wisłą na przeciwko Kapliczki i Wiatraka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2 pokoje mieszkanie w kameralnej zabudowie Historia i Relaks na wyciągnięcie ręki Szukasz mieszkania z duszą, położonego w okolicy bogatej w historię.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 700 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 2700 m2 położona na terenie gminy Wojciechów w miejscowości Maszki. Wjazd na działkę od strony pn-wsch bezpośrednio z gminnej drogi asfaltowej.