dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 123 ogłoszenia

366 000 zł34,80 m² 10 517,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę , którą jest kawalerka położona na Czechowie z potencjałem na adaptację dwóch pokoi. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 580 m² 116,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt przemysłowo- usługowy o powierzchni około 5800 m2 - Gmina Mełgiew, około 15 km , do granic administracyjnych miasta Lublin, a także około 8 km, od portu lotniczego Lublin! W mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł126 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Komfortowe 2-pozimowe mieszkanie w dzielnicy Sławinek o pow. 126 mkw. Kompletnie wyposażone i umeblowane, wykończone w najwyższym standardzie.Na trzech poziomach zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 047 zł41,19 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pracuję również wieczorami i w weekendy - zapraszam do kontaktu Atuty mieszkania i inwestycji możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł54,90 m² 10 837,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje 55 m2, baśniowa Rogatka Warszawska Lokal położony jest na czwartym piętrze w niewysokim bloku. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania dla dzieci Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,30 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na ul. Młodej Polski na Czechowie w Lublinie Oferujemy jasne, ciche i dwustronne mieszkanie (południowo-północne) inwestycyjne o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 420 zł42,53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu! Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Atuty mieszkania i inwestycji: możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 680 zł65,98 m² 8 528,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł234,48 m² 6 397,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 234,48m2- gmina Jastków , okolice miejscowości Smugi. Budynek wolnostojący z poddaszem użytkowym i dużą piwnicą, parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł41,70 m² 5 155,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Widne, dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku przy ul. Skłodowskiej w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (17,30mkw) z wyjściem na balkon - sypialnia (9,93mkw) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł8 433 m² 4,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna 0,84 ha Lokalizacja: turka (gmina Dorohusk, powiat chełmski) Powierzchnia: 0,84 ha (8433 m ) Status: działka rolna Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł10 500 m² 8,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10500m2, położona w miejscowości Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica (woj. lubelskie). Cena - 91,000zł (8.67zł/m2) Opis nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 140 zł54,06 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 33: 54,06 m III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Karmelicka to jedna z tych ulic, które rozumieją tylko Ci, którzy wiedzą, czym jest prawdziwe centrum miasta nie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł130 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Dom 90 m + oficyna 40 m Chełm, ul. Rejowiecka 77b Masz dość mieszkań, w których brakuje przestrzeni i prywatności? Tu dostajesz coś więcej - dom w cenie mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł69,85 m² 10 592,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne, pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim 4 piętrowym budynku przy ul. Skautów w Lublinie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 102 m² 140,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Skrzynicach Drugich (gm. Jabłonna) o powierzchni ok. 11a. Jeśli myślą Państwo o budowie domu z szybkim dojazdem do południowego Lublina, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł12 700 m² 16,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w miejscowości Liszna woj. lubelskie pow. bialski, gmina Sławatycze. Działka z numerem 708 położona niedaleko głównej trasy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro vesta przedstawia komfortowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części dzielnicy Kalinowszczyzna. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 273 zł41,19 m² 14 112 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pracuję również wieczorami i w weekendy - zadzwoń kiedy masz czas Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł156 m² 8 012,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę! Sprzedaż murowanego budynku 156m2 z barem Kuchnia Azjatycka z kompletnym wyposażeniem w najlepszej lokalizacji centrum Okuninki nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż ostatnie działki w Niedrzwicy Dużej. Działka o numerze 2393/3 o powierzchni 1598m2 i działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, położony w malowniczej miejscowości Wola Uhruska przy ul. Nadbużańskiej, tuż nad rzeką Bug. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,98 m² 11 082,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie inwestycyjne po generalnym remoncie przy ulicy Nowy Świat w centrum Lublina, przy Dworcu Metropolitalnym Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę usługową w miejscowości Świdnik przy al. Nszz Solidarność. Nieruchomość ma powierzchnię 815 m2. Ważne informacje: cena netto, numery działek 236/9, 234/7 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47,50 m² 9 663,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47,5 m2 - parter, po generalnym remoncie - Osiedle Wschód, świdnik Cena: 459 000 zł Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 477 m² 148,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1477 m | przy nowej drodze i moście | Krasnystaw centrum Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Krasnymstawie, idealna pod dom jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł146 m² 8 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Poszukujesz przestronnego domu z możliwością samodzielnej aranżacji? Marzysz o własnej przestrzeni na osiedlu w cichej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie ofertę specjalną!.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - lublin, ul. Wita Stwosza, dzielnica Dziesiąta Na sprzedaż atrakcyjna działka nr. 67/11 o powierzchni 371m2, położona w Lublinie, dzielnica Dziesiąta, przy ul. Wita.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m położona w miejscowości Polanówka (gmina Strzyżewice) w niedużej odległości od Lublina. Nieruchomość posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 6800m Na działce znajduje się mały budynek mieszkalny, kilka małych budynków gospodarczych oraz składniki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz mieszkania urządzonego z wyczuciem i dbałością o detale, ta oferta zwraca uwagę od pierwszego kroku. Wnętrze jest jasne, harmonijne i konsekwentne stylistycznie. To.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 023 m²

Wygodny, rodzinny dom na dużej 70-arowej działce w malowniczej miejscowości na Roztoczu Józefów, ul. Kamienna Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 606 m² 61,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 1606 m (16,06 ara), składające się z dwóch numerów ewidencyjnych: 288/6 oraz 288/9. Nieruchomość położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Niepowtarzalna nieruchomość - dom w Krasieninie obok leśnego zagajnika, ze stawem zasilanym rzeką. W skład tego pięknie położonego w zaciszu drzew siedliska wchodzi: 5 - pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4559 m2 zlokalizowana w miejscowości Łuszczów Pierwszy gm. Wólka. Działka znajduje się w I linii zabudowy. Częściowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł6 150 m² 274,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Kol. Płouszowice w gminie Jastków. Działka objęta jest mpzp o następujących ustaleniach: 1) przeznaczenie podstawowe: usługi komercyjne.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom z lat 80tych., położony w samym sercu Werbkowic, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 910 m . To nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł130 m² 11 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w Kęble Gmina Wąwolnica. pow. 130 m2, działka 900 m2 , Wszystkie media Dom umeblowany pod klucz! Zdrowe i urokliwe miejsce Dom na trudne czasy. Kilka możliwości ogrzewania, na wypadek braku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł180 m² 3 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Dom wolnostojący 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53,08 m² 10 342,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij