dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 124 ogłoszenia

10 000 zł1 453 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę rolną w miejscowości Piotrków Pierwszy, gmina Jabłonna, zaledwie 20 km od granicy Lublina. Nieruchomość ma powierzchnię 1453m2 Wymiary: 111m x 13m Nr działki:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł138 m² 6 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z garażem | 138 m | Chełm ul. L. Staffa Szukasz domu, który łączy przestrzeń, komfort i świetną lokalizację w mieście? Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie na Zamojskiej Starówce! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego mieszkania, położonego przy ulicy Staszica w Zamościu. To miejsce, gdzie komfort spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie- gm. Niemce, działka budowlana o powierzchni 2239 m2. Doskonała lokalizacja przy ulicy asfaltowej, z szybkim dojazdem do Lublina. Uprawiana, wymiary ok. 100 m x 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

475 009 zł63,40 m² 7 492,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyjątkowe 63,40 m2 w samym Sercu Chełma! | ul. Lubelska | 2 Piętro Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą i gotowością do wprowadzenia? Ta oferta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 856 zł71,56 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe ul. Młyńska 15, zamość Mieszkanie gotowe do odbioru. Kupujący nie płaci podatku pcc. Na sprzedaż oferujemy nowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,56.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,96 m² 5 212,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe M4 we włodawie Mieszkanie o powierzchni 47,96 m2 w świetnej lokalizacji - Włodawa, gmina Włodawa, powiat włodawski, woj. lubelskie. Trzypokojowe lokum czeka na nowych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł600 m² 6 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Kamień to urokliwa miejscowość położona w bliskiej odległości od Wisły, która nadaje jej niepowtarzalnego uroku oferując jednocześnie dostęp do naturalnego piękna. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno -budowlana w Żeszczynce woj. lubelskie, powiat bialski, gmina Sosnówka Działka o powierzchni 6321 m2 Płaska, w kształcie prostokąta Wśród zabudowy zagrodowej Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 459 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 3459 m2 z możliwością podziału - Liszno, gm Rejowiec Fabryczny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3459 m2, położona w miejscowości Liszno, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 505 436 zł175,32 m² 8 586,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Na sprzedaż dom E1 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 564 m2 (w tym pow. ogródka 380 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł400 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Posiadamy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny przystosowany do prowadzenia warsztatu samochodowego, wybudowany w 2008 roku, położony w przemysłowej części Lublina. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 657 m² 199,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonale wyeksponowana działka przy drodze wojewódzkiej - doskonałe miejsce na działalność handlową Księżpol, ul. Biłgorajska Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł105 m² 14 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość składająca się z domu wolnostojącego o pow. 105m2 oraz działki 9600m2, obsadzonej lasem sosnowym. Wyjątkowa oferta dla klientów ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł12 m² 11 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wykończone lokale użytkowe, w biurowcu, w sprzedaży lokale wynajęte lub puste do prowadzenia własnej działalności. Lokale po generalnym remoncie. Ogrzewanie miejskie

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł79,63 m² 5 877,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży gotowy do użytkowania lokal o powierzchni ok. 80m2 położony w Białej Podlaskiej przy ul. Żeromskiego 45. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia osobnego, zamykanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka na Węglinie Południowym (ul. Kwarcowa), zlokalizowana w nowym budynku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł507 m² 10 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Zabytkowy dworek wraz z budynkiem mieszkalnym na działce 1.43 ha w spokojnej okolicy Świdnika (pod inwestycję). Dworek: -rok budowy: przełom XIX i XX wiek -powierzchnia 507 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na ul. 1 maja w Lublinie. Oferta idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł30,90 m² 6 957,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż ciekawą, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30,90 m , położoną na 4 piętrze, w bloku przy ul. Sidorskiej 14 w Białej Podlaskiej. Mieszkanie, które od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka z doskonałym dojazdem do Białej Podlaskiej idealna pod budowę domu! Na sprzedaż duża, zadbana działka o powierzchni 1312 m , położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 731 m² 1 149,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w jednym z najpiękniejszych miasteczek w Polsce zwanym "perłą polskiego renesansu" - Kazimierzu Dolnym. Działka ma powierzchnię 1 731 mkw. i przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poniatowa ul. Młodzieżowa: polecamy mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,00 m zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie nadaje się zarówno do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 772 m² 34,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, 28 - arowa działka z dużym potencjałem rozwojowym, w spokojnej miejscowości! Chmielek Drugi, gm. Łukowa Położenie i okolica: działka zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł47,69 m² 6 626,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

$$ Mieszkanie zarezerwowane $$ ** Świetna lokalizacja w mieście - wszędzie blisko ** ** Zamieszkaj w urokliwym miasteczku położonym wśród lasów tuż nad zalewem** poniatowa ul. Żeromskiego:.

Szczegóły ogłoszenia

881 024 zł68,83 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 68,83m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 424 m² 93,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 3424 m2, położona w malowniczej miejscowości Charz A, zaledwie ok 1 km od uzdrowiskowego Nałęczowa. Okolica zachwyca wyjątkowym krajobrazem - słynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł190 m² 10 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w naszym biurze komfortowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie z 2011 roku. Położony w dzielnicy Sławin, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej ulicy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: lipsko polesie, gm. Zamość, woj. lubelskie Piękne krajobrazowo tereny należące do najbardziej znanych i odwiedzanych przez turystów. Sprzyja temu wielkość szlaków turystycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,84 m² 9 442,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 68,84m2 po generalnym remoncie, położone na parterze w bloku 2 piętrowym w Centrum Lublina. Pokoje o powierzchni 13,28; 22,20; 13,77. Kuchnia z oknem, oddzielna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,36 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Lublina. Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł651 m² 198,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 651 m2 położona w przy ul. Kropli Rosy w Orchówku ( jezioro Glinki) Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł3 562 m² 258,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wz (warunkami zabudowy i warunkami przyłączenia mediów) miejscowości lipniak. Dojazd do działki drogą asfaltową i wybrukowaną drogą wewnętrzną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

228 744 zł1 412 m² 166,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1412 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz Leśny, gmina Konopnica. Nieruchomość została wydzielona pod realizację zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:108 700 m²

Obszar blisko 11 ha pól wraz z domem murowanym o pow. użytkowej ok. 120 m2 do generalnego remontu oraz budynkiem gospodarczym. Tereny położone w Zawadówce pod Chełmem. Piękny, rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł79,21 m² 10 415,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na dolinę Bystrzycy - ul. Słomkowskiego, os. Słoneczny Dom Cena: 825 000 zł Powierzchnia: 79,21 m Lokalizacja: ul. Słomkowskiego, os. Słoneczny Dom.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 670 m² 130,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

K azimierz dolny - dąbrówka około 4 km od rynku - atrakcyjna działka o powierzchni 2870 m2 o wymiarach 38 m x 70 m , bezpośrednio przy drodze asfaltowej , uzbrojenie ( energia , gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Abramowice Prywatne, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2300 m2. Dom wybudowany w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż funkcjonujący obiekt pensjonatowo-hotelowy Złoty Klucz, położony w atrakcyjnej lokalizacji w województwie lubelskim, gm Niedrzwica Duża, trojaczkowice. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,50 m² 10 708,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane przy ul. Wapowskiego w Lublinie (dzielnica Wrotków). Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 970 zł30,22 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.