dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 265 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni ok 174 mkw składający się dużej sali sprzedażowej o powierzchni ok 46 mkw oraz zaplecza z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

47,76 zł/m²67 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w wyremontowanej kamienicy przy ul. Żmigród, usytuowany na pierwszym piętrze w dzielnicy Centrum. Przeznaczenie: biuro, kancelaria. Lokal o pow. całkowitej 67 mkw, składa.

Szczegóły ogłoszenia

37,56 zł/m²450 m² 16 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

450 m | top Lokal Usługowo-Handlowy | Bronowice Lublin | 16 900 zł netto Szukasz miejsca, które da Twojemu biznesowi widoczność, wygodę i świetną logistykę? Ta oferta spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 11 780 mkw., w pobliżu przejścia granicznego. Oferta dostępna za pośrednictwem ad rem nieruchomości cezary papliński. W razie pytań.

Szczegóły ogłoszenia

20 575 zł823 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 823m2 - Lublin, zadębie Do hali przynależą biura o powierzchni 70m2, wysokość hal 6 m w świetle do spodu konstrukcji. Wymiary bramy 3 x 4,25.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł20,17 m² 81,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mikroapartament/kawalerka na ul. Krańcowej w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju o powierzchni 20,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²90 m² 4 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy/gabinet do wynajęcia, powierzchnia około 90m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space" do własnej aranżacji, pierwsza linia zabudowy, w głównym ciągu komunikacyjnym, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

4 552 zł569 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek użytkowy położony w Kraśniku. Dobry dojazd. Wiata o konstrukcji stalowej, ściany osłonowe z blachy falistej. Bramy metalowe. Dach z blachy falistej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni około 35m2 - Lublin, śródmieście okolice ul. Bernardyńskiej Mieszkanie będzie w pełni umeblowane na koszt wynajmującego, klimatyzacja, agd: telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 zł/m²90 m² 1 665 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się z budynków na poziomach od.

Szczegóły ogłoszenia

59,48 zł/m²50,44 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 50,44m2 - Lublin, śródmieście Sala sprzedaży o powierzchni około 35,34m2; wymiary sali sprzedaży około 5,7m x 6,2m, ogrzewanie klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²250 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: biuro 250 m w Chełmie Al. Żołnierzy I awp 41a Klimatyzowane pokoje + lobby + pełne zaplecze socjalne Na wynajem komfortowy i w pełni wyposażony lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²66,23 m² 1 921 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Adres: ul. Rynek 15, firlej Powierzchnia najmu.: 66,23 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 77/2 o pow. 273 m2 (użytkowanie wieczyste) Cena: 29 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

42 688 zł1 856 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala murowana o powierzchni około 1856m2 - Lublin. Hala z regałami wysokiego składowania do 2100 palet! Dostęp samochodów: rampa. Łatwy i szybki dostęp do obwodnicy Lublina. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł9 993 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o pow. 9993 m2 z możliwością wynajęcia mniejszej powierzchni z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność, położona przy ul. Parysa ( boczna al.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 zł31 m² 55,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt, przytulna i funkcjonalnie zaaranżowana kawalerka z miejscem postojowym i komórką przy ul. Wigilijna 12 w Lublinie. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²30,70 m² 1 658 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego o powierzchni 30,7 m , usytuowanego na III piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²483 m² 11 109 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa położona w samym sercu przemysłowej dzielnicy Wrotków. Nieruchomość stanowi idealną bazę dla firm poszukujących optymalnej przestrzeni operacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

36,44 zł/m²68,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o nr. 85.

Szczegóły ogłoszenia

12 609 zł741,70 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:29 500 m²

Oferujemy do wynajmu powierzchnię magazynową/produkcyjną, zlokalizowaną na terenie nowoczesnego zakładu. To idealne rozwiązanie dla firm szukających wysokiego standardu (ifs, haccp) w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia pokój dwuosobowy w trzypokojowym mieszkaniu blisko uczelni - dzielnica Wieniawa. Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m w lokalizacji typowo studenckiej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²180 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na wynajem w pełni funkcjonujący browar rzemieślniczy z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym natychmiastowe rozpoczęcie produkcji piwa o powierzchni 180m2 w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone na 1 piętrze w nowym bloku przy ulicy Lesława Pagi 9. Budynek wyposażony jest w windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

***super tani lokal W świetnej loklizacji Z bezpłatnym parkingiem ***. Lokal znajduje się na ulicy Lubartowskiej w pobliżu wielu firm i sklepów między innymi: sklep medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

31,15 zł/m²16,21 m² 505 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Sadurki. Przedmiotem najmu jest lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany, przestronny lokal przy Krakowskim Jeśli szukasz reprezentacyjnej przestrzeni w ścisłym centrum Lublina, ten lokal spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej kancelarii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

76,47 zł/m²17 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjnie położony lokal usługowo-handlowy o pow. 17 m2 przy ruchliwej ulicy w centrum Lublina. Wejście bezpośrednio z ulicy. W pobliżu uczelnie wyższe. Lokal ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. 3 maja | 75 m Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 75 m , położony przy ul. 3 maja - w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy głównym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

25, 35 lub 72: wybierz metraż którego potrzebujesz Jeśli szukasz reprezentacyjnej przestrzeni w ścisłym centrum Lublina, ten lokal spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Pokój do wynajęcia | lublin czechów (ul. Niccolò paganiniego) | blisko uczelni Szukasz wygodnego pokoju w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do uczelni i pełnym zapleczem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka 30 m z miejscem parkingowym w garażu podziemnym - Lublin, al. Kraśnickie / ul. Nałęczowska W ofercie naszego biura dostępne jest nowoczesne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²105 m² 4 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, usługowym , usytuowany na drugim piętrze przy ulicy Ceramicznej. W skład wchodzą 4 pokoje/gabinety(z możliwością indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

15 534 zł1 035,60 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:29 500 m²

Oferujemy do wynajmu przestronną i funkcjonalną powierzchnię magazynowo-produkcyjną, idealnie przystosowaną do intensywnej logistyki. Obiekt wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do standardu,.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²4 030 m² 112 840 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dla Liderów Logistyki i Produkcji: oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy S-klasy zlokalizowany w strategicznej strefie przemysłowej Lublina (zadębie), tuż przy Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

119 200 zł5 960 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:115 179 m²

Hala produkcyjno-magazynowa ok 6000 m2 z suwnicami Do wynajęcia oferujemy Państwu 5960 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej w hali znajdującej się w Lublinie w dzielnicy Wrotków.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²559 m² 30 745 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronna powierzchnia open space o powierzchni 560m2 m zlokalizowany na parterze z niezależnym wejściem od ruchliwego ciągu pieszego. Lokal oferuje pełną elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem komfortowe studio o powierzchni 28 m, położone w prestiżowej inwestycji apartamenty reduta przy ulicy Lubomelskiej w Lublinie. Funkcjonalne i wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²220 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - 220 m | parter | nowe osiedle | ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal usługowy / biurowy usytuowany w Centrum Kraśnika, przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

102,94 zł/m²34 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-biurowy o powierzchni 34m2 - Lublin, śródmieście Budynek po remoncie, nowa elewacja, lokal obecnie po remoncie - wysoki standard wykończenia, lokal na 3 piętrze, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany na 2piętrze biurowca w dzielnicy Bursaki. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń oraz toalety, co.